IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Щом си на това мнение, защо държиш папка с нотариални актове на твое име на имоти В БЪЛГАРИЯ? Противоречиш си мегаяко!!!
    Е как защо, щото ушатият дъртак не ще да подпише. Иначе отдавна Иван Вазов да е потънал в бодензее

    Коментар


    • Аве хора за тоя "професор" ли става на въпрос или се бъркам?

      https://www.youtube.com/watch?v=x4f2D5hv_UY

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Ми от прост народ какво очакваш ? Ествествено,че ще се зароби доживот само и само да набие дълга в безполезни тухли.В кое не сме на последно място,та и в инвестицонна култура да сме по- различни?
        Ако това важи с пълна сила за теб и близкия ти кръг от познати (не вярвам да имаш приятели), не слагай всички под общ знаменател

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Щом си на това мнение, защо държиш папка с нотариални актове на твое име на имоти В БЪЛГАРИЯ? Противоречиш си мегаяко!!!
          По-любопитното е, защо ИТ сектора му е такъв трън в очите. При положение, че спрямо споделения от него доход, тук у форума, ние изобщо не сме в един сегмент. Странна работа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение


            Повдигачите тук не осъзнават, че абсолютно всичко им е набито в имоти и то в България. 100% от имуществото им. Все едно да си купил 100% ДЦК на Република Бенин - толкова диверсификация.
            Щом си на това мнение, защо държиш папка с нотариални актове на твое име на имоти В БЪЛГАРИЯ? Противоречиш си мегаяко!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              а когато числата са такива ,каквито ги даваш ти ,това е като пожарната лампа на пожарникарския камион който е извикан по сигнал и с мръсна газ тръгва към пожара .
              Пожарната докато дойде ние (пак) ще сме намазали филията.

              Click image for larger version

Name:	bitcoin-balon.jpg
Views:	1
Size:	70.9 КБ
ID:	4134525
              Last edited by better; 04.12.2023, 18:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Тия шматери от бнб, никой не могат да подпукат, и на децата им е ясно, че са на къс повод от банкстерите.
                е поне брокеразите да подпукат, само от тях ще смъкнат цените с поне -40%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                  БНБ подпука банките, проверява ги за...

                  Обект на проверка са били вътрешното управление и управлението на риска в сферата на кредитната дейност

                  https://blitz.bg/ikonomika/bnb-podpu...ews989975.html
                  Тия шматери от бнб, никой не могат да подпукат, и на децата им е ясно, че са на къс повод от банкстерите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Не, коновете не ме интересуват, а къщата е купена за нас, че станахме много народ и предишната започна да ни отеснява. Много съм доволна вече две години се ползва и всички се разширихме
                    Със здраве да си я ползваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                      Повдигачите тук не осъзнават, че абсолютно всичко им е набито в имоти и то в България. 100% от имуществото им. Все едно да си купил 100% ДЦК на Република Бенин - толкова диверсификация.
                      Ми от прост народ какво очакваш ? Ествествено,че ще се зароби доживот само и само да набие дълга в безполезни тухли.В кое не сме на последно място,та и в инвестицонна култура да сме по- различни?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        И на мен не са ми интересни постоянните вопли на разни понижители, как не трябва да се инвестира в имоти, а висят в темата с години

                        По-интересна ми се струва тази новина:

                        https://www.mediapool.bg/podupravite...ews353940.html
                        За протокола - ако някой е забравил, Петър Чобанов беше министър на финансите в правителството на Орешарски като представител на ДПС. По времето, когато КТБ беше най-стабилната банка в света. И когато беше фалирана.

                        ===2039===

                        Балон има, имотите са ндценени, поевтиняването вече започна. -70% предстои. Само трябва търпение и чакане, чакане, чакане… до:….39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                          Много скучна ми стана темата и не съм чел поне седмица - паднаха ли вече имотите със 70%?
                          И на мен не са ми интересни постоянните вопли на разни понижители, как не трябва да се инвестира в имоти, а висят в темата с години

                          По-интересна ми се струва тази новина:

                          https://www.mediapool.bg/podupravite...ews353940.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                            Много скучна ми стана темата и не съм чел поне седмица - паднаха ли вече имотите със 70%?
                            всеки момент
                            всъщност спадът вече върви с бърз ход,
                            но по цените още не се усеща
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Много скучна ми стана темата и не съм чел поне седмица - паднаха ли вече имотите със 70%?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                                Съгласен съм, имаш ли алтернативи на тухления депозит такъв не ти трябва. Аз приемам, че загубата от нереализирани печалби е нещо подобно като таксата на банката за поддръжка на сметка или разхода по наетия сейф. По принцип, бих искал да съм с основно жилище и от останалия капитал 15% да ми е в други имоти, но не ми се получи, процента е по-голям.
                                Има смисъл, но за да си само 15% при тези цени на имотите трябва да имаш няколко милки натрупани. Един двустаен само за 200к трябва да имаш 1,3 милиона. Нищо лошо да купиш инвестиционен имот ако имаш такава сума. Но да изхарчиш всички пари, че и да теглиш потребителски на всичкото отгоре - лудост неземна.

                                Повдигачите тук не осъзнават, че абсолютно всичко им е набито в имоти и то в България. 100% от имуществото им. Все едно да си купил 100% ДЦК на Република Бенин - толкова диверсификация.
                                Last edited by ejonny2376; 04.12.2023, 15:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X