IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Турям го другия балък на 500 хил, ти го надцакваш като балък нумеро уно на 600 хил и готово Правил си го , знаеш как е.
    Ако имаше повече от твоите "германци" у Лом за наематели скачах веднага с хан номер 1 по тез географски ширини. даже и prayer room щях да им спретна.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Ми той Пачангов толкоз е набил, даже е скромен с възвращаемостта.
      Ма как разбира се не 6000лв 600лв аз съм прост вифаджия и съм на 25 и нищо не вдявам , а ти си оценителя във форума, но немаш обноски а познавам доста културни бачкери. Но пак казвам ,съдба ,твоя .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Викаш като теб да направим ли? Ми добре, ма намали цената де, щот много требе да чакаме за да стане 600 хил в Лом.
        Турям го другия балък на 500 хил, ти го надцакваш като балък нумеро уно на 600 хил и готово Правил си го , знаеш как е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Доктор говорещ за финанси, мани заеби . Или е черно или е бяло, цветове други няма .Има и човек трябва да е умерен във всичко !
          Е ти от кой смяташ че скубем парите? От аматьорите, пушечното месо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

            Зависи колко е голям бизнеса. Влагаш 2015, 6 000 лева и изкарваш 12 000 от тогова до сега, 200% ...
            Ми той Пачангов толкоз е набил, даже е скромен с възвращаемостта.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Доктор говорещ за финанси, мани заеби . Или е черно или е бяло, цветове други няма .Има и човек трябва да е умерен във всичко !
              Както виждаш ти говориш за финанси и 200% отгоре, аз само се съгласих с теб. Набивай еби му майката.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Щом са се върнали 200% от 2015 набивай секо пени там и толкоз. Щом имаш печеливш бизнес кво те брига че ще ти се наложи да купиш с 30% отгоре.
                Остави имотите на нас заплатаджиите.
                Зависи колко е голям бизнеса. Влагаш 2015, 6 000 лева и изкарваш 12 000 от тогова до сега, 200% ...
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Имам оферта за вас - малък имот в Лом, ама за 500 хил лева. Ще запазите цели 500 хил стойност... шарани, даже Дунав ще ви е близо
                  Викаш като теб да направим ли? Ми добре, ма намали цената де, щот много требе да чакаме за да стане 600 хил в Лом.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Щом са се върнали 200% от 2015 набивай секо пени там и толкоз. Щом имаш печеливш бизнес кво те брига че ще ти се наложи да купиш с 30% отгоре.
                    Остави имотите на нас заплатаджиите.
                    Доктор говорещ за финанси, мани заеби . Или е черно или е бяло, цветове други няма .Има и човек трябва да е умерен във всичко !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Кои са тези "вие" към които се обръщаш "не оценявате 2015 ...." ?! Не е само имот у тоя живот бе ! Спри с тая мантра ,че е идиотско .Ще ти дам елементарен пример, реинвестирани пари в бизнес са се върнали с над 200% от 2015 . Това е само прост пример .Не съм специалист икономист но определено това което списвате тук назидаделно няколко човека е ограничено и дрезнещо .
                      Щом са се върнали 200% от 2015 набивай секо пени там и толкоз. Щом имаш печеливш бизнес кво те брига че ще ти се наложи да купиш с 30% отгоре.
                      Остави имотите на нас заплатаджиите.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....
                        Имам оферта за вас - малък имот в Лом, ама за 500 хил лева. Ще запазите цели 500 хил стойност... шарани, даже Дунав ще ви е близо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Пич стига ,че се омазваш. Жив и здрав да си и толкова ! Кажи как се слага в игнора ?
                          Не знам, ще се справиш и с това. Успех :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....
                            Не само имота запазва стойност бе, стига с тая мантра ! Там където виждам тендеция бягам, ми каза един много умен и богат човек .
                            ПП И не ,не е елементарно за мен, елементарен е примера и той не е единствен и не е нужно бизнес да имаш .Имота е част от портфолиото факт, но само толкоз , стига мантри ! Щото като ти потрябват яйца за пържене може и да са строшени всичките .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Ок така да е.... Не е и световен интерес. Наистина не разбирам защо на няколко месеца все някой разпитва кое, къде, какво. МИсля че съм бил винаги пределно ясен, че няма какво да напиша по темата . А ти си отдавна в нея знаеш че е така.... Слабо ме интересува дали съм олекнал щото не съм се снимал на работното ми място....Няма какво да доказвам ...не съм вече на тези години.....още повече във форум.... Успех !
                              Пич стига ,че се омазваш. Жив и здрав да си и толкова ! Кажи как се слага в игнора ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Кои са тези "вие" към които се обръщаш "не оценявате 2015 ...." ?! Не е само имот у тоя живот бе ! Спри с тая мантра ,че е идиотско .Ще ти дам елементарен пример, реинвестирани пари в бизнес са се върнали с над 200% от 2015 . Това е само прост пример .Не съм специалист икономист но определено това което списвате тук назидаделно няколко човека е ограничено и дрезнещо .
                                За теб е елементарно, за нас не е.... Всеки има различни възможности и съответно цели. Нито аз, нито Левчо искаме бизнес, а запазване на стойност.....

                                Коментар

                                Working...
                                X