IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    ОК, но сегашните млади хора не разбират от земеделие.

    И няма да работят от ранна сутрин до късна вечер както селяните преди 30-40 г.

    Нали ходя по провинцията и знам. Запустели дворове, запустели ниви, а те седят в кръчмата и в кафето. Не им се работи.
    Като огладнеят и видят де серат гладните ще им се доработи.

    Коментар


    • https://www.banker.bg/upravlenie-i-b...blichna-prodan
      Управление и бизнес

      Имотите на фалирал "заменкаджия" - на публична продан

      Разпродават "на килограм" купища имоти на една от фирмите, участвали по време на управлението на Сергей Станишев в придобиването на апетитни терени по черноморието чрез схемата с прословутите заменки. Става дума за "Браверс" ЕООД.

      бърже ..има гори ,ниви ,земи ...за без пари
      Last edited by nkavrakov1982; 16.02.2021, 17:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Кво беше това, сподели. Обявата не е намерена. При мен така излиза. Или го отнесоха, или нещо евтино и фалшиво като оферта е било. Ако влизаш с брокерски акаунт може и да излезе.
        Латинка, двустаен лукс, май 68 квадрата, 138к намален от 145к. Снимките изглеждаха реални.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

          повишителите си имат СОБСТВЕНИ жилища и не им дреме. Да му мислят нулеваците! Аз днес направих 3 огледа и нищо не ми хареса. На терен положението е плачевно. Май ще отида при кака в панелката в Красна Поляна или ще отида при мама, та поне топли мекички да ръфам. Сега те разбирам Доматокраде, положението на имотния пазар за тебе с твоите 75К е мисия невъзможна за апарт по твоите критерии. Най-много еднопространствен гараж със статут на ателие. Толкоз.
          Какви огледи ?
          Кажи къде и какво си гледал ?

          Коментар


          • Вижте по провинцията какви къщи си строят и какво паркират:

            Продава КЪЩА в град Ловеч, в.з. Синан тепе - 1560 кв.м / При запитване :: imot.bg Обява

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              да не ставате комшии с Кавръка
              кара вара и пак на мойта идва ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                повишителите си имат СОБСТВЕНИ жилища и не им дреме. Да му мислят нулеваците! Аз днес направих 3 огледа и нищо не ми хареса. На терен положението е плачевно. Май ще отида при кака в панелката в Красна Поляна или ще отида при мама, та поне топли мекички да ръфам. Сега те разбирам Доматокраде, положението на имотния пазар за тебе с твоите 75К е мисия невъзможна за апарт по твоите критерии. Най-много еднопространствен гараж със статут на ателие. Толкоз.
                да не ставате комшии с Кавръка
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Бате Пешо ,хубаво ама тия армии от гладни и безработни къде ще се насочат ?
                  Ако ще и пушка да си купиш ,ще гръмнеш колко,двама,трима,десет като ти скочат и си дотам ....когато се наруши баланса е зле за всички ,и за богатия и за бедния .Писал съм за това ,подигравате ми се ,но дойде и това време .
                  Ей сега ще ги видиш по хотелите навсякъде. Ще почернее от народ. Всинца са все безработни.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                    Съжителство на хора с ниски доходи във високи сгради води наистина води до подобни проблеми.

                    THE RELATIONSHIP BETWEEN PSYCHOLOGY AND
                    ENVIRONMENT
                    A study done by Evans et al. (2013) suggest that types of houses
                    also affect a person’s psychology and mental health, where symptoms of
                    psychological distress like anxiety and depression were linked to a low-income
                    population that was dwelling in a high-rise urban area.

                    https://www.planningmalaysia.org/ind...e/view/190/184
                    Шел, мисля да те взема за психотерапевт ако се наложи. Толкова точни попадения имаш.
                    Last edited by bulgarian lev; 16.02.2021, 16:37.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Лева да го захлупва бърже докато още е налично
                      Кво беше това, сподели. Обявата не е намерена. При мен така излиза. Или го отнесоха, или нещо евтино и фалшиво като оферта е било. Ако влизаш с брокерски акаунт може и да излезе.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Брокерите взеха вече и огледи да халюцинират, лоша работа... Да вземем да им организираме някаква топла храна - варени обелки от картофи, нещо такова, то на тях след външния кенеф с който са свикнали в родното си село това ще им се види царско угощение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          усеща се напрежение в темата главно от повишителите
                          повишителите си имат СОБСТВЕНИ жилища и не им дреме. Да му мислят нулеваците! Аз днес направих 3 огледа и нищо не ми хареса. На терен положението е плачевно. Май ще отида при кака в панелката в Красна Поляна или ще отида при мама, та поне топли мекички да ръфам. Сега те разбирам Доматокраде, положението на имотния пазар за тебе с твоите 75К е мисия невъзможна за апарт по твоите критерии. Най-много еднопространствен гараж със статут на ателие. Толкоз.

                          Коментар


                          • Другата статистика https://www.dnevnik.bg/biznes/2021/0...home_NaiNovoto

                            Доходът от работна заплата намалява от 996 на 976 лв. (с 1.9%).
                            Доходът от самостоятелна заетост намалява от 113 на 112 лв. (с 0.6%).
                            Доходите от пенсии се увеличават от 483 на 544 лв. (с 12.6%).
                            Доходите от социални обезщетения и помощи намаляват от 53 на 50 лв. (със 7.1%).

                            Разходите също растат

                            Общият разход средно на член на домакинство през четвъртото тримесечие на 2020 г. е 1681 лв. и се увеличава с 0.7% спрямо същото тримесечие на 2019 година.
                            ...разходите за жилище се увеличава с 1 процентен пункт...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              да не се случва, но в условия на глад и безработица каквито ги описва пешо - в селските райони се преживява по-лесно. Не казвам, че се живее хубаво, но се преживява защото има храна. само трудови навици да имаш и някой двор с хубав кладенец. Имаш ли земя и вода гладен няма да останеш - стига да не те мързи. Затова инвестиция в подходяща ЗЗ със съпътстващата логистика не е излишна...ако, че ще те подиграват на тракторист. Как нямам търпение, да тръгне тревата, че да яхна трактора
                              ОК, но сегашните млади хора не разбират от земеделие.

                              И няма да работят от ранна сутрин до късна вечер както селяните преди 30-40 г.

                              Нали ходя по провинцията и знам. Запустели дворове, запустели ниви, а те седят в кръчмата и в кафето. Не им се работи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                каква пандемия те тресе - ЗАНУЛЯВАТ СВОБОДНИТЕ ХОРА ЗА ДА ГИ НАПРАВЯТ РОБИ. Насаждания СТРАХ от пандемията е средство
                                Значи вече "занулиха" "свободните" хора и ги направиха "роби"

                                Коментар

                                Working...
                                X