IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Написах ти да не си въобразяваш глупости ! Така ако мислиш не се учудвам ,че само пишеш за спад ,а такъв от както си се появил с хилядите си ника няма. Не става само да пишеш дивотии ,трябва и малко акъл да ти кажа.
    Започнал си като Ники Кавръков, той така се радваше на 13.03.2020 г. и когато му написах да не го прави започна да скача като луд, а днес цените са поне 15-20 % по-високи от тогава. Нищо не се е променило на този етап за да има спад на цените. Лихвите са ниски , заплатите скачат или са същите, пари в населението има много. Единствено инфлацията расте ама тя не носи намаление на никакви цени ,а увеличението им.
    Госпожа , само днес като ти чета постовете , трябва да ти кажа ,че ти си тази която си въобразява глупости. Мога да те успокоя леко , че не си на първо място, само. Има трима преди теб , но то това е и целият ви отбор .
    Малък но сплотен колектив от малко офисче в покрайнините на София .
    И за да съм и по конкретен, ще ти кажа насочващо , че последните ти три изречения, са идеален пример за това, че си въобразяваш глупости. Запомни ги наизуст и иди питай някой ,който разбира защо е така

    Коментар


    • [QUOTE=Bearfox;n3808000]

      Няма,няма. Чак при спад 45% ще излязат хубавите неща. А и вие изкупихте повечето неща последните 10 месеца, и затова няма и какво. Ще ни ги дадете след някоя година,, така че ги пазете чисти .
      /QUOTE]

      А, вие докато не паднат цените с 45 % да ни плащате наема навреме, после ще видим кой има повече пари хахахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Що се занимаваш с тези залупени комплексари-поевтинители? Те няма да купят и при 40% спад . НЯМА
        Не разбират пазара и си мислят, че с мантри и мечти нещо ще се случи. Няма ,казваме им го ама не вярват и подскачат като малки деца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          хей сега ще започна да ти преподавам
          безплатни лекции а ти само да си записваш
          хихихих

          и изобщо не си въобразявам -
          нито ти нито които и да е от останалите
          3 ма брокерасти с 14 ника - имате нещо съществено в имоти

          това го знаят всички и е време
          с ръка на сърцето да си признаеш
          хихихи
          Написах ти да не си въобразяваш глупости ! Така ако мислиш не се учудвам ,че само пишеш за спад ,а такъв от както си се появил с хилядите си ника няма. Не става само да пишеш дивотии ,трябва и малко акъл да ти кажа.
          Започнал си като Ники Кавръков, той така се радваше на 13.03.2020 г. и когато му написах да не го прави започна да скача като луд, а днес цените са поне 15-20 % по-високи от тогава. Нищо не се е променило на този етап за да има спад на цените. Лихвите са ниски , заплатите скачат или са същите, пари в населението има много. Единствено инфлацията расте ама тя не носи намаление на никакви цени ,а увеличението им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Що се занимаваш с тези залупени комплексари-поевтинители? Те няма да купят и при 40% спад . НЯМА
            Няма,няма. Чак при спад 45% ще излязат хубавите неща. А и вие изкупихте повечето неща последните 10 месеца, и затова няма и какво. Ще ни ги дадете след някоя година,, така че ги пазете чисти .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              А, не си измисляй ! Когато няма какво да напишеш по темата и започваш да си въобразяваш за хората, какво работят или къде живеят ,може и какво мислят.
              Е, не си познал ,дотук ти пиша една голяма двойка хахаха
              Напиши ми какво се е променило ,че да има спад и ще се съглася с теб !
              хей сега ще започна да ти преподавам
              безплатни лекции а ти само да си записваш
              хихихих

              и изобщо не си въобразявам -
              нито ти нито които и да е от останалите
              3 ма брокерасти с 14 ника - имате нещо съществено в имоти

              това го знаят всички и е време
              с ръка на сърцето да си признаеш
              хихихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Мога и в момента да "хвърля" една торба пари ама няма за какво ,а и не съм в София. Писала съм го хиляда пъти поне, апартамент с гараж купен за 55000 $ ми носи повече от 20 г. по 1200 евро на месец днес , удвои го ,после го събери с още два големи банкови офиса, малко дребосък за разкош и един ресторант. Още ли се съмняваш ,че при мен смисъла при отдаване под наем е "0" ? Не бих заложила на такова мнение
                Що се занимаваш с тези залупени комплексари-поевтинители? Те няма да купят и при 40% спад . НЯМА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  със сигурност те познават много хора само тези от входа са около 250
                  и то ако не ти е много висок блока в Люлин
                  така че това е така - да

                  и това че пазара на НИ е бавен е вярно но на 50% ххихихихи
                  когато тръгне да слиза - върви малко по
                  бързичко
                  а надеждата ''че ще го видиш година преди да започне да слиза''
                  е умряла още МИНАЛАТА ГОДИНА
                  хихихихи
                  това че още ''не виждаш признаци '' пък води до това че ще го видиш година след като е започнал
                  хихихиххи
                  по принцип така го виждат 93% от захлюпвачите
                  и инвеститорите от последните две години
                  А, не си измисляй ! Когато няма какво да напишеш по темата и започваш да си въобразяваш за хората, какво работят или къде живеят ,може и какво мислят.
                  Е, не си познал ,дотук ти пиша една голяма двойка хахаха
                  Напиши ми какво се е променило ,че да има спад и ще се съглася с теб !
                  Last edited by Dury; 24.09.2021, 15:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Има доста хора, които ме познават и знаят какво и кога съм купувала ,та ми е все едно какво пишеш
                    Няма "тишина" ,защото нищо не се е променило все още за да има причина за намаление на цената. Пазара на НИ е толкова бавен ,че това всички ще го видим поне година преди това, но за сега за съжаление такива признаци не виждам.
                    със сигурност те познават много хора само тези от входа са около 250
                    и то ако не ти е много висок блока в Люлин
                    така че това е така - да

