IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Точно така, обиждам ви съвсем открито, просто защото сте некадърници и съм убеден в правотата си и защото съм в бранша от дълго време. Има 100-200 човека ставащи. Това е целият смешен БГ пазар на ИТ кадри. Останалото - боклук. Както имаше търсене и компаниите бяха принудени да назначават сульо и пульо (защото бяха подлъгани да инвестират в тази абсурдна дестинация БГ), така нещата обаче се обръщат на 180 градуса. Всичко се изнася от БГ, а инвестициите секват. Сами отрязахте клона, на който седите. Липсват ви едни 50 години еволюция, за да можете да се мерите с големите. Няма как да ги прескочите.

    Жонка, поддръжката на сървърното, не е баш като това за което иде реч, ама нищо. Но това ти го прощавам, понеже виждам, че си радетел за справедливост...а бе направо си комунист по душа. И аз съм такъв, ама пуст пазар казва, че за кадърни ДС-та, могат да се строят четиристайни с асансьори, а за нас - не може.

    Нищо де, още малко като закъсате за бюджета, току-виж се появи още един контрактор, който има да взима от бюрото по труда. Тогава на спряното кранче и отвън, и отвътре ще ви гледам сеира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      опитваш се да ми хвалиш немските хайтита?
      Чеп за зеле не става от тях. Само в Америка има IT. Всичко друго е цъкач, безмозъчен кликач.
      Я кажи немците колко медала спечелиха на последната олимпиада по математика щот нашите деца спечелиха 18 .... И само китайци са пред нас
      Немците след WW2 са пълни измекяри. А и другите им близки нации. Бедни холандци и австрийци съм виждал! Холандци, които се редят за обедно меню в ресторант на Витошка в който работих и австрийски пенсионери на гърба на виенската опера.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        ...аз го усещам
        Усещаш ли го, усещаш ли го ...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          байРОБ като иде в банката да пита: Ще има ли черен петък? - и те му казват:
          - Ще има!
          Ако до четвъртък не си платиш вноската!

          пп
          Това се казва магия!
          Банката им дига лихвата - те щастливи!
          Не знам обаче Левонката направо си обяви кризата...

          https://fakti.bg/bulgaria/836517-lev...-doide-krizata


          Левон Хампарцумян: Да не се паникьосваме и да си посипваме главата с пепел, аман-заман дойде кризата...

          Хампарцумян не вижда проблем в това, но има предпоставки за корекция на пазара през 2024 година. В България, основно говорим за пазара на недвижими имоти в София и няколко големи града, като останалото е друга опера, където не се случват някакви драми и няма опасност да се случат.

          Ваш Левонката...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            байРОБ като иде в банката да пита: Ще има ли черен петък? - и те му казват:
            - Ще има!
            Ако до четвъртък не си платиш вноската!
            пп
            Това се казва магия!
            Банката им дига лихвата - те щастливи!
            "Щастливи" наужким само в постовете,в живия живот им се реве всеки ден.Изпитват болка,аз го усещам
            Защо някои посягат към чашката ,а други лъжат та лъжат ,с цел сами да си повярват в лъжите?
            Това е защитна реакция на мозъка.Също както затворниците всички до един си вглъбяват ,че са невинни и след известно време наистина го вярват !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              байРОБ като иде в банката да пита: Ще има ли черен петък? - и те му казват:
              - Ще има!
              Ако до четвъртък не си платиш вноската!

              пп
              Това се казва магия!
              Банката им дига лихвата - те щастливи!
              Е, кога бе , кога се е случило това бе Хульороб? Кога?

              Известни дезинформационни прУфесУри в България:

              ПрУфесУр1. Краси
              ПрУфесУр 2. Юли

              Имам вече начини да разбера къде преподаваш, само да науча, какви лекции ще изнеса, и в Непал няма да ти е комфортно да се скриеш от гнева на студенти.
              Last edited by Bailor; 03.12.2023, 18:38.

              Коментар


              • байРОБ като иде в банката да пита: Ще има ли черен петък? - и те му казват:
                - Ще има!
                Ако до четвъртък не си платиш вноската!

