IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga

    Има си начин какво се скрива и моеш да си избършеш само д-то с него .
    Казах ти. Има хора тук и могат да ти потвърдят. Безапелационно. Това ти е достатъчно.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Вицове ,младежи ,село ,клоуни . Нервиш се нещо , слаб си .Поскъпването не ме засяга, поскъпването на имота имам в предвид. Виж поскъпването на труда не ме кефи ,щото ценообразуването е по стари цени и а вдигнеш а губиш оборот . Ама ти на заплата даже те кефи нищо че с увеличението на заплатката си купуваш по малко неща ! Но на корифея плевенски кво да обяснявам, той знае всичко . Мантрата е имот . Личните квалификации са сила неземна, сереш срещу вятъра и викаш малко ми е.
      Налапал си се с лафове, гледам...ефтинки са. Дали срещу вятъра или срещу вентилатора все тая.
      Кефи ме викаш...кое бре? Заплата се не вдига всеки ден и никой не компенсира инфлацията и поскъпването. Ма и за това писах, вие се смеехте че от дефлация няма да излезнем. Народа бил беден и прочие глупости...
      Айде измести лекциите по икономика към някой грамотен като тебе.
      Last edited by bulgarian lev; 10.07.2021, 23:54.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        С жена еврейка кво стенеш тогава.
        Имам имоти, никога не съм писал за тях общо бе клоун, я се сопри и не ме квалифицирай. Вдевам ти в краруната че имотите ще поскъпват преди да се слупи онова нещо което наричаме Мяу.
        Като имаш и ме сгъваш значи печелиш, ако ти не отърва поскъпването значи не можеш да им вземеш цената...може би само на онова в Йерусалим....ма то пък на жената. Греда!
        И аз не броя в тези 330К жилището в което живея, наследствените кофтори, нито на жената.
        Айде разказвай тез вицове на някой младеж от твойто село.
        Вицове ,младежи ,село ,клоуни . Нервиш се нещо , слаб си .Поскъпването не ме засяга, поскъпването на имота имам в предвид. Виж поскъпването на труда не ме кефи ,щото ценообразуването е по стари цени и а вдигнеш а губиш оборот . Ама ти на заплата даже те кефи нищо че с увеличението на заплатката си купуваш по малко неща ! Но на корифея плевенски кво да обяснявам, той знае всичко . Мантрата е имот . Личните квалификации са сила неземна, сереш срещу вятъра и викаш малко ми е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          Псувам по форумите ?! Ти си писател фантаст, много комплексиран при това ! В имот имам повече пара от тебе и два живота да живееш не можеш смогна с гастарски труд да стигнеш но ни се фукам ни стеням като тебе нито пък надмогвам селски над хората с думички перонец ,буш майстор и кви ли не селски лакърдии ! Ако искаш вади нотариалните актове , ще изтрием данни и прочие да видиме кой кого . Ако не млъквай и не стеняй повече . И тва ти го казва простия вифаджия !
          ПП Може и на лични данните да си разменим , ако се разстеняш сега ,че нали лична информация .
          Един съвет, даже на лични не поствай подобна информация. Даже на човек на когото вярваш.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Моето име е на тях бе плевенски изключая къщата в Йерусалим, на жената е тя и не я броим въобще. Спри с това стенание голям мъж си . Пънеш се че имаш и другите са клоуни , а спри се щото по имот те сгъвам в пъти . И ми обясни що трябва да купя аз, за кво, да пази стойност, всичко у имот и за кво бе шехерезадо ? Само имота ли пази стойност спрете тука няколко идиота да правите мантри .
            С жена еврейка кво стенеш тогава.
            Имам имоти, никога не съм писал за тях общо бе клоун, я се сопри и не ме квалифицирай. Вдевам ти в краруната че имотите ще поскъпват преди да се слупи онова нещо което наричаме Мяу.
            Като имаш и ме сгъваш значи печелиш, ако ти не отърва поскъпването значи не можеш да им вземеш цената...може би само на онова в Йерусалим....ма то пък на жената. Греда!
            И аз не броя в тези 330К жилището в което живея, наследствените кофтори, нито на жената. Ми нали тези които съм купил са и на жената, само едно купих на майка ми на името.
            Айде разказвай тез вицове на някой младеж от твойто село.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Мите , опитай пак с това кои са комунистическите държави, че нещо май ги пообърка....
              Я кажи кои са, че ми стана интересно и кои от тези дето съм изброил не са

