IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Ами, аз нямам идея кога ще ги намаляват, зависи от инфлацията. Виж, ако слушаха Джулия, трябваше миналата година вместо да ги увеличават, да ги слагат под нулата за да борят дефлацията
    Искаш ли да изкараш много пари?
    Направи само едно нещо..купи си петролни акции ...После ще ми благодариш!Петролни на Оксиденшъл петролеум!Ако не изкараш 20% се отказвам от името си!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


      ....е как на кой ?!

      След блиц и факти най-достоверни са 24часа....
      Не знам...
      Дубайския имотен пазар и той дръпна спирачките ...

      https://www.investor.bg/a/113-analiz...mments-listing

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        ...На кой вярваш питам ?На 24 часа или на ЕЦБ?

        ....е как на кой ?!

        След блиц и факти най-достоверни са 24часа....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


          https://www.bta.bg/bg/news/economy/5...hdevremenni-za

          Преди 34 минути новина качена ...На кой вярваш питам ?На 24 часа или на ЕЦБ?
          Ами, аз нямам идея кога ще ги намаляват, зависи от инфлацията. Виж, ако слушаха Джулия, трябваше миналата година вместо да ги увеличават, да ги слагат под нулата за да борят дефлацията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Добе, ама защо ми каза тогава, че само с едната банка с която работят оскъпяването е 0, но не и с другата. Иначе благодаря на търговеца, а статията как ще коментираш? Щото амгто каза, че вече не отпускали кредити. Защо винаги от 8 години понижителите пишете неща, драстично разминаващи се с фактите?
            https://www.24chasa.bg/biznes/article/16708127
            Зависи от договорките някои банки ти слагат едната част другата от търговската верига или те самите искат още горница и от теб така лапат и от теб и от търговците.
            Те отпускат кредити но вече условията не са така изгодни каквито бяха и са ограничили,кредитоискателите като сегменти.
            • Спестеното в депозити вече е по-малко от взетите пари назаем,това какво е ?От статията е ?Какво следва ?...
            В статията е пълно с глупости ,Европейската банка заяви че лихвите няма да се свалят и ще се държат все така на високи нива ...от 24 часа ти набиват че щели в Европа вече да ги свалят...Пълни промивки


            https://www.bta.bg/bg/news/economy/5...hdevremenni-za

            Преди 34 минути новина качена ...На кой вярваш питам ?На 24 часа или на ЕЦБ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Абе ама ти верно не си в час ?Вземи се сериозно в ръце ?Стоковите кредити се покриват от търговците затова и ти не плащаш нищо Търговеца си оправя сметката със кредитора който ти е дал кредита ,затова и ти не плащаш нищо.
              Добе, ама защо ми каза тогава, че само с едната банка с която работят оскъпяването е 0, но не и с другата. Иначе благодаря на търговеца, а статията как ще коментираш? Щото амгто каза, че вече не отпускали кредити. Защо винаги от 8 години понижителите пишете неща, драстично разминаващи се с фактите?
              https://www.24chasa.bg/biznes/article/16708127
              Last edited by Bailor; 28.12.2023, 15:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                някой беше отбелязал преди време, че нямането не се ограничава до нямане на жилище
                като няма, нямаш и кола, жена, деца, личен живот
                остава само форума
                Има нещо вярно. За следващата година си пожелавам да имам по-малко причини да седя във форума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  ДАЛИ,
                  Бясна надпревара за кредити – рекордните 690 млн. лева взети за месец

