IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
    Момчета и момичета,

    Подочух новина, че през 2024-та с приемането на еврото като официална валута, ще бъде променен и закона за притежаване на имоти от чужденци в БГ. Предвижда се отпаднат почти всички ограничения, които уреждат чужденци да притежават земя в БГ. Отпаднат ли тези ограничения на пазара ще стане страшно. Ако това наидтина се случи, то ще ми се наложи да корегирам годината на дискаунтите 2029-та с 10 години и да чакаме дискаунтите за през 2039-та.
    къде ?



    Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

    Драги зрители, уважаеми радиослушатели,

    ИМАМЕ НОВА ВЛАКОГОНСКА ДАТА!

    Остава само 1/2 година до дискаунтите и мокрите сънища на обитателите на детски стаи.
    тук скоро ще ви бият камшика -
    при спад в имотите никой
    няма да ви плаща да плещите глупости
    за ръст
    Last edited by RUBLA; 15.07.2021, 21:36. Причина: Не е по темата. Зяждане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      В ЮАР нещата се задвижват все още юридически. Тепърва имам ходения там. Следя ситуацията и ще реагирам при нужда. Както виждаш, властите там действат подобаващо. За Гешефтаров можем ли да кажем същото? Разни крадци издевателстват над населението по най-долен начин, а рекламират ръст, повишаване на стандарта и доходите.

      Геополитически България е колониална държава, с природни ресурси продадени на безценица и експлоатирани от чужди компании.
      Оставаш тук и заедно се противопоставяме на всякакви опити за рекет - бавно и постепенно. Не разбра ли че няма гражданско общество. Даже последните протестъри за малко не ги използваха едни...проводник на изток интереси. Мисли и знай че най-лесно се манипулират масите.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Джони, добре че се отказа от Южна Африка. Никога не вярвай, вслушвай се повече и бъди не само икономически, а и геополитически образован.
        В ЮАР нещата се задвижват все още юридически. Тепърва имам ходения там. Следя ситуацията и ще реагирам при нужда. Както виждаш, властите там действат подобаващо. За Гешефтаров можем ли да кажем същото? Разни крадци издевателстват над населението по най-долен начин, а рекламират ръст, повишаване на стандарта и доходите.

        Геополитически България е колониална държава, с природни ресурси продадени на безценица и експлоатирани от чужди компании.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          ОООО това е професора по балоните :-)))) И като е балон какво да правим тогава ?!
          Чакаме го да гръмне, ма докато чакаме ни гръмнали първо възможностите - кеш и/ или възможност да купуваме и изплащаме изобщо, дори на по-ниски цени от пика преди спукването. Колко е просто...имотите гърмят, но ние сме застраховани.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            имаш ли празни малкомерки в момента?
            не
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Ясно , ти написах да ми покажеш къде е възможно това, а ти отново ми пишеш дивотии !!! Не ти отива на претенциите за диалог да го водиш по този начин !!!
              Джони не схваща че доходите са подценени и изостават в световен мащаб. Имотите се стесняват...кръгът който ги и ще ги притежава...да не му напомням за съотношението. Ще има хора с много имоти и за съжаление повечко наематели в големите градове.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                вече започнаха да работят от офисите.
                септември всички с които съм говорил ги връщат
                ще има бой и ръгане с лакти
                имаш ли празни малкомерки в момента?
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Джони, добре че се отказа от Южна Африка. Никога не вярвай, вслушвай се повече и бъди не само икономически, а и геополитически образован.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Крети, моля те пиши дали си оцелял, ти най-вече. Хана му е...и майката. Дано и той е останал сух де.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                      Всичко, което написа тоя човечец миналата година се случи и случва. Поствах тук цялата поредица. Аз лично не посмях да го следвам all-in а трябваше.

                      https://www.linkedin.com/pulse/chang...ney-ray-dalio/
                      знам, четох го.
                      мерси
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Наемите ще ги изненадат неприятно. Имах разговори по темата наскоро от първо лице. с брокерка... и имам вече няколко обаждания да питат за празно на наемният номер...и то хора които знаят прековидните цифри на наемите......Това последната седмица....значи оскудация на сгодни за наемане апарти....
                        вече започнаха да работят от офисите.
                        септември всички с които съм говорил ги връщат
                        ще има бой и ръгане с лакти
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                          И още консуматори на работна ръка идат:

                          https://www.capital.bg/biznes/kompan...QqH6E1A2qgG654
                          На летището се говори само на чужди езици, посрещачи и прииждащи. Сигурно са дошли на екскурзия. Това ще да е.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                            Всичко, което написа тоя човечец миналата година се случи и случва. Поствах тук цялата поредица. Аз лично не посмях да го следвам all-in а трябваше.

                            https://www.linkedin.com/pulse/chang...ney-ray-dalio/
                            Прав си и винаги си пускал интересни неща, но уви практиката е такава че дори да си убеден в нещо това не е достатъчно за взимане на правилно решение..., камо ли ол ин....Необходими са и други качества

                            Коментар


                            • Ей тези Зелени от Германията... Явна Заплатката ги е довел в София :-)
                              https://dnes.dir.bg/sofia/sofiya-e-f...na-evropa-2023

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Досега беше така, ама вече един телефон за хилядарка или цигари не са нищо за настоящите и бъдещи имотни цени....валка за непушачите замина от 3-ти коловоз....:-)
                                Май да. Ми тогава на язовира за поне няколко години. Море не е необходимо.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X