IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Е, ако банките са толкова добре с печалбите, да вземем да си купуваме техни акции, така би трябвало а не имоти.
    така си купуваш и имоти
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Вчера ми искаха 5лв за един печат. Не се съмнява, че ще дерат от всичко.
      Е, ако банките са толкова добре с печалбите, да вземем да си купуваме техни акции, така би трябвало а не имоти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        То това да си държиш парите в банка въобще не е за хвалба
        Ама' човекот си успокоява душата' че има дефлация' при реална зверска инфлация))

        Коментар


        • Това е по темата, да.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Моля, пишете по темата.
            Пишем по темата' аз лично 10г. Не съм виновен на никого' че имотите поскъпнаха двойно за 6г. и някой да им вдига данъците' да им вещае земетресения и други бедствия' да им предрича намалена доходност от наем' без да е притежавал и бунгало във вила.....е' това не е ли прекалено?

            Коментар


            • Моля, пишете по темата.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Офф добре че е над 400к. Опс ама аз съм на срочен депозит - там няма
                То това да си държиш парите в банка въобще не е за хвалба

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  0 на 100 да я разцепиш пак е 0 .. визирам доходността.
                  това е голям проблем и е силно вероятно да си остане така, че и да се задълбочи.

                  когато хората се стреснат за бъдещето пасуват, а като няма зор за кеш и да се тегли банките хептен нямат зор да дават лихви по депозитите и е абсолютно вероятно да започнат да таксуват удоволствието и честта да държиш пари при тях. Те индиректно го правят през сериозните такси , които събират за всичко... и въпреки това хората си държат депозитите, защото при неясно бъдеще не скачат с двата крака, че и с ипотека да добавят в имот

                  мисля, че момента е патов и за хора с депозити и за такива прясно купили имоти.
                  Вчера ми искаха 5лв за един печат. Не се съмнява, че ще дерат от всичко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Разцепи ги в няколко банки.Това дълго няма да е ,риска ще ги сгъне скоро банките.
                    0 на 100 да я разцепиш пак е 0 .. визирам доходността.
                    това е голям проблем и е силно вероятно да си остане така, че и да се задълбочи.

                    когато хората се стреснат за бъдещето пасуват, а като няма зор за кеш и да се тегли банките хептен нямат зор да дават лихви по депозитите и е абсолютно вероятно да започнат да таксуват удоволствието и честта да държиш пари при тях. Те индиректно го правят през сериозните такси , които събират за всичко... и въпреки това хората си държат депозитите, защото при неясно бъдеще не скачат с двата крака, че и с ипотека да добавят в имот

                    мисля, че момента е патов и за хора с депозити и за такива прясно купили имоти.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Май скоро ще е по-изгодно да се набримчиш в актив някакъв, не казвам само че имот задължително отколкото математически да те доят с отрицателна доходност от 1,16. По-добре 2 нето от наем или нещо друго. Сега и околосветските умреха, та и освен обран и невидел може да си идем.
                      Докато не се въведе дигитално евро, банките трябва да пипат внимателно, без много да се изкушават в отрицателната територия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Офф добре че е над 400к. Опс ама аз съм на срочен депозит - там няма
                        Дръж ги, стискай! И за 10 години няма да ти донесат толкова лихва, колкото едногодишен наем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Разцепи ги в няколко банки.Това дълго няма да е ,риска ще ги сгъне скоро банките.
                          Разцепил съм го в седем.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Май скоро ще е по-изгодно да се набримчиш в актив някакъв, не казвам само че имот задължително отколкото математически да те доят с отрицателна доходност от 1,16. По-добре 2 нето от наем или нещо друго. Сега и околосветските умреха, та и освен обран и невидел може да си идем.
                            Разцепи ги в няколко банки.Това дълго няма да е ,риска ще ги сгъне скоро банките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                              Тц. В общите условията на Райфайзен примерно пише друго: Точка 1.16 такса наличност

                              https://www.rbb.bg/media/filer_publi...a-fk090008.pdf

                              Досега беше само за фирми, вече е и за физически лица.
                              Офф добре че е над 400к. Опс ама аз съм на срочен депозит - там няма
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                                Само да е ясно какво се прие днеска че гледам брокерите пак вкарват някакви техни си теории. Това са доклади ЗА РЕЗОЛЮЦИЯ в next gen EU пакета за възстановяване. Същия на който се надявахте да донесе 10 милиарда евро! Да не си мислите че е нещо далечно и неясно. Резолюцията идва догодина. И за имотите и за високите данъци! Не оставяйте брокерите да ви манипулират.

                                https://radankanev.eu/%d0%b3%d0%bb%d...a%d1%80%d0%b0/
                                Ха ха ха...
                                10 милиарда за ограничаванв правата на собствениците.

                                Супер...


                                Параграфите на настоящия доклад, в които се призовава за ограничаване правата на собствениците на жилища, особено в централните градски райони, спиране на стопанската инициатива и блокиране на моделите на туризъм, основани на модерни технологии и решения, намирам за неразумни и опасни.


                                Страхотен доклад,страхотни решения...Напред към новия социализъм!

                                Коментар

                                Working...
                                X