IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    Това лихвени проценти за теб ли са? Малко височки ми се виждат?
    не знам дали са си играли да правят точно за мен или са общи.
    по принцип лихвените проценти са 2,45% на 4,5% другото са застраховки, такси и всичко останало.
    в алианц това.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
      В КОВИДА НИКАКВО ПОСКЪПВАНЕ НЯМА ДА ИМА! Това,че някои надуват цените , си е техен проблем(никой нормален няма да купи или наеме нещо на надута цена). Ето ви приблизителна ориентировъчна цена- 3 стаен тухлен апартамент с квадратура 80 квадрата(включена е и терасата, без мазето)- 120 000 лева. Строен около 1975 година и състоянието е за освежаване, става въпрос за северните квартали на София и е на 15 минути пеша от метрото. Къща тухлена стара 3 етажна с добър двор на 35 минути от София с кола за частично голямо освежаване и лек ремонт 120 000 лева.
      Този коментар е изпълнен с конкретика и смисъл.
      Изумен съм от аналитичния подход на автора

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        там не свършиха ли имотиту ?
        Свършиха, последниия го продаде дедо поп, даже не дочака 30- те процента капиталова само за тази година, кой купил- купил
        Last edited by mitko2848; 19.04.2021, 19:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          направих си сверка на часовника в "моята" банка.
          ипотечен 3,45% гпр
          потребителски 6,55гпр

          но финансират до 80%.
          мисля, че още има накъде да растат цените.
          Това лихвени проценти за теб ли са? Малко височки ми се виждат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
            В КОВИДА НИКАКВО ПОСКЪПВАНЕ НЯМА ДА ИМА! Това,че някои надуват цените , си е техен проблем(никой нормален няма да купи или наеме нещо на надута цена). Ето ви приблизителна ориентировъчна цена- 3 стаен тухлен апартамент с квадратура 80 квадрата(включена е и терасата, без мазето)- 120 000 лева. Строен около 1975 година и състоянието е за освежаване, става въпрос за северните квартали на София и е на 15 минути пеша от метрото. Къща тухлена стара 3 етажна с добър двор на 35 минути от София с кола за частично голямо освежаване и лек ремонт 120 000 лева.
            И бизнес идеята ти е като тия приказки. Можеш да му ги разкажеш на Сергей Брин тия работи с имотите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Това са си сделкита на олигарсите които излязаха от имоти това тримесечие, те не са минавали през отворения пазар, ще видим цените как са. Гледам ипотеките са потръгнали пак, това би трябвало да е последния влак за рефинансиране/преструтуриране. Не ми се вярва да има реален ръст в ипотеките точно това тримесечие, там се минава през брокер а брокерите нямат толкова голяма заетост като предното тримесечие.
              олигарси са излезли, но кой е влязъл?
              направих си сверка на часовника в "моята" банка.
              ипотечен 3,45% гпр
              потребителски 6,55гпр

              но финансират до 80%.
              мисля, че още има накъде да растат цените.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                там не свършиха ли имотиту ?
                последни бройки.
                който скочи в движение, скочи.
                който не - на другия цикъл.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  днес в софия, утре сещайте се къде
                  https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-326293/

                  за който не се сеща - в банско.
                  Това са си сделкита на олигарсите които излязаха от имоти това тримесечие, те не са минавали през отворения пазар, ще видим цените как са. Гледам ипотеките са потръгнали пак, това би трябвало да е последния влак за рефинансиране/преструтуриране. Не ми се вярва да има реален ръст в ипотеките точно това тримесечие, там се минава през брокер а брокерите нямат толкова голяма заетост като предното тримесечие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    днес в софия, утре сещайте се къде
                    https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-326293/

                    за който не се сеща - в банско.
                    там не свършиха ли имотиту ?
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • В КОВИДА НИКАКВО ПОСКЪПВАНЕ НЯМА ДА ИМА! Това,че някои надуват цените , си е техен проблем(никой нормален няма да купи или наеме нещо на надута цена). Ето ви приблизителна ориентировъчна цена- 3 стаен тухлен апартамент с квадратура 80 квадрата(включена е и терасата, без мазето)- 120 000 лева. Строен около 1975 година и състоянието е за освежаване, става въпрос за северните квартали на София и е на 15 минути пеша от метрото. Къща тухлена стара 3 етажна с добър двор на 35 минути от София с кола за частично голямо освежаване и лек ремонт 120 000 лева.
                      Last edited by fearlessss8; 19.04.2021, 17:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        ... НИКОГА НЯМА ДА ВЗЕМА
                        Абсолютно вярно.

                        Коментар


                        • днес в софия, утре сещайте се къде
                          https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-326293/

                          за който не се сеща - в банско.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Правиш ли разлика между груб строеж и до ключ?
                            Има и доста груби ключове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Неговата експертиза е до акт 14 и данъчна тежест мах 5лв.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Между другото гледам един жорко от ДСК вече на втори тур наддаване https://dsk_imoti.imot.bg/pcgi/imot....18=&f16=&f20=1

                                Първия тур никой не го ще https://sales.bcpea.org/upload/54711...20414-2019.pdf

                                Пък ми се вижда добро по форумните стандарти. Не че бих го купил, но нали вечно търсите нещо по морето...

                                Коментар

                                Working...
                                X