IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.
    Хахахаха Къде е елитО, та да тръгваме натам? Голям майтап.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      То аз може и да не спечеля, но поне няма да ми седят в банката на никаква лихва парите. Нкой не печели от толкова замръзнали пари в банките.

      Имам и други инвестирани пари тук-таме, не съм на едни имоти.
      Тройка,имали сме заяждания преди с теб.Пожелавам ти успех въпреки всичко Проучи инвеститора,всичко,и скачай.Гледай да има банка зад него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
        Все по-важно става къде ти адресът:


        "До момента децата получаваха 3 или 2 точки, като 3 точки получаваха за постоянен адрес на единия от родителите, 2 точки - за настоящ адрес. От първото генерално класиране май месец ще имаме следната промяна - ще получават максимално 4 и 3 точки. Като 4 ще бъдат за непроменян повече от 3 години постоянен адрес, а 3 точки ще бъдат за непроменян повече от 3 години настоящ адрес. Като промени на територията на Столична община няма да се считат за промени", каза заместник-кметът на София доц. д-р Тодор Чобанов.

        https://bntnews.bg/news/novi-pravila...92345news.html

        Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.
        Комунизма(гражданство) ли се завръща? Кой е комунист?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

          да, ама ако спечелиш, печелят и други по веригата, което не е за пренебрегване.
          То аз може и да не спечеля, но поне няма да ми седят в банката на никаква лихва парите. Нкой не печели от толкова замръзнали пари в банките.

          Имам и други инвестирани пари тук-таме, не съм на едни имоти.
          Last edited by troika; 21.01.2021, 20:00.

          Коментар


          • Все по-важно става къде ти адресът:


            "До момента децата получаваха 3 или 2 точки, като 3 точки получаваха за постоянен адрес на единия от родителите, 2 точки - за настоящ адрес. От първото генерално класиране май месец ще имаме следната промяна - ще получават максимално 4 и 3 точки. Като 4 ще бъдат за непроменян повече от 3 години постоянен адрес, а 3 точки ще бъдат за непроменян повече от 3 години настоящ адрес. Като промени на територията на Столична община няма да се считат за промени", каза заместник-кметът на София доц. д-р Тодор Чобанов.

            https://bntnews.bg/news/novi-pravila...92345news.html

            Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.

            Коментар


            • Бонке кво стана с метрото?
              Ей моля се цялата перловска да влезе вътре..ха ха..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение



                А ето какво ще се случи в следващите три години:
                - замразяване на имотните данъци
                - налагане на всевъзможни "еко" данъци и такси за коли
                - нулиране на лихвите по депозитите, над 100 хиляди може и леко отрицателни
                - вдигане на минималната заплата и минималните осигуровки
                - въвеждане на еврото
                - ипотечни лихви под 2% за хора с високи доходи
                Лъха на брокерска некомпетентност! По точка 1, вече повишиха общинските данъци в софия при изповядване на сделка, след изборите следва преизчисляване на данъчните основи итн.

                2. Да това е така.
                3. Лихвите и в момента клонят към 0, + има данък на депозитите, никой банкер не би диференцирал лихвени проценти в негативна насока за големи депозити.
                4.МРЗ обявиха, че замръзва за поне 3 години!!!
                5. Вярно е.
                6. За лихвите няма как да знаеш със сигурност, брокитата не сте врачки, но според мен, да би следвало да паднат влезем ли в еврозоната, но не съществено, еврозоната не е панацея за икономиката. Хората с високи доходи са пренебрежимо малко за да повлияят на пазара на имоти. Те и сега може да си намерят заеми с нисък лихвен %.
                Last edited by X_Y; 21.01.2021, 21:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение



                  А ето какво ще се случи в следващите три години:
                  - замразяване на имотните данъци
                  - налагане на всевъзможни "еко" данъци и такси за коли
                  - нулиране на лихвите по депозитите, над 100 хиляди може и леко отрицателни
                  - вдигане на минималната заплата и минималните осигуровки
                  - въвеждане на еврото
                  - ипотечни лихви под 2% за хора с високи доходи
                  С въвеждането на еврото се оля...
                  Last edited by X_Y; 21.01.2021, 21:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    само ако спечели на кавръчето любимката , но те не могат да управляват без да се коалират с някой.

