IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Той Ковида кого ще прибере решава Бог.Внимавай много и не копай гроб другиму
    Виж АЕЦА,стига кисна тука,само взимате заплати ,а накрая и ще вземе да гръмне някой реактор,от неглижиране на работата,авариите иди виж

    Коментар


    • Такива са комунетата - за парче кашкавал ще ти пререже гърлото, за 50кв панелка ще те зарази със вирус.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Надявам се с новия щам от Велика Британия,доста апартаменти да се освободят,иначе са лаладжийски истории,затова пандемия няма,щом няма масово освобиждение са ни нужни още щамове,и още локдауни,докато не се поосвободят места..

        В случая валидна ще е фразата,дошъл е Ковида да те прибере...
        Той Ковида кого ще прибере решава Бог.Внимавай много и не копай гроб другиму

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Това важи май за нови договори,като цяло.Питал съм.При заварени положения и стари контракти не пипат нищо.Според мен цялата тая ситуация ще избие изведнъж в обратна посока.Четох анализи,че като цяло банките са в режим на очакване,при който ако търсенето се сблъска с ниско предлагане,заради счупване на вериги и проозводство,инфлацията попне ли да мърда ,веднага се готвят да обърнат палачинката.Това го казвам ,защото в момента сме в една точка в която това не може да продължи много дълго.Другия вариант е като са такива тарикати,ако не ти трябват парите в злато,и заряваш в бетонен сейф,с метална заровена каса ,с поне 3 нива на защита.Има начини.Другия вариянт е на борсите ,и не пипаш няколко години.
          За всички важи, няма нищо заварено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

            От февруари ще го свалят на 200К. И разцепването не работи - ПИБ примерно въведоха месечна такса по фирмените депозити все едно е разплащателна сметка. Март - Април ще почнат статии колко е скъпо да спестяваш и къде какви са таксите.
            Това важи май за нови договори,като цяло.Питал съм.При заварени положения и стари контракти не пипат нищо.Според мен цялата тая ситуация ще избие изведнъж в обратна посока.Четох анализи,че като цяло банките са в режим на очакване,при който ако търсенето се сблъска с ниско предлагане,заради счупване на вериги и проозводство,инфлацията попне ли да мърда ,веднага се готвят да обърнат палачинката.Това го казвам ,защото в момента сме в една точка в която това не може да продължи много дълго.Другия вариант е като са такива тарикати,ако не ти трябват парите в злато,и заряваш в бетонен сейф,с метална заровена каса ,с поне 3 нива на защита.Има начини.Другия вариянт е на борсите ,и не пипаш няколко години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Офф добре че е над 400к. Опс ама аз съм на срочен депозит - там няма
              От февруари ще го свалят на 200К. И разцепването не работи - ПИБ примерно въведоха месечна такса по фирмените депозити все едно е разплащателна сметка. Март - Април ще почнат статии колко е скъпо да спестяваш и къде какви са таксите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                Ако темата е само със 177 мнения' бих си прерязал вените.....знам кого ползва...куп понижители' които се кефят' но горчивата дъвка им остава в устата...ще си купите ли някога бе???
                панелообитателю коя ли вечер в
                алкохолен делириум ще извършиш
                ритуала с вените
                но по бързо ще е ако скочиш от балкончето
                на 1/2 панеляка си

                една брокерско тролска тема
                започната от трол - панелообитател
                е в историята .
                Изхвърляй калкулаторчето
                Край на капиталовата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  така си купуваш и имоти
                  Да не би да искаш да кажеш, че понеже държи ипотечните права, при една ситуация банката може и да стане притежател на имотите? На банките не им ли е забранено да притежават имоти и май трябва да бързат с търговете по продажбата им? Според мен има много народни поверия какво искат банкерите и акционерите им.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Надявам се с новия щам от Велика Британия,доста апартаменти да се освободят,иначе са лаладжийски истории,затова пандемия няма,щом няма масово освобиждение са ни нужни още щамове,и още локдауни,докато не се поосвободят места..

                    В случая валидна ще е фразата,дошъл е Ковида да те прибере...
                    Така е' ама само Бог ще реши кой да прибере...малко смиреност не е излишна...

                    Коментар


                    • https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...-pred-studenti

                      Левчо,затова ли ви забраниха срещите на живо?Само в онлайн режим казваш..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        Да са им честити имотите тогава! Сите ще ги посрещат в детската градина с думите: " Дядо ти е дошъл да те прибере"
                        Надявам се с новия щам от Велика Британия,доста апартаменти да се освободят,иначе са лаладжийски истории,затова пандемия няма,щом няма масово освобиждение са ни нужни още щамове,и още локдауни,докато не се поосвободят места..

                        В случая валидна ще е фразата,дошъл е Ковида да те прибере...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          След тая криза ще си купят 2039...2029 не е актуална вече.
                          Да са им честити имотите тогава! Сите ще ги посрещат в детската градина с думите: " Дядо ти е дошъл да те прибере"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                            Ако темата е само със 177 мнения' бих си прерязал вените.....знам кого ползва...куп понижители' които се кефят' но горчивата дъвка им остава в устата...ще си купите ли някога бе???
                            След тая криза ще си купят 2039...2029 не е актуална вече.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Ако някой си въобразява' че станция театрална' ще свали цените на имотите в район подуяне' жестоко се лъже' цените ще се взривят

                              Коментар


                              • Ако темата е само със 177 мнения' бих си прерязал вените.....знам кого ползва...куп понижители' които се кефят' но горчивата дъвка им остава в устата...ще си купите ли някога бе???
                                Last edited by X_Y; 21.01.2021, 23:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X