IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
    Най- новата изява на професор Краси за имотите
    https://youtu.be/aAUGcsfKXPM?si=HizSc6m1GDakAR9z
    групичката визионери-акционери-свободни наематели да чете и да се радва.
    ние, едва оцеляващите хазяи също се радваме
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      И суши, и рибен. Има тези блюда и в момента. Можеш да си сигурен. Понеже обожавам чорбички, винаги стартирам с морски дарове супа със 100 милилитра алкохол. Правило!
      Абе май не искаш да разбереш какво ти казвам, ма карай , и без това почна мача

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Да те заведа на огледи ако искаш. Без да купуваш, само показвам и оглеждаш. По 100 лв за брой жилище слагаш и тръгваме. Ще направя добра сделка. После ще те почерпя. И сме квит! Нито аз спечелил, нито ти капо. . Ама немаш топки и за това. Само лаляш .
        Нали казах, че съм купил, нямам намерение да купувам, дори мисля да продам единия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Кой ти каза, кои имоти са ми полезрението бре, г-н брокеразин? Разкрихме другите, сега ти ли застъпи. Фащай мотиката, драги.
          Правилно...само са ти в полезрението...има да ги гледаш...
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Казах ти аз кво си купил. Няма да се повтарям.
            Да те заведа на огледи ако искаш. Без да купуваш, само показвам и оглеждаш. По 100 лв за брой жилище слагаш и тръгваме. Ще направя добра сделка. После ще те почерпя. И сме квит! Нито аз спечелил, нито ти капо. . Ама немаш топки и за това. Само лаляш .
            Last edited by bulgarian lev; 01.05.2024, 22:02.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              А, точно Лайф беше май. Малко беше странен че беше хем суши , хем нормален ресторант.
              И суши, и рибен. Има тези блюда и в момента. Можеш да си сигурен. Понеже обожавам чорбички, винаги стартирам с морски дарове супа със 100 милилитра алкохол. Правило!
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ресторант ,,Лайф" - много добре поддържа ниво. В началото на Дружба се намира, виж го в мапа. Не е лош, препоръчвам го.
                Фея беше малък ресторант в центъра, добре ме подсещаш, но да проверя, не знам дали съществува в момента.
                А, точно Лайф беше май. Малко беше странен че беше хем суши , хем нормален ресторант.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ми такъФ си, при тва фантазьор.
                  Така, така! Големо тегло ви чека вас псевдоаналитиците. . Е, не чак толкова големо, само дето ще гледате хубавите имоти на картинка. На твое място щях да жертвам един кон, но ти си знаеш. Нали викате - не всички яйца в една кошница. Е, и аз го казвам. поне един що-годе ликвиден имот в голям град трябваше да захлупиш. Не те знам кво си продал в Чайка, може да е било за продаване. Не действай импулсивно, а мисли и не се доверявай на актив особено когато изглежда топ. Ти си знаеш. Само пързаляш балъците да рипат, нали?
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Що да не купя бре, то беше ефтино. И сега не е чак толкова скъпо, но горчи вече леко. И още повече ще загорчи. Ще се убедите скоро.
                    Казах ти аз кво си купил. Няма да се повтарям.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Брокераз, нали си ме определил вече.
                      Ми такъФ си, при тва фантазьор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Купил си ти, от трите най-голямото.
                        Що да не купя бре, то беше ефтино. И сега не е чак толкова скъпо, но горчи вече леко. И още повече ще загорчи. Ще се убедите скоро.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Кой си ти бре?
                          Брокераз, нали си ме определил вече.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Треа да се обадя на проф Петров, да видя безимотен гашник ли е или е купил, а нашите швули лапат мухите от 12 години вече, а преди са лапали пак. Аз от два цикъла купих имоти - 2004 първи дом, после след балона така да се каже и кризата - от 2014 колко досега. Те се счупиха да регистрират цени. Ами ще купят, имоти има. И в Пирдоп, и в Клисура, и в Мездра, и в Своге....колкото щеш.
                            Купил си ти, от трите най-голямото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Не брокеразите, аз, моето момче. . Имам нужда и започвам. И казвам кви са фактите.
                              Кой си ти бре?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Бетерчо, във Варна има имоти които не бих купил и на 1/2 цена от предлаганата, но има имоти които бих и които не са ти в полезрението. Когато се купува имот се гледат много неща. За квартиранти които търсят първи дом е по-лесно. Възраждане ги устройва, мисля. Но не щат нещо там.
                                Кой ти каза, кои имоти са ми полезрението бре, г-н брокеразин? Разкрихме другите, сега ти ли застъпи. Фащай мотиката, драги.

                                Коментар

                                Working...
                                X