                  https://www.24chasa.bg/biznes/article/16708127

                  Онзи ден си купих нов телефон. Гледам в магазина -на изплащане с 0,00 ГПР.Питах продавача към коя от двете банки е тази оферта, той ми каза при Париба. Посрещна ме момичето от Париба, отпусна ми стоковия кредит изтегли ми приложението на банката на телефона, показа ми коректно, как няма 1ст. оскъпяване. Телефонът струва под 700лв., гледам, тя ми отпуснала 2000лв. Питам я защо, тя ми вика , ми така процедираме,може да решите да си купите още нещо. Питам я кога е падежната дата на плащане, тя ми казва първо число в месеца, ама не се притеснявайте, сега може да не платите нищо, имате гратисен период до 1 март. Чудна приказка, купувам си телефон по празниците и мога да почна да го плащам чак след два и кусур месеца. Не мога да си обясня, наличности ли прикриват заради увеличаващия им се резерв в БНБ, що ли...
                  Абе ама ти верно не си в час ?Вземи се сериозно в ръце ?Стоковите кредити се покриват от търговците затова и ти не плащаш нищо Търговеца си оправя сметката със кредитора който ти е дал кредита ,затова и ти не плащаш нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                    Вече банките не дават кредит на всеки сополан осигуряващ се на минимална и остават само тези които имат кеш, а тях брокерите могат да ги лъжат само в мечтите си и номерата вече няма да им работят ако щат да се на$ерат и след това да го изядат.
                    След 2-3 седмици като излезе статистиката за последното тримесечие ще има много рев и сополи от типа "ама как така"
                    Ех няма вече 6% комисионни ..
                    Така е ,и продавачите виждат зор с продажбите маса хора плачат че не могат да продадат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                      Вече банките не дават кредит на всеки сополан осигуряващ се на минимална и остават само тези които имат кеш, а тях брокерите могат да ги лъжат само в мечтите си и номерата вече няма да им работят ако щат да се на$ерат и след това да го изядат.
                      След 2-3 седмици като излезе статистиката за последното тримесечие ще има много рев и сополи от типа "ама как така"
                      Ех няма вече 6% комисионни ..
                      ДАЛИ,
                      Бясна надпревара за кредити – рекордните 690 млн. лева взети за месец

                      https://www.24chasa.bg/biznes/article/16708127

                      Онзи ден си купих нов телефон. Гледам в магазина -на изплащане с 0,00 ГПР.Питах продавача към коя от двете банки е тази оферта, той ми каза при Париба. Посрещна ме момичето от Париба, отпусна ми стоковия кредит изтегли ми приложението на банката на телефона, показа ми коректно, как няма 1ст. оскъпяване. Телефонът струва под 700лв., гледам, тя ми отпуснала 2000лв. Питам я защо, тя ми вика , ми така процедираме,може да решите да си купите още нещо. Питам я кога е падежната дата на плащане, тя ми казва първо число в месеца, ама не се притеснявайте, сега може да не платите нищо, имате гратисен период до 1 март. Чудна приказка, купувам си телефон по празниците и мога да почна да го плащам чак след два и кусур месеца. Не мога да си обясня, наличности ли прикриват заради увеличаващия им се резерв в БНБ, що ли...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        От всичките звезди в кавички ни един не е преживял имотен срив ,това е като да питаш за инвестиции някой дето само е чувал за дот ком балона или е чел за кризата от 2008 година, те повечето са били прави под масата тогава от изброените в статията
                        Вече банките не дават кредит на всеки сополан осигуряващ се на минимална и остават само тези които имат кеш, а тях брокерите могат да ги лъжат само в мечтите си и номерата вече няма да им работят ако щат да се на$ерат и след това да го изядат.
                        След 2-3 седмици като излезе статистиката за последното тримесечие ще има много рев и сополи от типа "ама как така"
                        Ех няма вече 6% комисионни ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          накавръчко, на твоите въпроси ти им търси отговорите
                          аз си имам мои въпроси
                          Като му дойде времето пак ще ти ги задам,тогава ще видим какво ще отговориш.Твоите в момента нямат значение ....вече .. имаха преди 18 месеца ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            ИХААА - Кой кой е сред българските инфлуенсъри при имотите

                            https://www.capital.bg/biznes/imoti/...U3MzMxLjAuMC4w

                            Големи "звезди" имапо .....................

                            От всичките звезди в кавички ни един не е преживял имотен срив ,това е като да питаш за инвестиции някой дето само е чувал за дот ком балона или е чел за кризата от 2008 година, те повечето са били прави под масата тогава от изброените в статията

                            Коментар


                            • ИХААА - Кой кой е сред българските инфлуенсъри при имотите

                              https://www.capital.bg/biznes/imoti/...U3MzMxLjAuMC4w

                              Големи "звезди" имапо .....................


                              Коментар


                              • Здравейте,

                                Честита Коледа,

                                Виждам, че дискусията върви с пълна пара.

                                Всичко в живота е много относително - има голяма муха и малка крава,

                                Наскоро няколко приятели от ф.б. публикуваха статуси, че не са доволни от жените си......че ги окрали или предали. Въпреки че до преди 1 г. демонстрираха колко се обичат.

                                Има предприемчиви хора - ще излъскат ябълката и ще я продадат скъпо. Ще стегнат старата къща на село и ще я изтъргуват, ще направят хубав ремонт на стар апартамент и ще го продадат скъпо и така стъпка по стъпка ще забогатеят.


                                Диска, който не пише напоследък, също е пример за предприемчив човек.


                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X