IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    хахах много болка отново
    Абе гледам тая обява,това по средата на тоя долап от 1850г е машина за кафе шварц хахаах
    В коя година живеят тези хора ?


    Хахаха, наистина, чия ли е тази обява, която съм дал за пример? Дали не е на един полуидиот, който каза, че от есента акциите на Адванс терафонд ще слязат на 2,8?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ще се почешат тук там, па ще им бият ключа и ще чакат

      а тонкините последователи има да се чудят, как да излизат от оная инвестиция между гробищата и линията
      ти си мислиш, че подобни купуват само там - купуват навсякъде и купуват с кредити...
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Ти си медицински феномен!

        Трябва да те изследват в лабораториите.

        По-страдащ от липса на внимание човек не бях засичал?
        Хахаха, в неимоверна грешка си. Изобщо не търся внимание от квартироглави неандерталци, които си изкривяват мненията, само поради простата причина, че имотите в Столицата, са им много скъпи и недостъпни. Внимание от подобни пропаднали в блатото типове да търся, не ме разсмивай!

        Коментар


        • хахах много болка отново
          Абе гледам тая обява,това по средата на тоя долап от 1850г е машина за кафе шварц хахаах
          В коя година живеят тези хора ?

          Като плюс в обявата е ,че мебелите притежават антична стойност !


          Last edited by petrg5s; 11.11.2023, 20:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ще се почешат тук там, па ще им бият ключа и ще чакат

            а тонкините последователи има да се чудят, как да излизат от оная инвестиция между гробищата и линията
            ЧСИ ли ще чакат.
            Данък 50% отгоре (и това е малко).
            Па ако и ги КОНФИСКУВАТ (кво ли да измисли ДС отроче) за 10г.
            Ама какво ли могат да я правят простотията ШЗ.
            За тонкин и глупаците покрай него - онез нямат трица у гъзица, той и гуруто толкоз
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Аз ли даскалчо? Ами някой ме пита и аз просто отговарям. Теб това защо толкова те тревожи?...
              Ти си медицински феномен!

              Трябва да те изследват в лабораториите.

              По-страдащ от липса на внимание човек не бях засичал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Офф, нямат ли край тия мъки ?!?!?


                АЗ, АЗ, АЗ, АЗ ......................


                пп
                Сещате се за кой иде реч, нали!
                Аз ли даскалчо? Ами някой ме пита и аз просто отговарям. Теб това защо толкова те тревожи? Може би, защото те направих за смях с твоите смешни твърдения за дефлация и понеже си твърде олекнал, като анализатор, сега не пропускаш да ми гониш гарез. Истината е, че ако аз ти бях работодател и в циганската махала на Долни Цибър нямаше да ти позволя да преподаваш и с години да подвеждаш хората.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ц

                  демографията е трагична и няма да устискаме толкова много
                  догодина доста народ ще се почесва какво да прави едни инвестиционни имоти на които плаща ипотека и трябва да довършва, а пазарът е замрял

                  не визирам твоите маломерки... има достатъчно последователи на Тонкин, които действат с размах и амбиция
                  ще се почешат тук там, па ще им бият ключа и ще чакат

                  а тонкините последователи има да се чудят, как да излизат от оная инвестиция между гробищата и линията

                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ц

                    демографията е трагична и няма да устискаме толкова много
                    догодина доста народ ще се почесва какво да прави едни инвестиционни имоти на които плаща ипотека и трябва да довършва, а пазарът е замрял

                    не визирам твоите маломерки... има достатъчно последователи на Тонкин, които действат с размах и амбиция
                    +1

                    Не знам какво ще ги правят скъпите инвестиционни имоти в полите на Витоша?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

                      Коя догодина? 11 години минаха от първата му прогноза1 за имотен срив.

                      1. YouTube
                      така де, все някога ще познае
                      може дори приживе
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Офф, нямат ли край тия мъки ?!?!?


                        АЗ, АЗ, АЗ, АЗ ......................


                        пп
                        Сещате се за кой иде реч, нали!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Краси Петров го бъзикате, но догодина ще е търсен гост за телевизиите, но след дъжд качулка...
                          Коя догодина? 11 години минаха от първата му прогноза1 за имотен срив.

                          1. YouTube

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ако не тая догодина
                            ще е догодината на 2039
                            ц

                            демографията е трагична и няма да устискаме толкова много
                            догодина доста народ ще се почесва какво да прави едни инвестиционни имоти на които плаща ипотека и трябва да довършва, а пазарът е замрял

                            не визирам твоите маломерки... има достатъчно последователи на Тонкин, които действат с размах и амбиция
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              А ти имаш по наследство.
                              По наследство не, имам реални сделки от 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г. Какви наследства са това?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                И аз знам, че няма реални сделки petrg5s и това не е заяждане.
                                А ти имаш по наследство.

                                Коментар

                                Working...
                                X