IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
    Голям рев от брокерското съсловие за изтриването на темата- стотици постове със стотици никове и накрая...... А реално ценните постове от които човек може да извлече реална полза са не повече от 20- тина.
    Тъкмо,да се види кой,кой е .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Новия световен ред започна .
      Ще има ли собственост? А хора? Че Бил не ще ора на земята. Каврък тази дата в пропусна - 19.01.2021 18:50
      Ми всичко,виж си има мястото,случайни неща няма...според мен тая криза е предвидена да заоре надълбоко,знаеш ли защо?Защото тайминга оттече доста вече..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
        Голям рев от брокерското съсловие за изтриването на темата- стотици постове със стотици никове и накрая...... А реално ценните постове от които човек може да извлече реална полза са не повече от 20- тина.
        Ти каква полза извлече от стотици ревове за скъпите цени? Да не би да намери имот на добра цена за теб? Едва ли' докато не ти посивеят косите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
          Да не би някой модератор да е почистил темата от излишните мнения?
          Мариян обърка копчетата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Това е знамение.Щом са изтрили темата,значи имотите ще са долуу.Това е.
            Новия световен ред започна .
            Ще има ли собственост? А хора? Че Бил не ще ора на земята. Каврък тази дата в пропусна - 19.01.2021 18:50
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Да не би някой модератор да е почистил темата от излишните мнения?

              Коментар


              • Голям рев от брокерското съсловие за изтриването на темата- стотици постове със стотици никове и накрая...... А реално ценните постове от които човек може да извлече реална полза са не повече от 20- тина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  тази тема от години е място за заяждания и не мисля, че ще има време да се чете назад, предид на глупостите, които всички ние пишем нон-стоп.
                  както сме се разписали за 2 дни няма да можеш да смогнеш да изчетеш назад.
                  Аз обикновенно успявам да ви прочета последната една, макс 2 страници веднъж седмично. Но наистина имаше много хитове, жалко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Ако трябва върнете бекъп на целият форум, заради изтритата тема. Едва ли ще е проблем загубата на днешните раздумки за ЧЕЗ, ПИБ и койните. Наистина невероятна грешка
                    тази тема от години е място за заяждания и не мисля, че ще има време да се чете назад, предвид на глупостите, които всички ние пишем нон-стоп.
                    както сме се разписали за 2 дни няма да можеш да смогнеш да изчетеш назад.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Не ми излизат целите мнения.. не знам тия какво направиха.. ама си мисля че не е случайно.
                      А може са да спуснали са нареждане да се изтрие..
                      Нищо де ,и без това имаше брокери,разни малко ресет.Колко се жалвах,някой ме е чул Преди писах и на главния редактор,та може да е от него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Ми случва се има примери..
                        Не ми излизат целите мнения.. не знам тия какво направиха.. ама си мисля че не е случайно.
                        А може са да спуснали са нареждане да се изтрие..

                        Коментар


                        • Ако трябва върнете бекъп на целият форум, заради изтритата тема. Едва ли ще е проблем загубата на днешните раздумки за ЧЕЗ, ПИБ и койните. Наистина невероятна грешка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                            Ще ти се...
                            Ми случва се има примери..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Това е знамение.Щом са изтрили темата,значи имотите ще са долуу.Това е.
                              Ще ти се... Ама ти си врач, та кой знае
                              Last edited by Zalmoxis; 19.01.2021, 21:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                точно ти пишех Бони, че цитираната от кавръчето безработица не е съществения проблем на хоризонта. Проблемът е какво ще се случи със сектор услуги след отпадането на мярка 80/20 60/40 или там както я водят властимащите. Отпадането на мораториума върху кредитите също не е малък облак на хоризонта, но банките няма да са дълго време търпеливи. Днес имаше по медии отразено желанието на ресторантьори и сие да се вдигат на бунт ако не ги отворят, но кой и как ще ходи по обектите им никой не знае. Верно е, че има много луди , но има и доста хора,които вече имат близки изкарали по-сериозно вируса и ще се въздържат от юрване по заведенията. В същото време наемодатели, кредитори, доставчици и те тръпнат кой пръв ще успее да си събере парите, че длъжниците дължат на по няколко човека.....

                                та реално в риск са поне 200К работни места, които в момента не се водят закрити, а са под чадъра на държавата макар и 80/20 в сектори в които се осигурява на праговете не е особена помощ за работещите, които бедстват и трупат дългове.

                                как ще се отрази това на бизнес климата можем да гадаем, но със сигурност няма да е лесно през 2021-ва и тръгне ли вълна от съкращения това ще удари и събираемостта и лошите кредити и потреблението като цяло.

                                не съм оптимист и дано да бъркам.
                                И не само.Доста хора свикнаха и да не ходят по кръчми,и защо са ходят.След такива затваряния кръчмите ще ти предложат по неизгодни цени,по лоша храна,щото не работят,нямат и хора вече,или каквото им е останало...оня ден ако знаеш какъв пълнен заек извъртях,направо се топи в устата.
                                Ич не ми и трябват тия кръчми.
                                Отделно тия програми,те не компенсират оборотите,това забравяш.Отделно хората харчат,но най базисното,няма потребление,има несигурност и страх.И още ,ами хубаво утре пускат пак всичко,колко вече време мина,отваряй,затваряй...кой ще ти даде сигурност че ще работиш без да те резнат след месец,два пак...да спреш работа ?
                                Много,много детайли....Проблема,е че вече дори говорят за 3 вълна...Германия минава в мегалокдаун...другите страни да не коментирам.Ами ваксините...маса народ не желае да се ваксинира и с право...майка ми ми разправя по Пирогов ,два случая на колежки нейни след първата ваксина със задух,липса на въздух...

                                Коментар

                                Working...
                                X