IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
    Само да е ясно какво се прие днеска че гледам брокерите пак вкарват някакви техни си теории. Това са доклади ЗА РЕЗОЛЮЦИЯ в next gen EU пакета за възстановяване. Същия на който се надявахте да донесе 10 милиарда евро! Да не си мислите че е нещо далечно и неясно. Резолюцията идва догодина. И за имотите и за високите данъци! Не оставяйте брокерите да ви манипулират.

    https://radankanev.eu/%d0%b3%d0%bb%d...a%d1%80%d0%b0/
    Ха ха ха...
    10 милиарда за ограничаванв правата на собствениците.

    Супер...


    Параграфите на настоящия доклад, в които се призовава за ограничаване правата на собствениците на жилища, особено в централните градски райони, спиране на стопанската инициатива и блокиране на моделите на туризъм, основани на модерни технологии и решения, намирам за неразумни и опасни.


    Страхотен доклад,страхотни решения...Напред към новия социализъм!

    Коментар


    • Само да е ясно какво се прие днеска че гледам брокерите пак вкарват някакви техни си теории. Това са доклади ЗА РЕЗОЛЮЦИЯ в next gen EU пакета за възстановяване. Същия на който се надявахте да донесе 10 милиарда евро! Да не си мислите че е нещо далечно и неясно. Резолюцията идва догодина. И за имотите и за високите данъци! Не оставяйте брокерите да ви манипулират.

      https://radankanev.eu/%d0%b3%d0%bb%d...a%d1%80%d0%b0/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zemedelec Разгледай мнение
        3. Лихвите и в момента клонят към 0, + има данък на депозитите, никой банкер не би диференцирал лихвени проценти в негативна насока за големи депозити.
        Тц. В общите условията на Райфайзен примерно пише друго: Точка 1.16 такса наличност

        https://www.rbb.bg/media/filer_publi...a-fk090008.pdf

        Досега беше само за фирми, вече е и за физически лица.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

          Риторичен въпрос' как кой' ти разбира се. Твой двойник през 1977г. беше постановил едно семейство да няма право на повече от един имот в градска част. Резултатът- баба ми си продаде прекрасната къща в гр. Средногорие' за да останат в къщата построена от дядо ми в София. Другият вариант е бил развод' но те са имали много по-голям морал от сталинисти като тебя
          Преди 1944 година е имало закон против спекулата.Ефективен и действащ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Комунизма(гражданство) ли се завръща? Кой е комунист?
            Риторичен въпрос' как кой' ти разбира се. Твой двойник през 1977г. беше постановил едно семейство да няма право на повече от един имот в градска част. Резултатът- баба ми си продаде прекрасната къща в гр. Средногорие' за да останат в къщата построена от дядо ми в София. Другият вариант е бил развод' но те са имали много по-голям морал от сталинисти като тебя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

              Метрото работеше няколко месеца, ти колко още искаш да работи?
              То и сега ще работи,ама го оптимизират са лодки и с гребане ще се придвижват софиянци

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Комунизма(гражданство) ли се завръща? Кой е комунист?
                Точно обратното, като в Щатите, безплатно училище само за живущите в квартала. Навлеците чакат ако остане място. И ако да, си плащат ака такса за услугата. Ако не щат, да си одат на село или у гетото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Бонке кво стана с метрото?
                  Ей моля се цялата перловска да влезе вътре..ха ха..
                  Метрото работеше няколко месеца, ти колко още искаш да работи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.
                    Хахахаха Къде е елитО, та да тръгваме натам? Голям майтап.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      То аз може и да не спечеля, но поне няма да ми седят в банката на никаква лихва парите. Нкой не печели от толкова замръзнали пари в банките.

                      Имам и други инвестирани пари тук-таме, не съм на едни имоти.
                      Тройка,имали сме заяждания преди с теб.Пожелавам ти успех въпреки всичко Проучи инвеститора,всичко,и скачай.Гледай да има банка зад него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                        Все по-важно става къде ти адресът:


                        "До момента децата получаваха 3 или 2 точки, като 3 точки получаваха за постоянен адрес на единия от родителите, 2 точки - за настоящ адрес. От първото генерално класиране май месец ще имаме следната промяна - ще получават максимално 4 и 3 точки. Като 4 ще бъдат за непроменян повече от 3 години постоянен адрес, а 3 точки ще бъдат за непроменян повече от 3 години настоящ адрес. Като промени на територията на Столична община няма да се считат за промени", каза заместник-кметът на София доц. д-р Тодор Чобанов.

                        https://bntnews.bg/news/novi-pravila...92345news.html

                        Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.
                        Комунизма(гражданство) ли се завръща? Кой е комунист?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          да, ама ако спечелиш, печелят и други по веригата, което не е за пренебрегване.
                          То аз може и да не спечеля, но поне няма да ми седят в банката на никаква лихва парите. Нкой не печели от толкова замръзнали пари в банките.

                          Имам и други инвестирани пари тук-таме, не съм на едни имоти.
                          Last edited by troika; 21.01.2021, 20:00.

                          Коментар


                          • Все по-важно става къде ти адресът:


                            "До момента децата получаваха 3 или 2 точки, като 3 точки получаваха за постоянен адрес на единия от родителите, 2 точки - за настоящ адрес. От първото генерално класиране май месец ще имаме следната промяна - ще получават максимално 4 и 3 точки. Като 4 ще бъдат за непроменян повече от 3 години постоянен адрес, а 3 точки ще бъдат за непроменян повече от 3 години настоящ адрес. Като промени на територията на Столична община няма да се считат за промени", каза заместник-кметът на София доц. д-р Тодор Чобанов.

                            https://bntnews.bg/news/novi-pravila...92345news.html

                            Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.

                            Коментар


                            • Бонке кво стана с метрото?
                              Ей моля се цялата перловска да влезе вътре..ха ха..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение



                                А ето какво ще се случи в следващите три години:
                                - замразяване на имотните данъци
                                - налагане на всевъзможни "еко" данъци и такси за коли
                                - нулиране на лихвите по депозитите, над 100 хиляди може и леко отрицателни
                                - вдигане на минималната заплата и минималните осигуровки
                                - въвеждане на еврото
                                - ипотечни лихви под 2% за хора с високи доходи
                                Лъха на брокерска некомпетентност! По точка 1, вече повишиха общинските данъци в софия при изповядване на сделка, след изборите следва преизчисляване на данъчните основи итн.

                                2. Да това е така.
                                3. Лихвите и в момента клонят към 0, + има данък на депозитите, никой банкер не би диференцирал лихвени проценти в негативна насока за големи депозити.
                                4.МРЗ обявиха, че замръзва за поне 3 години!!!
                                5. Вярно е.
                                6. За лихвите няма как да знаеш със сигурност, брокитата не сте врачки, но според мен, да би следвало да паднат влезем ли в еврозоната, но не съществено, еврозоната не е панацея за икономиката. Хората с високи доходи са пренебрежимо малко за да повлияят на пазара на имоти. Те и сега може да си намерят заеми с нисък лихвен %.
                                Last edited by X_Y; 21.01.2021, 21:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X