                    и това че пазара на НИ е бавен е вярно но на 50% ххихихихи
                    когато тръгне да слиза - върви малко по
                    бързичко
                    а надеждата ''че ще го видиш година преди да започне да слиза''
                    е умряла още МИНАЛАТА ГОДИНА
                    хихихихи
                    това че още ''не виждаш признаци '' пък води до това че ще го видиш година след като е започнал
                    хихихиххи
                    по принцип така го виждат 93% от захлюпвачите
                    и инвеститорите от последните две години

                    Коментар


                    • Накарахте ме да погледна кавръковата справчица сега . Ето,какво "намаление" има ,а честито ! Тичайте да купувате без пари хахаха

                      Резултат от Вашето търсене на:
                      Вид имот: 2-СТАЕН,
                      Местоположение: град София

                      Особености: Тухла
                      Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                      Средна цена на имотите в извадката: 99294 euro
                      Средна цена на кв.м: 1387 euro

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                        Да, да ,ако не ти - кой , ако не сега - кога . Мислиш ли ,че има поне един ,който да вярва на горното. Колегата redcretin , го е казал сбито и семпло по надолу. Надявам се си го прочела и ще преосмислиш следващата покупка.
                        А като виждам тишината настанала тук , верно ми става лошо. Като от клаустрофобия . Сигурно всички заедно сте на последен шопинг за апарти. Купи един кокетен 75м2 и за мен . После ще ти дам парите .
                        Има доста хора, които ме познават и знаят какво и кога съм купувала ,та ми е все едно какво пишеш
                        Няма "тишина" ,защото нищо не се е променило все още за да има причина за намаление на цената. Пазара на НИ е толкова бавен ,че това всички ще го видим поне година преди това, но за сега за съжаление такива признаци не виждам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          га ше си купиш. На куково лято. И други сме отдавали. За 15 години цената на придобиване ама опаааа ИЗНЕНАДА 1/5 от цената на същия имот сега. Смисъл НУЛА - неслучайно има СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПРАЗНИ ИМОТИ. Ко ги питаш за кво са им не могат да ти отгорят освен мантрата - ни яде ни пие
                          Мога и в момента да "хвърля" една торба пари ама няма за какво ,а и не съм в София. Писала съм го хиляда пъти поне, апартамент с гараж купен за 55000 $ ми носи повече от 20 г. по 1200 евро на месец днес , удвои го ,после го събери с още два големи банкови офиса, малко дребосък за разкош и един ресторант. Още ли се съмняваш ,че при мен смисъла при отдаване под наем е "0" ? Не бих заложила на такова мнение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Хахаха ,ако аз не купувам и не съм купувала имоти, то не знам кой друг от тук пишещите го прави. Дори не знаеш за колко се е изплащал един имот и какви пари носи !!! Няма да ти обяснявам и сега какви наеми получавам, че ще ти стане лошо
                            Да, да ,ако не ти - кой , ако не сега - кога . Мислиш ли ,че има поне един ,който да вярва на горното. Колегата redcretin , го е казал сбито и семпло по надолу. Надявам се си го прочела и ще преосмислиш следващата покупка.
                            А като виждам тишината настанала тук , верно ми става лошо. Като от клаустрофобия . Сигурно всички заедно сте на последен шопинг за апарти. Купи един кокетен 75м2 и за мен . После ще ти дам парите .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Хахаха, с наемите които получавам с тях си купувам следващите имоти
                              га ше си купиш. На куково лято. И други сме отдавали. За 15 години цената на придобиване ама опаааа ИЗНЕНАДА 1/5 от цената на същия имот сега. Смисъл НУЛА - неслучайно има СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПРАЗНИ ИМОТИ. Ко ги питаш за кво са им не могат да ти отгорят освен мантрата - ни яде ни пие
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                                Ясно. Както си и мислех. Не купуваш имоти , нито предишни ,нито следващи . Ти пишеш за купуване на имоти. Един имот сега се изплаща за 30 години от наем.
                                Имаше моменти и за 20 . Като сметнеш средното, не ми се вярва да събираш от 1996 , да не си имала празно, да не си правила ремонт и т.н.. И се получава че от 1993 досега не си купила нищо.
                                Сигурно и другите повишители не са купували нищо. Още първите статии за понижение май спряха заплащането за глупости на килограм за 2029.
                                Няма никой .
                                Даже лорд "Къро" го няма .

                                Хахаха ,ако аз не купувам и не съм купувала имоти, то не знам кой друг от тук пишещите го прави. Дори не знаеш за колко се е изплащал един имот и какви пари носи !!! Няма да ти обяснявам и сега какви наеми получавам, че ще ти стане лошо

                                Коментар

                                Working...
                                X