IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение


    Личи си, че ги е чувал колегата. За 44к виж какво взимаш. Къде ще го сравняваш с някакъв керпич. Помага в социализирането и бизнеса. Хората те взимат на сериозно, а каките са склонни да се приберат с теб в квартирата за 700лв. Нито от коли разбират нито от обзавеждане. Както мислят, че тази кола е 150к така и, че първенюшките мебели от виденов са лукс. И после няма нужда да се рови за извинения:

    "Малко е занемарено, ама капиталовата знаеш ли каква е"
    "Те шишетата временно са тук, ама знаеш ли пеш колко бързо се стига до центъра"
    Хитринките с потребителския кредит също няма да впечатлят момата.

    Ироничното е, че покрай баловете тази кола сигурно на ден изкарва колкото една квартира
    177 к км? Тепърва започва веселбата тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      А, най- интересен беше понижителния ник darkside, който си беше купил Audi A8, спрямо понижаващите се цени на имоти тогава. Това ауди, не знам кога е заминало за скрап...

      Личи си, че ги е чувал колегата. За 44к виж какво взимаш. Къде ще го сравняваш с някакъв керпич. Помага в социализирането и бизнеса. Хората те взимат на сериозно, а каките са склонни да се приберат с теб в квартирата за 700лв. Нито от коли разбират нито от обзавеждане. Както мислят, че тази кола е 150к така и, че първенюшките мебели от виденов са лукс. И после няма нужда да се рови за извинения:

      "Малко е занемарено, ама капиталовата знаеш ли каква е"
      "Те шишетата временно са тук, ама знаеш ли пеш колко бързо се стига до центъра"
      Хитринките с потребителския кредит също няма да впечатлят момата.

      Ироничното е, че покрай баловете тази кола сигурно на ден изкарва колкото една квартира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Как да няма ?100 години данни имаш ,провери си кога Централна банка сваля вече вдигнати лихви?
        когато идва време за купуване на имоти, тогава
        и за продаване на акции
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          А, най- интересен беше понижителния ник darkside, който си беше купил Audi A8, спрямо понижаващите се цени на имоти тогава. Това ауди, не знам кога е заминало за скрап...
          дарки е пичага, но се покри нещо
          надявам се всичко да е наред при него
          препоръка е

          Коментар


          • https://www.google.com/amp/s/m.dnes....ini.589866/amp

            40% за три години! Честито на американците, малко им е...

            Продължава поскъпването!

            Коментар


            • Който продължи със заяжданията и личните нападки ще получи бан.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение


                Между другото преди 2-3 години си играх да правя скрейпър да търси мач между снимките в имот.бг и гугъл мапс. Не работеше добре с малко снимки заради стампите поставяни от брокерите та бях направил демо само с повтарящи се обяви зашото имаха повече снимки а дори и да има еднакви снимки, стампите на различните агенции могат да бъдат изчистени като имаш повече от едно копие. Та вариации на тази обява излизаха оше преди 2-3 години. Скрейпъра определи адреса на границата с Хр Смирненски и Редута с почти пряк изглед към гара Подуене разпределителна. В обявата си писал , че е на наколко минути пеша от Плиска, но всъшонст е на половин час и е по-близо до пистата на Аерогара София отколкото е Дружба 1. Та разбирам зашо е това раздвоение "мое е / не е мое". Както виждаш не говоря за каква машина и каква ракия има вътре, само за ЛОКАЦИЯ ( дето ти беше голямата гордост) И някъде беше казал че си за 10 минути пеша до метростанция театрална, ми не си за 10 минути, освен ако не са ти 3 метра крачките ....
                Аз обяви никога и по никакъв повод , не съм пускал, в голяма грешка си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  щатски, хиляда пъти обясних, че са примерни, а не мои, знам, че всички идиоти сте емигрирали, но не очаквах, че обикновен текст не вдявате!

                  Между другото преди 2-3 години си играх да правя скрейпър да търси мач между снимките в имот.бг и гугъл мапс. Не работеше добре с малко снимки заради стампите поставяни от брокерите та бях направил демо само с повтарящи се обяви зашото имаха повече снимки а дори и да има еднакви снимки, стампите на различните агенции могат да бъдат изчистени като имаш повече от едно копие. Та вариации на тази обява излизаха оше преди 2-3 години. Скрейпъра определи адреса на границата с Хр Смирненски и Редута с почти пряк изглед към гара Подуене разпределителна. В обявата си писал , че е на наколко минути пеша от Плиска, но всъшонст е на половин час и е по-близо до пистата на Аерогара София отколкото е Дружба 1. Та разбирам зашо е това раздвоение "мое е / не е мое". Както виждаш не говоря за каква машина и каква ракия има вътре, само за ЛОКАЦИЯ ( дето ти беше голямата гордост) И някъде беше казал че си за 10 минути пеша до метростанция театрална, ми не си за 10 минути, освен ако не са ти 3 метра крачките ....
                  Last edited by X_Y; 27.12.2023, 20:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    това няма ни най-малко значение за понижителският матриархат
                    и да падат и да се вдигат, файда за тях няма
                    А, най- интересен беше понижителния ник darkside, който си беше купил Audi A8, спрямо понижаващите се цени на имоти тогава. Това ауди, не знам кога е заминало за скрап...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      това няма ни най-малко значение за понижителският матриархат
                      и да падат и да се вдигат, файда за тях няма
                      Как да няма ?100 години данни имаш ,провери си кога Централна банка сваля вече вдигнати лихви?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        това няма ни най-малко значение за понижителският матриархат
                        и да падат и да се вдигат, файда за тях няма
                        Абсолютно! Видяхме и в двата варианта, вдигане на лихви, сваляне на лихви, не купува и при двата. 2008г.-2013г. беше супер показателно!!!!
                        Last edited by X_Y; 27.12.2023, 20:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Я ми кажи кога банките свалят лихвите?В добри или в лоши времена ?Виж какъв кратък въпрос ти зададох?
                          това няма ни най-малко значение за понижителският матриархат
                          и да падат и да се вдигат, файда за тях няма
                          препоръка е

                          Коментар


                          • https://youtu.be/-sxMCcWel9M?si=Snp-AgscRuFcCkhg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Един ден поства линк да се хвали с "капиталовата" , на другия не била неговата стаичка. Един път да стане как да е , но като стане няколко пъти мирише на шизофрения
                              щатски, хиляда пъти обясних, че са примерни, а не мои, не очаквах, че обикновен текст не вдявате!
                              Last edited by X_Y; 27.12.2023, 20:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                В края на старата година се чува тихата нова песен на централните банки

                                Време е Фед, ЕЦБ и АЦБ да се откажат от безпрецедентно високите лихви, а ЯЦБ да затегне политиката си

                                за вдигане вече отдавна никой не споменава
                                и този път ли напразно тичахме боси около тъча с жабе в устата
                                Я ми кажи кога банките свалят лихвите?В добри или в лоши времена ?Виж какъв кратък въпрос ти зададох?

                                Коментар

                                Working...
                                X