                пп
                Това се казва магия!
                Банката им дига лихвата - те щастливи!

                https://iili.io/JI5aPQS.png
                Last edited by Julius_BG; 06.12.2023, 08:02.

                Коментар


                • https://banker.bg/2023/12/01/%D1%86%...1%D1%82%D1%8A/

                  Цените на жилищата взеха леко да отстъпват!!

                  Купувачите не бързат да влизат в сделка, взимайки емоционални решения, а и продавачите са склонни на компромиси и често се стига до намаляване на началната продажна цена на имота.

                  Коментар


                  • Уж бяхме първи в тази класация за жилищата, а се оказа, че 6 държави са преди нас

                    В България 84,3% от хората живеят в жилище, на което са собственици, става ясно от статистиката на Евростат

                    Въпреки че България е страна, в която сравнително голям процент от хората имат собствено жилище, в Европа има цели 6 държави, в които този процент е по-висок. Най-много - 93,1% от населението, притежава собствено жилище в Румъния, следвана от Словакия, Хърватия, Унгария, Литва и Полша.

                    В България 84,3% от хората живеят в жилище, на което са собственици, става ясно от статистиката на Евростат.

                    Класацията е направена от Compare the Market Australia и от нея излиза, че в другия край на това подреждане са богатите страни-членки на ЕС, като Германия, Дания, Австрия, Люксембург и Франция. В Германия например съвсем малко над половината от хората обитават собствено жилище - едва 50,4%. В Австрия са 55,3%.

                    https://blitz.bg/obshtestvo/uzh-byak...ews989764.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Големи познавачи на пазара няма що
                      Единия питал по телефона ,другия направил оглед на имот преди две години и тва е.
                      Реални сделки НУЛА
                      Шизо, и двамата с Дюри, имаме реално сключени сделки, ти на кафяво ли си вече, че не разбра????А , ти прокурор ли си да търсиш доказателства, при положение, че в нито една от темите, които хейтиш, не си написал в какво инвестираш???!!!
                      Last edited by Bailor; 03.12.2023, 18:23.

                      Коментар


                      • Ти дори имаше сделка преди година -две, а аз преди две и половина
                        Големи познавачи на пазара няма що
                        Единия питал по телефона ,другия направил оглед на имот преди две години и тва е.
                        Реални сделки НУЛА
                        Да не говорим,че пазара преди 2г бе коренно различен от сега !!!
                        Но как да го знае анонимия "милиардер",безимотния ипотекаджия ,който не участва на пазара и няма поглед върху него от първо лице
                        А на две чашки, имотите се увеличват х 5 и кочините стават замъци хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Бе едва ли имаш повече от мен последните 2г.
                          А така като те слушам нямаш сделки близките 10г
                          Някакви доказателства може ли да представиш за обратното ???
                          Щото и радомирския беше голям "богаташ" пък му видяхме обора с вестници по пода
                          Та така и с теб
                          Видял си на дедо ти увисналите каламбаци. Що не уточняваш, че твоите сделки, не засягат имоти, а и плюс това са на демо версии?
                          Last edited by Bailor; 03.12.2023, 18:07.

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	37.5 КБ
ID:	4134185


                            https://www.bnb.bg/bnbweb/groups/pub...ts_2023_bg.pdf

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                              Видя ли обосновена предпоставка за спад веднага ще пиша и ако не ме засяга лично ще го напиша директно тук за общо ползване за сега не виждам такава.

                              А коя беше ти,че да се изказваш от последна инстанция дали имало спад и да ни уведомиш?
                              Още повече ,че нямаш реални сделки близките години.А може да нямаш и изобщо,кой знае
                              И ти личи отдалече,че бая си понапълнила и ти памперсите.Няма страшно,сега почва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                                Нищо не си ми отговорил ! Сделките ми са доста и затова питам ти от къде си убеден как се извършват след като нямаш такива !!!
                                Мечти, мечти.....,но защо след като няма да купуваш ?!
                                Бе едва ли имаш повече от мен последните 2г.
                                А така като те слушам нямаш сделки близките 10г
                                Някакви доказателства може ли да представиш за обратното ???
                                Щото и радомирския беше голям "богаташ" пък му видяхме обора с вестници по пода
                                Та така и с теб

                                Коментар

                                Working...
                                X