IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ама аз държа да го споделя !:-) Тъщата ми разписва отпуските :-)
    Айде стига че ми стана късно за днес...не плащат овъртайм....и утре е ден :–)
    Никой не го интересува бе ! Споделяй извън форума....
    ПП Мнение 2 ,остават 48 .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Много поскъпнали тези гаражи бре....
      Купата се оказа прав,за перспективите на гаражите :-)
      Само забележи какво търси Жони. 30м2, точно като за сървърна квартира. До толкова му стигат силите, затуй е тоя рев.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Въобще не ме е еня какво те интересува. Изразявам мнение ,нищо повече . От къде и какво те пускат никой не го интересува и най малко мен, не забравяй ,че лични неща не се пишат във форума .
        ПП Мнение 1 ,още 49
        Ама аз държа да го споделя !:-) Тъщата ми разписва отпуските :-)
        Айде стига че ми стана късно за днес...не плащат овъртайм....и утре е ден :–)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Без да се обиждаш, ама не ме интересуват оценките и уважението като цяло от всички...Невъзможно е който и да е да ги има.... достатъчно мие общуването с няколкото човека на моята ''вълна''....
          Е поне накрая научи кво работя/....:-)
          Пускат ме отпуска скоро та надявам се да не ти липсвам, ако нета не става.... хахахха :-)
          Въобще не ме е еня какво те интересува. Изразявам мнение ,нищо повече . От къде и какво те пускат никой не го интересува и най малко мен, не забравяй ,че лични неща не се пишат във форума .
          ПП Мнение 1 ,още 49

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Виж са ,будеше някакво уважение докато списваш статистики, но откакто почна да го раздаваш ала "простотията на леля веси от компанията на бабките пред блока" някакси си заприличал на трол. Жив и здрав !
            ПП Айде има да списваш още 50 поста , за надника днес.Дерзай !
            Без да се обиждаш, ама не ме интересуват оценките и уважението като цяло от всички...Невъзможно е който и да е да ги има.... достатъчно мие общуването с няколкото човека на моята ''вълна''....
            Е поне накрая научи кво работя/....:-)
            Пускат ме отпуска скоро та надявам се да не ти липсвам, ако нета не става.... хахахха :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Не съм мелеонер бре Пачанга....ти си мелеонера....ама без имоти :-)
              Виж са ,будеше някакво уважение докато списваш статистики, но откакто почна да го раздаваш ала "простотията на леля веси от компанията на бабките пред блока" някакси си заприличал на трол. Жив и здрав !
              ПП Айде има да списваш още 50 поста , за надника днес.Дерзай !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Как трол бе , той е мелеонер в имоти и иска кредитче за още .....
                Не съм мелеонер бре Пачанга....ти си мелеонера....ама без имоти :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  лягай бе трол

                  и утре е ден
                  10 лева са ти вързани при
                  20 олигоидиотски поста
                  Айде сега, ако ти харесва ще го купя и ти до давам на 400 лева ....
                  При толкова рутене си заслужил отстъпката :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                    лягай бе трол

                    и утре е ден
                    10 лева са ти вързани при
                    20 олигоидиотски поста
                    Как трол бе , той е мелеонер в имоти и иска кредитче за още .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Не ти харесва обзавеждането ли ? :-)
                      лягай бе трол

                      и утре е ден
                      10 лева са ти вързани при
                      20 олигоидиотски поста

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        да бе да

                        Станчева винаги е права
                        когато обяснява че пикае седнала

                        как са ви събрали все
                        деляни с обратното
                        Не ти харесва обзавеждането ли ? :-)

                        ПП Е затва няма места за паркиране в София....ползват гаражите за живеене
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.07.2021, 23:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Много поскъпнали тези гаражи бре....
                          Купата се оказа прав,за перспективите на гаражите :-)
                          да бе да

                          Станчева винаги е права
                          когато обяснява че пикае седнала

                          как са ви събрали все
                          деляни с обратното


                          Last edited by Yandox; 07.08.2021, 14:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Захлупвай. И да не си посмял да изповядваш на данъчна.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...mmn&f1=1&fe7=1
                            Много поскъпнали тези гаражи бре....
                            Купата се оказа прав,за перспективите на гаражите :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Ами пукни се де, какво чакаш? Освен да се хилиш нямаш мозък за друго.
                              сакън
                              ако пукне ще спрат да пишат 4-5
                              пишещи акаунта

                              кой тогава ще
                              повишава цените

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                преди малко, притеснен седнах да прегледам обявите в младост.
                                повечето са на картинка, но попаднах на 3, не 1 а 3 обяви за готови на около 1900е
                                няма ли вече да идва това големо мау
                                Захлупвай. И да не си посмял да изповядваш на данъчна.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...mmn&f1=1&fe7=1

                                Коментар

                                Working...
                                X