IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Франция - Френска Полинезия гугъл ми казва 23 часа. Франция е по-голяма от Европа и САЩ по твоите "интересни" критерии.
    Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.
    бизнеса е на /името/ на жена му
    препоръка е

    Коментар


    • Да обобщим, простака-гастар се опитва да смени географията и да ме убеди, че САЩ били по-голями по площ от Европа!! Другият полуидиот, се опитва да ме убеди, че чиста храна, създадена от български производители, дето съм им гледал чистота на фермите, била менте!!! Еееее, хайде да се скриете вече!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Там продават само боклуци да ти кажа под секрет ,храна с най-ниско качество и най -високи цени .
        ако ти бяха дали 2 буркана с кисели краставици на аванта, друго щеше да говориш сега
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Ню Йорк до Хаваи е 10-13 часа полет пич. Гледай разстояния, не площ. От Париж до Берлин е сигурно под 2 часа и има токова разлики в културата и начина на живот, сметай каква е разликата между Бостън и Хонолулу или Анкоридж и Маями.

          Ти по-безмислено "вишо" не можа ли да намериш ? Само там ли те приеха ? Нищо чудно че мразиш "гастарите". С тази диплома дори и в Македония най-много да "картографираш" кенефите с парцала. Другата каква е ? Социология ?
          Франция - Френска Полинезия гугъл ми казва 23 часа. Франция е по-голяма от Европа и САЩ по твоите "интересни" критерии.
          Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.
            Там продават само боклуци да ти кажа под секрет ,храна с най-ниско качество и най -високи цени .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
              Европа е 10,180млн. кв.км, а САЩ- 9,826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
              Ню Йорк до Хаваи е 10-13 часа полет пич. Гледай разстояния, не площ. От Париж до Берлин е сигурно под 2 часа и има токова разлики в културата и начина на живот, сметай каква е разликата между Бостън и Хонолулу или Анкоридж и Маями.

              Ти по-безмислено "вишо" не можа ли да намериш ? Само там ли те приеха ? Нищо чудно че мразиш "гастарите". С тази диплома дори и в Македония най-много да "картографираш" кенефите с парцала. Другата каква е ? Социология ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ква независимост бре, кви 5 лв. Сиренето ти е от вносно сухо мляко, месото ти е замразено вносно, яйцата и те, хляба ти е от фуражна пшеница, обогатена с вносни химии, щото иначе става като на сапун. Да изброявам ли още?
                О не, в щатите са на тотално друго ниво. Например може да потърсиш folic acid food fortification - някоя от големите пестицидни компании мисля че монстанто са убедили правителството им че е нужно да пръскат всичките им зърнени култури с фолиева киселина - нещо което 50% от хората на земята не могат да обработят.
                Някои твърдят, че това е причината за доста "модерни" заболявания. Но фолиевата киселина за мен е най-фрапиращия случай. Отделно царевичния сироп във всичко.
                И да в бг храната в магазините не е ок, но е на светлинни години пред щатите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ква независимост бре, кви 5 лв. Сиренето ти е от вносно сухо мляко, месото ти е замразено вносно, яйцата и те, хляба ти е от фуражна пшеница, обогатена с вносни химии, щото иначе става като на сапун. Да изброявам ли още?
                  Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ти, като гледам, от гледна точка на жена пишеш. В САЩ и мъже и жени над 50 сте изключително разплути и дебели над 150кг. в общия случай. Толкова сте тлъсти и с опънати черти, че даже не ви личат годините. Така бъкани с ГМО храни, че като умрете, даже не може да се разложите. Това ли искаме в България? Явно не, защото първите стъпки за хранителна независимост са налице. Веригата магазини "Хора от народа". Ядец за глобалистите отвъд голямата вода...
                    Ква независимост бре, кви 5 лв. Сиренето ти е от вносно сухо мляко, месото ти е замразено вносно, яйцата и те, хляба ти е от фуражна пшеница, обогатена с вносни химии, щото иначе става като на сапун. Да изброявам ли още?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ти думата "примерно", като гастар, можеш ли да я осмислиш???
                      Казах, че ти обърна темата в тази посока. Така ли е или не ? Ма примерно било, имагинерно било .... това беше поста , точка.

                      И пак ти казвам , концентрирай се и гледай да пускаш разбираеми постове , че последните няколко дни са ти или празни или цитираш сам себе си без допълнителни коментари или цитираш някой друг и оплескваш таговете та не се рабира кое е цитат кое е твое.

                      Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      .... просто съм много ценен за данъкоплатците, щото работя с акъла си. .....
                      Не знам с чий "акъл" работиш , дано не е с твоя. Абе не се ли замисляш защо все ти , таралежа и шестака го отнасяте бе ? Защо с мечока, плъха и песимиста никой не се заяжда на дребно ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        A бе магистъра,ти не познаваш числата бе.
                        Ти не ставаш за счетоводител и си го знаеш, за запетайките ли несретнико? Или искаш да кажеш, че САЩ е по-голяма от Европа, а....това ли твърдиш, като необразования..
                        Last edited by Bailor; 08.01.2024, 22:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
                          Европа е 10180млн. кв.км, а САЩ- 9826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
                          A бе магистъра,ти не познаваш числата бе.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            САЩ е по-голям от Европа, купи си карта и се образовай ..
                            Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
                            Европа е 10,180млн. кв.км, а САЩ- 9,826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
                            Last edited by Bailor; 08.01.2024, 22:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Само заради липсата на морал, тоя пропадняк колегата ти, заслужава заплатата да му е наполовина и жена му да го напусне. Не може благата да се разпределят толкова неадекватно, да не кажа, че се похабяват. Крайно време е заплащането и "валюто", да се определя по общочовешка скала, а не само по професионални компетенции.
                              Абе аз и преди съм казвал , има много Америки. Има индийци които още се женят с наредени бракове , даже след като са дошли тук а родителите им в Индия са се разбрали преди 15-20 години. Ма на мен какво ми дреме ? Кой е казал че нашия начин е по-добър ? Тук се научаваш да не съдиш хората ако не те бърка.
                              Last edited by segato; 08.01.2024, 21:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ти, като гледам, от гледна точка на жена пишеш. В САЩ и мъже и жени над 50 сте изключително разплути и дебели над 150кг. в общия случай. Толкова сте тлъсти и с опънати черти, че даже не ви личат годините. Така бъкани с ГМО храни, че като умрете, даже не може да се разложите. Това ли искаме в България? Явно не, защото първите стъпки за хранителна независимост са налице. Веригата магазини "Хора от народа". Ядец за глобалистите отвъд голямата вода...
                                САЩ е по-голям от Европа, купи си карта и се образовай . Може и некой по-нов телефон дето подържа Гугъл мапс.
                                Това дето си го сътворил е все едно да кажеш в Европа хората са .... ми едно е във Франция, друго е в Германия бе . Дори в самата Фрнация живота е различен около Средиземно море и в Бретан Отделно че алжирците в Марсилия имат много различен живот от французите в района. За Калифорниоя примерно се знае че 40-50% от мексиканците са с диабет заради наднормено тегло и че ядат евтина храна.В съшото време очакваната продължителност на живота е 79 години. Ясно е че тия без диабет живеят до 90 и нагоре за да има такава цифра. Ама за да стане това се иска достъп до читава храна, развлечения и здравеопазване. Следващия път като решиш да се изказваш за нещо на запад от Трън поне си пусни Травъл чанъла за половин час. Може да ти мине мерака.

                                Коментар

                                Working...
                                X