IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    За жените над 65 години съм съгласна, че трябва да се отнасяш уважително ,но трябва да го правиш и с доста по-младите за да не се отнасят с теб като с дечко
    Колкото до посоката на движение на цените и времето ,това е прогноза на Купата , така, че спори с него не с мен.
    Аааааааа..... Купата си ми е приятел , ...... и с него ако споря , ще е само на ''4рози '' и някакво засукано мезе ......
    Без завоалирани закачки и прехиперболизирани епитети .............
    Някакъв тъп ..... олигофренски спор ..... между брокери умрели от глад и ''вече умиращи'' от глад бедняци .......не може да стои между двама 50 -годишни мъже , виждали и А и Я ..................


    за жените :
    На мен , никога не ми е ''дремело '' , как се отнасят мисловно жените ..... към мен .......

    Важното е тет -а -тета ............ да е безприкословно , уважително , и ....да го поемат с удоволствие (приемам и ...привидно )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение




      пп

      Да кажеш '' баби '' на жена над 65 е ......достолепно и уважително .....
      Да кажеш ''дечко '' на мъж около 50 -те е .......... злобарско - олигофренско
      За жените над 65 години съм съгласна, че трябва да се отнасяш уважително ,но трябва да го правиш и с доста по-младите за да не се отнасят с теб като с дечко
      Колкото до посоката на движение на цените и времето ,това е прогноза на Купата , така, че спори с него не с мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Мислиш, че има нещо читаво за "чистене". Няма. И читави парцели няма.
        Читаво е относително понятие. Не забравяй че всичко това дето "не е читаво" според тебе си има собственици в момента и се мъчат да го продават. В един момент от времето всички тези собственици са мислели че е читаво и са купили. Ама тука е древната мъдрост която никой боркер не казва - за 10-20 години всичко читаво се скапва и става непродаваемо. Земетръсна зона са балканите какво да се прави. Та докато се изчисти нечитавия инвентар дошло време за следващата порция която се строи в момента.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Арматура поскъпнала с около 40% дали говори за спад при НС? Регулации, които ще започнат да забавят разрешенията за строеж дали са в посока спад на НС?
          Ха ха,ми тя може да поскъпне и 400%,като няма кой да плати цената все тая.Да ви имам и малоумните разсъждения.

          Коментар


          • Продавам двустаен,тухлен апартамент в жк.Западен парк.Апартамента е на 5ти от 6 етажа,има асансьор.С площ от 62 кв.м,разполага с две отделни стаи и кухня,голяма тераса+избено помещение.Среден с южно изложение.
            ЗА ОСНОВЕН РЕМОНТ
            60 000€

            Почват да излизат новите цени.Това е от група,имоти от собственик.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              А като поевтиняваха материалите април месец, къде беше да кажеш че ще падат цените? Ограничителните регулации в свят на работа от вкъщи води до Сан Франциско и Ню Йорк. Бърз фалит, вдигане на МДТ и чакане от Европата после да се намеси. Нека първо да се изчисти инвентара и празните жилища, пък тогава да видим посока. Пък ако наистина то изглежа толкова опечена работата, понястоявай малко за отпадане на мораториуми и 60/40-та и т.н. мерки. Вместо тях можехме да купим ваксини например.
              Мислиш, че има нещо читаво за "чистене". Няма. И читави парцели няма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Дечко ,не съм писала за посока на движение ,нали ?!
                Баби , имайки предвид ..........цялото ти форумно творчество ..............ТО се подразбира , ма

                'Одили сме на училище и ние ....... 7..8 пъти ( за дипломи говоря ...)


                Седи , грей се ...... и гледай картичката на Женевското езеро у ....офисо 2Х2 ..........




                пп

                Да кажеш '' баби '' на жена над 65 е ......достолепно и уважително .....
                Да кажеш ''дечко '' на мъж около 50 -те е .......... злобарско - олигофренско

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Арматура поскъпнала с около 40% дали говори за спад при НС? Регулации, които ще започнат да забавят разрешенията за строеж дали са в посока спад на НС?
                  А като поевтиняваха материалите април месец, къде беше да кажеш че ще падат цените? Ограничителните регулации в свят на работа от вкъщи води до Сан Франциско и Ню Йорк. Бърз фалит, вдигане на МДТ и чакане от Европата после да се намеси. Нека първо да се изчисти инвентара и празните жилища, пък тогава да видим посока. Пък ако наистина то изглежа толкова опечена работата, понястоявай малко за отпадане на мораториуми и 60/40-та и т.н. мерки. Вместо тях можехме да купим ваксини например.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Посоката на движението е ''малко '' различна за упоменатите години ............... ма баби - броки ....
                    Дечко ,не съм писала за посока на движение ,нали ?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Е, то където е 2025 г , там и 2029 г. по прогноза на Купата
                      Посоката на движението е ''малко '' различна за упоменатите години ............... ма баби - броки ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                        Споделям интервю с проф. Красимир Петров, където има полезни (за мен) елементи, засягат се и имотите. Мисля, че видеото е скрито, ето линк:
                        Това е скрит линк от ПЛАТЕН КУРС или семинар на ИнвестПро. БРАВО, че го споделяш! Благодаря. Има доста интересна информация и се слуша спокойно на скорост х2 в ютуб, тоест 1.5часа

                        Коментар


                        • Арматура поскъпнала с около 40% дали говори за спад при НС? Регулации, които ще започнат да забавят разрешенията за строеж дали са в посока спад на НС?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение





                            Ще се броим ........ 2025 ............
                            Е, то където е 2025 г , там и 2029 г. по прогноза на Купата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                              Споделям интервю с проф. Красимир Петров, където има полезни (за мен) елементи, засягат се и имотите. Мисля, че видеото е скрито, ето линк:


                              ИзглЯдахте ли го ...... Вниманието трябва да е насочено , към 1:30 :30 h момента .....
                              Нящото го говоря от поне 2 години ..... как ще е .... ха, сега и професор да ви го каже ....


                              Наблегнете на епитета ...... ''КОИ МИСЛЯТ че спасяват кеша като влагат в имоти'' ...... .......


                              пп
                              Не че нямам 13 имота , които да чукна на дърво са доходоносни и до сега ( само 9 , другите 4 ги използвам ) ........ но не съм ги купувал СЕГА ....за да бягам от КЕША .....

                              Кеша си стои ..... Имотите си стоят .......Златцето ( 115 унции ) си стои ......

                              ЧЕКАМЕ !!! Не се правим на тарикати да бягаме преди вятъра (кризата ) и да чистим някое от перата ...... То ще си покаже с времето , но само на ''просветените '' , разбира се ...........

                              Виждането ми е ,......че в този форум ..... само 10% от пишещите , ще съумеят да запазат това което имат , и досегашния си начин на живот ......

                              Ще се броим ........ 2025 ............

                              Коментар


                              • https://www.bloombergtv.bg/a/14-graf...raya-na-2020-g

                                Румънците се оказаха най-големите умници ,просто не затвориха

                                Икономиката на Румъния превъзхожда останалата част от Европейския съюз през последното тримесечие, тъй като правителството реши да не налага суровата блокада, която бе предприета в по-голямата част от континента.

                                Икономиката на страната не само е нараснала спрямо предходните три месеца, но този ръст надминава с повече от 10 пъти очакванията на анализаторите. Разширяването с 5,3% изпреварва всички останали членки на ЕС, предава Bloomberg.

                                Коментар

                                Working...
                                X