IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инфлацията започва бавно да пълзи с ЮК. В Турция също. Купата отдавна писа кво следва. А, Попе, съгласен ли си?
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

      и аз това се питам, но веднага щом намеря инвестиционен имот, купувам, отдавам и бегам.
      Аха,е какви инвестиции в кочина?Кой инвестира в кочини,май не е кочина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Въпрос към теб.
        Какво търсиш в София,след като е такава кочина?
        и аз това се питам, но веднага щом намеря инвестиционен имот, купувам, отдавам и бегам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Каврък, ще купя и аз в Поляната, до елита, теб и Купата. За себе си, да има къде да....другото под наем колкото има.
          Еми виж ,всички къде идват,от холандско в Красна поляна,квартал на министри,президенти,учени...говорят,но на финала къде акостират ?В Красна поляна...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Ми да им плащат. Щом са допуснали да им продадат парцели там...
            Ако не знаеш,там са им били нивите навремето,на техните дядовци,и прадядовци.Комунистите,просто са решили че там ще има парк,и са им ги взели.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
              един въпрос към живеещите в София:

              Как оцелявате в тая кочина? В тая кал, смрад, боклуци, пушеци, шум, задръствания и грозни гледки. Това не е София която аз оставих преди 30 години, превърнали сте я в мръсна кочина.
              Въпрос към теб.
              Какво търсиш в София,след като е такава кочина?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                това не беше ли в твоята целева зона?
                за 55К ако дадат захлупвай преди да е захлупил попа и да те засрами
                синко мамин,

                дедо поп търси поне 80м2 (чисти), но и доходността трябва да е добра, иначе няма смисъл от цялото упражнение, а Доматокрад търси за собствена употреба, тъй че него доходност не го бърка много.

                Коментар


                • един въпрос към живеещите в София:

                  Как оцелявате в тая кочина? В тая кал, смрад, боклуци, пушеци, шум, задръствания и грозни гледки. Това не е София която аз оставих преди 30 години, превърнали сте я в мръсна кочина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Продавам двустаен,тухлен апартамент в жк.Западен парк.Апартамента е на 5ти от 6 етажа,има асансьор.С площ от 62 кв.м,разполага с две отделни стаи и кухня,голяма тераса+избено помещение.Среден с южно изложение.
                    ЗА ОСНОВЕН РЕМОНТ
                    60 000€

                    Почват да излизат новите цени.Това е от група,имоти от собственик.
                    това не беше ли в твоята целева зона?
                    за 55К ако дадат захлупвай преди да е захлупил попа и да те засрами
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      То е ясно че има наследствени. И отчуждени от комунягите. И после върнати и препродадени разбира се. Ще плащаме глупостта на властта още дълго. Така е, Дъри.
                      За жалост ,всички и винаги плащаме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Много от парцелите са наследствени или продадени от бившите собственици на други. Ще плащаме всички, защото бюджета на София, се формира от нас. За жалост друг начин няма, другото е кражба !
                        То е ясно че има наследствени. И отчуждени от комунягите. И после върнати и препродадени разбира се. Ще плащаме глупостта на властта още дълго. Така е, Дъри.
                        Last edited by bulgarian lev; 16.02.2021, 23:46.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ми да им плащат. Щом са допуснали да им продадат парцели там...
                          Много от парцелите са наследствени или продадени от бившите собственици на други. Ще плащаме всички, защото бюджета на София, се формира от нас. За жалост друг начин няма, другото е кражба !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Не могат, Лев. Не стават така нещата. Ще се наложи или да плащат или да им разрешат да строят.
                            Ми да им плащат. Щом са допуснали да им продадат парцели там...
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Бе да им разрешат само будки да строят за захарен памук.
                              Не могат, Лев. Не стават така нещата. Ще се наложи или да плащат или да им разрешат да строят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Аз съм до Стадиона но се засичаме на пазара.
                                Калфин е от другата страна до пожарната във втора част.
                                Каврък, ще купя и аз в Поляната, до елита, теб и Купата. За себе си, да има къде да....другото под наем колкото има.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X