IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cool_alyn Разгледай мнение

    Аз редовно се разхождам в центъра при ок време и трябва да ви кажа, че при хубаво време в центъра е фраш. Снощи прехвърчаше сняг и температурите бяха около нулата - не знам кой сте очаквали да видите по улиците...
    Фраш? Тази пролет при хубаво време уикендите може да се намери свободна пейка пред народния... Преди това беше невъзможно.
    Преди имаше тълпи в града, отделно сега всяко второ магазинче е приключило курса, а и заведенията като не работят София прилича на Детройт вечер.
    Интересното е, че и като работеха заведенията няколко седмици, пак липсваха тълпите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
      Това не почна ли от 440К? ....
      Не, от 415.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

        Че те в момента са я напуснали - всичкото аутсорс е дома, по паланките - снощи след 19ч направих 2-3 км тигел по центъра, жив човек няма, красота. Само че дългосрочно как ще се отрази това на наемите и продажните цени?
        Аз редовно се разхождам в центъра при ок време и трябва да ви кажа, че при хубаво време в центъра е фраш. Снощи прехвърчаше сняг и температурите бяха около нулата - не знам кой сте очаквали да видите по улиците...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          това сигурно е другата половина ДДС, което са извадили от цената иначе цените се качват

          2000Е кв за чиста площ е равна на 2000*1.15*1.2 = 2760E по Артексовия стандарт (15% общи части +20%ддс на всичко),че и нагоре

          и си виси на обява...абе къде са левчо и неговите колеги захлупвачи?!?
          тоз си взе дзбогум със форума
          че отивал в камилария...

          но снощи пак прописа
          тръпка си му е
          караВански - любовта последна умира
          Last edited by RUBLA; 08.04.2021, 17:09. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

            Това не почна ли от 440К? Дали ако го пуснат на 1К вадратен метър ще успеят да го продадат? Аз си мисля, че няма да успеят. Хората, които биха купили в такъв блок надали разполагат със 170К. А тези, които ги имат толкова пари, биха купили другаде. Така мисля де, може и да не съм прав.
            Това място има много проблеми. В тоя блок като ходиш ти искат лична карта на входа, подписки, претърсване на багажи, милиционерщина, глупости. Не може да го даваш еърбнб. И под наем не може. Трябва евентално да живееш там и работата ти да е наблизо. Непродаваемо. Докато не разкарат милицията от там цената му е може би към 150К еврака. Сигурен съм че даже дограма не могат да му сложат без разрешение от някой министър.

            И да добавя, като стои така без дограма и се пълни с дъждове вътре като не е мокро помещение пода 100% ще направи проблем с напукване и с мухъл.
            Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 08.04.2021, 16:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

              Това не почна ли от 440К? Дали ако го пуснат на 1К вадратен метър ще успеят да го продадат? Аз си мисля, че няма да успеят. Хората, които биха купили в такъв блок надали разполагат със 170К. А тези, които ги имат толкова пари, биха купили другаде. Така мисля де, може и да не съм прав.
              при покупка за 1400-1600 да речем , тотален ремонт и обзавеждане да го докара до 2000Е до ключ и хубаво обзавередно ще стъпи на 340К евро.
              ако се гони компромисна дохдодност от 4% това прави около 15К на година приход, за да има и за данъка. или около 1 250 Е наем, който да се плаща от дипломат - за района подобен наемател друг сложно.

              дури да каже как е подобен наем за района без гаражи (мисля, че поне едно място трябва да се уреди някъде).

              ако се купи на тези нива и излезе по 2500 м2 крайна цена доходността при 1250Е пада под 4%


              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                Това не почна ли от 440К? Дали ако го пуснат на 1К вадратен метър ще успеят да го продадат? Аз си мисля, че няма да успеят. Хората, които биха купили в такъв блок надали разполагат със 170К. А тези, които ги имат толкова пари, биха купили другаде. Така мисля де, може и да не съм прав.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                  това сигурно е другата половина ДДС, което са извадили от цената иначе цените се качват

                  2000Е кв за чиста площ е равна на 2000*1.15*1.2 = 2760E по Артексовия стандарт (15% общи части +20%ддс на всичко),че и нагоре

                  и си виси на обява...абе къде са левчо и неговите колеги захлупвачи?!?
                  Last edited by bertram; 08.04.2021, 15:48.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61359079961923

                    Сещай се како.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      малки са заплатите + имат други проблеми местните велможи. няма да стане толкова лесно това, което си фантазираш
                      Заплатите в Пловдив ще растат там е реалното производство а в София ще намаляват.Кой фантазира ще се разбере.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Както ще да се отразява не ме интересува
                        Не знам как работят, ама трафика вчера около обяд на надлез надежда беше невъобразим в посока центъра

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                          Че те в момента са я напуснали - всичкото аутсорс е дома, по паланките - снощи след 19ч направих 2-3 км тигел по центъра, жив човек няма, красота. Само че дългосрочно как ще се отрази това на наемите и продажните цени?
                          Както ще да се отразява не ме интересува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                            ще удари
                            гръм на балкончето и ще те
                            вкърпи
                            макар че ти перманентно си
                            вкърпен
                            Не ти хареса статията нали.....))лай куче, вий по луната от дълбокия немски прованс, дето с никой не можеш да размениш и дума...знаеш ли откъде идва думата немец от ням, защото славяните не са ги разбирали. Сега единствения ням си ти хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Наред са жилищата...до две години и Пловдив ще удари 1000€ м2

                              https://www.marica.bg/biznes-zona/do...-sa-jilishtata
                              ще удари
                              гръм на балкончето и ще те
                              вкърпи
                              макар че ти перманентно си
                              вкърпен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                ...А София освен да сговнясва друго няма какво повече...освен ако не я напуснат поне 500000 жители че да заприлича на град.
                                Че те в момента са я напуснали - всичкото аутсорс е дома, по паланките - снощи след 19ч направих 2-3 км тигел по центъра, жив човек няма, красота. Само че дългосрочно как ще се отрази това на наемите и продажните цени?

                                Коментар

                                Working...
                                X