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Айде пак детински облози. Абе не ви ли е срам, големи хора сте.
                Да трием данни и да публикуваме актове. Аз съм писал, специално за теб - 330К евра за имоти и всички разходи по тях до вида в който са. Ти като имаш повече жив и здрав.
                Че аз и ти можем да сберем актовете на двамина-тримца и да ги постна като мои. Това ли искаш? Айде по-сериозно, ще седна на бизнесмен вифаджия имоти да доказвам.
                Моето име е на тях бе плевенски изключая къщата в Йерусалим, на жената е тя и не я броим въобще. Спри с това стенание голям мъж си . Пънеш се че имаш и другите са клоуни , а спри се щото по имот те сгъвам в пъти . И ми обясни що трябва да купя аз, за кво, да пази стойност, всичко у имот и за кво бе шехерезадо ? Само имота ли пази стойност спрете тука няколко идиота да правите мантри .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  Псувам по форумите ?! Ти си писател фантаст, много комплексиран при това ! В имот имам повече пара от тебе и два живота да живееш не можеш смогна с гастарски труд да стигнеш но ни се фукам ни стеням като тебе нито пък надмогвам селски над хората с думички перонец ,буш майстор и кви ли не селски лакърдии ! Ако искаш вади нотариалните актове , ще изтрием данни и прочие да видиме кой кого . Ако не млъквай и не стеняй повече . И тва ти го казва простия вифаджия !
                  Айде пак детински облози. Абе не ви ли е срам, големи хора сте.
                  Да трием данни и да публикуваме актове. Аз съм писал, специално за теб - 330К евра за имоти и всички разходи по тях до вида в който са. Ти като имаш повече жив и здрав.
                  Приеми че има няколко човека в този форум които знавт и могат да ти потвърдят ако пожелаеш. Че седнем да лъжем Пачангов у форума че си нямам работа, така ли?
                  Че аз и ти можем да сберем актовете на двамина-тримца и да ги постна като мои. Това ли искаш? Айде по-сериозно, ще седна на бизнесмен вифаджия имоти да доказвам.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Почти като теб вероятно. Е, щях да псувам у форумите, и имотните, и всички в които се говори за друго освен ипотечки и кредити.
                    Псувам по форумите ?! Ти си писател фантаст, много комплексиран при това ! В имот имам повече пара от тебе и два живота да живееш не можеш смогна с гастарски труд да стигнеш но ни се фукам ни стеням като тебе нито пък надмогвам селски над хората с думички перонец ,буш майстор и кви ли не селски лакърдии ! Ако искаш вади нотариалните актове , ще изтрием данни и прочие да видиме кой кого . Ако не млъквай и не стеняй повече . И тва ти го казва простия вифаджия !
                    ПП Може и на лични данните да си разменим , ако се разстеняш сега ,че нали лична информация .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Предстаам си какъв щеше да си хамстер ако не беше бачкал навън . Сигурно до сега въжето да си си теглил . Как живееш с толкова зор идея нямам .
                      Почти като теб вероятно. Е, щях да псувам у форумите, и имотните, и всички в които се говори за друго освен ипотечки и кредити.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ако имаше повече от твоите "германци" у Лом за наематели скачах веднага с хан номер 1 по тез географски ширини.
                        Предстаам си какъв щеше да си хамстер ако не беше бачкал навън . Сигурно до сега въжето да си си теглил . Как живееш с толкова зор идея нямам .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Турям го другия балък на 500 хил, ти го надцакваш като балък нумеро уно на 600 хил и готово Правил си го , знаеш как е.
                          Ако имаше повече от твоите "германци" у Лом за наематели скачах веднага с хан номер 1 по тез географски ширини. даже и prayer room щях да им спретна.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ми той Пачангов толкоз е набил, даже е скромен с възвращаемостта.
                            Ма как разбира се не 6000лв 600лв аз съм прост вифаджия и съм на 25 и нищо не вдявам , а ти си оценителя във форума, но немаш обноски а познавам доста културни бачкери. Но пак казвам ,съдба ,твоя .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Викаш като теб да направим ли? Ми добре, ма намали цената де, щот много требе да чакаме за да стане 600 хил в Лом.
                              Турям го другия балък на 500 хил, ти го надцакваш като балък нумеро уно на 600 хил и готово Правил си го , знаеш как е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Доктор говорещ за финанси, мани заеби . Или е черно или е бяло, цветове други няма .Има и човек трябва да е умерен във всичко !
                                Е ти от кой смяташ че скубем парите? От аматьорите, пушечното месо

                                Коментар

                                Working...
                                X