IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Обади се на Къци Вапцаров,той е собственик в Южния,има хълма с цилиндрите,негов е ..
    Знам. Но кво да го питам него.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Четете Макс Оте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Абе кога Гоце стана елит?
        Писатели,хора на изкуството,учени и други,това са част от жителите в района,винаги сме били част от центъра,и депото е при нас,инфраструктурата е светлинни години напред ,широкорелсови зелени трасета за трамваите,лятото улиците се мият нон стоп,мирише на чистота и пролет..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Елита е на Коньовица,Красна поляна,Разсадника и т.н.Първанов ми е комшия,от АБВ,то.
          Абе кога Гоце стана елит?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            Аааааааа..... Купата си ми е приятел , ...... и с него ако споря , ще е само на ''4рози '' и някакво засукано мезе ......
            Без завоалирани закачки и прехиперболизирани епитети .............
            Някакъв тъп ..... олигофренски спор ..... между брокери умрели от глад и ''вече умиращи'' от глад бедняци .......не може да стои между двама 50 -годишни "мъже" , виждали и А и Я ..................


            за жените :
            На мен , никога не ми е ''дремело '' , как се отнасят мисловно жените ..... към мен .......

            Важното е тет -а -тета ............ да е безприкословно , уважително , и ....да го поемат с удоволствие (приемам и ...привидно )
            +1

            Коментар


            • Има един еврокритик, мениджър на хедж фондове и професор по икономика - Макс Оте, който пуска по една нова пророческа книга малко преди всяка значима криза. В една позабравена статия той посочва като причина за кризата в Испания и Ирландия например, погрешното въвеждане на еврото и съответно ниските лихвени проценти създаващи спекулативни балони в т.ч. и при недвижимите имоти. В този ред на мисли очаквам в дългосрочен план още раздуване на балона, но силно се надявам да се пукне и цените на недвижимостите у нас да спаднат краткосрочно с до 30% или дългосрочно все още да има имоти под психологическата границиа от 1000Е/м2 и все повече българи да станат собственици на първо/второ/трето жилище. Мисля, че през последните години грипните вируси отвориха път за спекула и кризи, които тепърва ще се задълбочават. За съжаление цената се плаща основно от бедните, които стават все по бедни и заложници на системата. Но палачинката би се обърнала, ако да кажем масите се възпротивят над господството на надправителствения елит или кризата излезе извън контрол и в едни момент въведат данък богатство и т.н.

              Поздравления към собствениците на сайта и аудиторията за чудесния форум. Съжалявам да науча, че са се загубили мнения, но мога да препоръчам средства за регулярен бекъп на базата данни пр. за mysql (percona xtrabackup и mysqldump). Друг начин е самите потребители да си запазват страниците или правят снапшоти с archive.org. За съжаление последния подобен е правен миналата година, но не всичко е изгубено..

              https://glasove.com/categories/inter...nat-evrozonata

              https://web.archive.org/web/20201001...BE%D1%82%D0%B8

              https://www.amazon.co.uk/Max-Otte/e/...3505016&sr=1-1

              https://en.wikipedia.org/wiki/Max_Ot...ons_(selection)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ако искат целия парк да застроят за да има елита къде да купува.И ако може тама баш да дигат сгради поне на 50 етажа
                Елита е на Коньовица,Красна поляна,Разсадника и т.н.Първанов ми е комшия,от АБВ,то.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Ъгълчето между Козяк и Ибсен (голямата поляна срещу Парадайса) е въпрос на няколко години да се застрои. Нещата са задвижени отдавна. Естествено по втория начин ще стане с разрешителните. Другото е поляната срещу Епъла. Същата работа. Милиони ще има, но в шкафчето, сещаш се кое.