                    първо ще се увеличава външния дълг колкото може (който и да дойде на власт ще тегли заеми по схемата 50-50, 50% в наши проекти 50% ползу роду), това май ще се прави масово в ЕС и ще продължи докато не гръмне някой тип Гърция..
                    след това ще се огледат в бизнеса и гражданите така си мисля, а какво си мислят мафията е друга работа.
                    Сечкова ли Кавръче?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Bertram - очакваш ли повишаване на преките данъци?
                      Аз ако съм по 10 за неосновно жилище - т.е не ти е с този адрес личната карта.
                      Едно семейство с малки деца макс 2 имота - по един на родител. Който иска повече - ФИРМА или да си плаща ДЕБЕЛО. За фирма същия дебел данък, ама пък там си ги приспадаш разходите

                      А ето какво ще се случи в следващите три години:
                      - замразяване на имотните данъци
                      - налагане на всевъзможни "еко" данъци и такси за коли
                      - нулиране на лихвите по депозитите, над 100 хиляди може и леко отрицателни
                      - вдигане на минималната заплата и минималните осигуровки
                      - въвеждане на еврото
                      - ипотечни лихви под 2% за хора с високи доходи
                      Last edited by X_Y; 21.01.2021, 21:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                        Само брокерчета. Не става за писане тоя форум но поне да догоните малко истинските форуми по информация https://www.europarl.europa.eu/doceo...BG.html#title3

                        Какво тихомълком се прие на първо четене. Спасявайте се докато можите. Особено туристческите наеми.
                        Доклада е уникален ,дори да добавят със задна дата всичко които социално са ощетили обществото и са държали празни жилища с години ,да им се изчислят проценти с колко са ощетили обществото и да се обложат имотите им

                        Коментар


                        • Моля, не го обръщайте на политика.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            само ако спечели на кавръчето любимката , но те не могат да управляват без да се коалират с някой.

                            първо ще се увеличава външния дълг колкото може (който и да дойде на власт ще тегли заеми по схемата 50-50, 50% в наши проекти 50% ползу роду), това май ще се прави масово в ЕС и ще продължи докато не гръмне някой тип Гърция..
                            след това ще се огледат в бизнеса и гражданите така си мисля, а какво си мислят мафията е друга работа.
                            Време да дойдат социалисти да ни упрявляват ,ще ги подкрепя ,омръзна ми от разни идиоти дето стимулират богатите да стават още по богати .Онези поне като сриват ,сриват всичко и всичко е под ножа .Като е зле ,поравно да е за всички .Бота написа и за имотите ,какво е това по 10 апартамента .Нали се сещаш от къде са тия апартаменти от фондове от какви ли не мизерии ,после що цените са такива ,който е празен да продава или да дава под наем,НО да е задължен да го направи със закон.Нали това искаш да се дава по веригата ,ето тройката иска да купува ок ,ама не само да гледаме едната страна да се купууват и да седят празни ,катоо купуваш моментално влизаш на пазара на наеми ,ако не двоен ,троен четворен данък докато не те накарат насила

                            Коментар


                            • Само брокерчета. Не става за писане тоя форум но поне да догоните малко истинските форуми по информация https://www.europarl.europa.eu/doceo...BG.html#title3

                              Какво тихомълком се прие на първо четене. Спасявайте се докато можите. Особено туристческите наеми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Bertram - очакваш ли повишаване на преките данъци?
                                Аз ако съм по 10 за неосновно жилище - т.е не ти е с този адрес личната карта.
                                Едно семейство с малки деца макс 2 имота - по един на родител. Който иска повече - ФИРМА или да си плаща ДЕБЕЛО. За фирма същия дебел данък, ама пък там си ги приспадаш разходите
                                само ако спечели на кавръчето любимката , но те не могат да управляват без да се коалират с някой.

                                първо ще се увеличава външния дълг колкото може (който и да дойде на власт ще тегли заеми по схемата 50-50, 50% в наши проекти 50% ползу роду), това май ще се прави масово в ЕС и ще продължи докато не гръмне някой тип Гърция..
                                след това ще се огледат в бизнеса и гражданите така си мисля, а какво си мислят мафията е друга работа.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X