IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Не е непременно ,дадох този пример в съответствие на това което написа Яндокс, за неговата покупка миналата седмица на цена от 2016 г. Може да пишем и за цените през 1999 г ако кажете, аз съм пазарувала и тогава.
    Моментните цени и на мен не ми харесват ,но пазара не се съобразява с нас
    Верно много плява в тази тема, започва да става трудоемко отсяването

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


      [ATTACH=CONFIG]n3797803[/ATTACH]
      Туй е лефа след гурбетчийството в камилария и засядането му в БГ

      Четеш ли я тая кви ги ръси - за "актив" дето 14та година не може да стигне цените си от 2007-а? За 14 години при ниска доходност капитала следва па де удвоява ПОНЕ, а тук само разходи - и не може дори да навакса още...скоро ще стане цяло загубено поколение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Т.е. цените нямат значение в тоя случай, а? Де кривак де...

        Click image for larger version

Name:	141719147_3635849636501321_4482281297412944388_n.jpg
Views:	1
Size:	20.7 КБ
ID:	3797803
        Last edited by Yandox; 27.08.2021, 12:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

          Имам въпрос
          Защо непременно се взима отрязък от време с диапазон 5-6 г ?
          Да вземем примерно от 2007,2008 ?!

          Не ме разбирай погрешно, аз също обичам приходи от наеми, но пък Yandox е напълно прав за моментните цени
          Не е непременно ,дадох този пример в съответствие на това което написа Яндокс, за неговата покупка миналата седмица на цена от 2016 г. Може да пишем и за цените през 1999 г ако кажете, аз съм пазарувала и тогава.
          Моментните цени и на мен не ми харесват ,но пазара не се съобразява с нас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Има проблем, разбира се През 2016 г тук се пишеха същите неща със същите доводи ,че цените ще паднат ,а те се покачиха драстично Тогава не се харесваха на мнозина по същия начин както днешните цени не се харесват. То, не се чакаше Мяу, Бау и всякакви такива които не се случиха.
            Щом те дразни Обеля, ще го заменя с центъра на голямо село до околийски град, както кажеш само да не се сърдиш
            Имам въпрос
            Защо непременно се взима отрязък от време с диапазон 5-6 г ?
            Да вземем примерно от 2007,2008 ?!

            Не ме разбирай погрешно, аз също обичам приходи от наеми, но пък Yandox е напълно прав за моментните цени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Не се чуди и ти и аз и Яндокса ,а и всички пишещи тук го правим
              Ти си купуваш апартаменти в Атина и се чудеше дали да не прекупиш и в Истанбул, Яндокса, прекупи в Поморие и Боровец и се чуди дали да не купи в Банско ,така сме всички
              Ти тръгна да сравняваш Атина с Банско ли бре хахахаха, едните поскъпнаха тройно - другите поевтиняха пак с толкова
              На борсите му казват да хващаш падащ нож - на поведението на бански купувач. При моментална загуба на 10% за транзакцията какви покупки какви глупости, спекулативно е чиста безсмислица + дължимите данъци ако продадеш преди 5 години (а след това идат ремонтите).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Никой от нас не пише колко от дохода си ще похарчим въпреки ,че колкото и да е пак е по-добре от това да ги паркираш в банките без да взимаш нищо от тях. Поне някакъв наем ще капе вместо да им плащаш таксите. Тези които купуват с кредити ги взимат за да ги ползват лично те и семействата им и да живеят в тях.
                Т.е. цените нямат значение в тоя случай, а? Де кривак де...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nickmyname Разгледай мнение
                  пепел ти на устата! друга трибуквена банка фалира...
                  Ей, пепел ми на устата ! Прав си Поправям се веднага

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Ще ме извиниш, но покачването на цените започна с фалита ЦКБ и падането на лихвите през 2014 г. и много бързо започна да набира скорост.
                    Пожелавам ти бърза сделка
                    пепел ти на устата! друга трибуквена банка фалира...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      През 2016 г цените бяха паднали и се задържаха такива до началото на 2019...След като купих, започна покачване с лека истерия през 2020 и началото на 2021 г. Сега съм пуснал приличен апартамент на средни цени за района, но освен инфо и брокерски копнежи, друго няма... За 1 месец толкова...
                      Ще ме извиниш, но покачването на цените започна с фалита КТБ и падането на лихвите през 2014 г. и много бързо започна да набира скорост.
                      Пожелавам ти бърза сделка
                      Last edited by Dury; 27.08.2021, 11:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        не ме дразни Обеля - защо пък ''да ме дразни ''
                        и това никъде не съм писал
                        ама ти във всеки пост си измисляш и лъжеш
                        ама как така
                        бива ли такива неща за достолепен форумен доайен
                        хихихихихи
                        2016 не знам какво се е писало - темата е изтрита
                        и сега ти пак може да си измислиш каквото ти е угодно