                  Навътре в парка е по-трудно, но и там нещата не са розови.
                  Я си спомни навремето как застроиха от Никми нашата любима локация до посолството? Това си бяха овощни градини, част от парка.
                  Ако искат целия парк да застроят за да има елита къде да купува.И ако може тама баш да дигат сгради поне на 50 етажа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Дъри, виж кво става със собственици на парцели в Южен парк. Конституционния съд премахва уж Мораториума който ги забранява да правят квото и да е с тях. А от друга страна мернах някъде че подготвят милиони за обезщетение на собственици с парцели там. Някои се продават вече по около 450€ кв.
                    Последно кво се случва не стоплих, зает съм и нямам време да се ровя.
                    Обади се на Къци Вапцаров,той е собственик в Южния,има хълма с цилиндрите,негов е ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Дъри, виж кво става със собственици на парцели в Южен парк. Конституционния съд премахва уж Мораториума който ги забранява да правят квото и да е с тях. А от друга страна мернах някъде че подготвят милиони за обезщетение на собственици с парцели там. Някои се продават вече по около 450€ кв.
                      Последно кво се случва не стоплих, зает съм и нямам време да се ровя.
                      Ъгълчето между Козяк и Ибсен (голямата поляна срещу Парадайса) е въпрос на няколко години да се застрои. Нещата са задвижени отдавна. Естествено по втория начин ще стане с разрешителните. Другото е поляната срещу Епъла. Същата работа. Милиони ще има, но в шкафчето, сещаш се кое.

                      Навътре в парка е по-трудно, но и там нещата не са розови.
                      Я си спомни навремето как застроиха от Никми нашата любима локация до посолството? Това си бяха овощни градини, част от парка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Дъри, виж кво става със собственици на парцели в Южен парк. Конституционния съд премахва уж Мораториума който ги забранява да правят квото и да е с тях. А от друга страна мернах някъде че подготвят милиони за обезщетение на собственици с парцели там. Някои се продават вече по около 450€ кв.
                        Последно кво се случва не стоплих, зает съм и нямам време да се ровя.
                        Да си призная не знам точно какво става с парцелите в парковете. По спомен мораториума за забрана на строежите там беше до 2020 г. и нищо чудно да започнат. Ще обезщетят някои от собствениците, но за всички няма да имат пари.

                        Коментар


                        • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61350347147708

                          Недоразумението в Стрелбище.
                          Дневна с бокс 20 квадрата, спални по 9 и 10 квадрата. 2.77 квадрата баня! Със скосявания!
                          Обща площ 165 квадрата.
                          Такива умотворения може да има само в България. Архитектите на тази глупост трябва публично да си изгорят дипломите.

                          Изплолзваемата площ е към 50. Дори с тази голяма тераса (не и личат квадратите) не виждам как може да станат 165. Май са взели и от покрива площ и го броят за РЗП.

                          Това чудо излиза по над 3000 Евра квадрата. А влиза в статистиката като 1000 Евро.
                          Хайде сега да видим как Песимистът ще го изкара по 1300 Евро това чудо.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Мислиш, че има нещо читаво за "чистене". Няма. И читави парцели няма.
                            Дъри, виж кво става със собственици на парцели в Южен парк. Конституционния съд премахва уж Мораториума който ги забранява да правят квото и да е с тях. А от друга страна мернах някъде че подготвят милиони за обезщетение на собственици с парцели там. Някои се продават вече по около 450€ кв.
                            Последно кво се случва не стоплих, зает съм и нямам време да се ровя.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Продавам двустаен,тухлен апартамент в жк.Западен парк.Апартамента е на 5ти от 6 етажа,има асансьор.С площ от 62 кв.м,разполага с две отделни стаи и кухня,голяма тераса+избено помещение.Среден с южно изложение.
                              ЗА ОСНОВЕН РЕМОНТ
                              60 000€

                              Почват да излизат новите цени.Това е от група,имоти от собственик.
                              А дано!. За толкова купих през 2014 края едното от апартчетата. Е, 68 кв с два балкона. Сигурно ме взеха за луд.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                                Аааааааа..... Купата си ми е приятел , ...... и с него ако споря , ще е само на ''4рози '' и някакво засукано мезе ......
                                Без завоалирани закачки и прехиперболизирани епитети .............
                                Някакъв тъп ..... олигофренски спор ..... между брокери умрели от глад и ''вече умиращи'' от глад бедняци .......не може да стои между двама 50 -годишни мъже , виждали и А и Я ..................


                                за жените :
                                На мен , никога не ми е ''дремело '' , как се отнасят мисловно жените ..... към мен .......

                                Важното е тет -а -тета ............ да е безприкословно , уважително , и ....да го поемат с удоволствие (приемам и ...привидно )
                                Приятно бърборкане на двамата ,дори ви завиждам приятелски

                                Коментар

                                Working...
                                X