                        а по мяу и бау е спец приятелката ти Станчева
                        тя най много ги използва за да обрисува
                        икономическата картина - сегашна и бъдеща
                        хихихих
                        Не лъжа ама изобщо ,защо реши ,че го правя ? Всички помним какво сме писали тогава във форума ,а и ние не сме виновни за изтриването на темата.
                        Вини други ,не участниците във форума въпреки ,че има и такива от нас които пият и пишат тук. Много се пие в тази държава, ей хахаха
                        Повишаването на цените на много хора и през 2016 г. не се харесваше ,както не се харесва и днес ама пазара не ни пита за това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Има проблем, разбира се През 2016 г тук се пишеха същите неща със същите доводи ,че цените ще паднат ,а те се покачиха драстично Тогава не се харесваха на мнозина по същия начин както днешните цени не се харесват. То, не се чакаше Мяу, Бау и всякакви такива които не се случиха.
                          Щом те дразни Обеля, ще го заменя с центъра на голямо село до околийски град, както кажеш само да не се сърдиш
                          През 2016 г цените бяха паднали и се задържаха такива до началото на 2019...След като купих, започна покачване с лека истерия през 2020 и началото на 2021 г. Сега съм пуснал приличен апартамент на средни цени за района, но освен инфо и брокерски копнежи, друго няма... За 1 месец толкова...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Има проблем, разбира се През 2016 г тук се пишеха същите неща със същите доводи ,че цените ще паднат ,а те се покачиха драстично Тогава не се харесваха на мнозина по същия начин както днешните цени не се харесват. То, не се чакаше Мяу, Бау и всякакви такива които не се случиха.
                            Щом те дразни Обеля, ще го заменя с центъра на голямо село до околийски град, както кажеш само да не се сърдиш
                            не ме дразни Обеля - защо пък ''да ме дразни ''
                            и това никъде не съм писал
                            ама ти във всеки пост си измисляш и лъжеш
                            ама как така
                            бива ли такива неща за достолепен форумен доайен
                            хихихихихи
                            2016 не знам какво се е писало - темата е изтрита
                            и сега ти пак може да си измислиш каквото ти е угодно

                            а по мяу и бау е спец приятелката ти Станчева
                            тя най много ги използва за да обрисува
                            икономическата картина - сегашна и бъдеща
                            хихихих

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              разбира се че е хубаво всеки да има дом но според мен това е нещо нормално А Представям си ти какво и къде притежаваш щом такова нещо го възвеличаваш и пишеш като нещо значимо
                              за Обеля ти си приказваш сама в постовете
                              аз нямам и едно споменаване на този квартал
                              извън този пост
                              хихихи
                              2027 всички които сега са закупили Кеш или с кредит още по-лошо
                              ще бъдат на загуба с парите си
                              и това го уточнихме и го задаваш като въпрос шести път
                              ама как така
                              явно има някакъв проблем
                              хихихи
                              Има проблем, разбира се През 2016 г тук се пишеха същите неща със същите доводи ,че цените ще паднат ,а те се покачиха драстично Тогава не се харесваха на мнозина по същия начин както днешните цени не се харесват. То, не се чакаше Мяу, Бау и всякакви такива които не се случиха.
                              Щом те дразни Обеля, ще го заменя с центъра на голямо село до околийски град, както кажеш само да не се сърдиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Значи изяснихме ,че е хубаво да притежаваме НИ ,но само ако са на цени от преди 2016 г., какво ли ще пишем през 2027 г ? Тогава може да ни харесват и тези от 2021 г.
                                Мислех си ,че въпроса с локацията си го изяснихме след като не възрази да купуваш в Обеля, независимо кога пък другите които сме привърженици на разделението по локации ще си купуваме в Изток, примерно
                                разбира се че е хубаво всеки да има дом но според мен това е нещо нормално А Представям си ти какво и къде притежаваш щом такова нещо го възвеличаваш и пишеш като нещо значимо
                                за Обеля ти си приказваш сама в постовете
                                аз нямам и едно споменаване на този квартал
                                извън този пост
                                хихихи
                                2027 всички които сега са закупили Кеш или с кредит още по-лошо
                                ще бъдат на загуба с парите си
                                и това го уточнихме и го задаваш като въпрос шести път
                                ама как така
                                явно има някакъв проблем
                                хихихи

                                Коментар

                                Working...
                                X