IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Мислиш ли, че като уволнят половината брокери, цените ще паднат?
    Уволнението на брокери значи, че има по- малко работа( сделки), което значи, че има по- малко търсене на имоти, което ни кара да се замислим от какво зависи цената на даден продукт и какво става с нея при намалено търсене

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Гербера 4 ул. Вълко Шопов,кв, Тракия .Пловдив


      Ся па ти- стабиУна си е колоната от тухли четворки, даже са я запенили отгоре за по- голяма стабилност, като сложат и стериопора за изолация съвсем ще се стабилизира и няма да се вижда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.actualno.com/economy/sde...s_2082136.html

        Сделките с имоти намаляват катастрофално: Най-слабо тримесечие от 2010 г.
        Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/economy/sde...s_2082136.html © Actualno.com

        Агенции освобождават персонал ...купувачите се отдръпват все повече от пазара ...
        Мислиш ли, че като уволнят половината брокери, цените ще паднат?

        Коментар


        • https://www.actualno.com/economy/sde...s_2082136.html

          Сделките с имоти намаляват катастрофално: Най-слабо тримесечие от 2010 г.
          Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/economy/sde...s_2082136.html © Actualno.com

          Агенции освобождават персонал ...купувачите се отдръпват все повече от пазара ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            кои са и колко са конкретните имоти
            2009-та имахме криза, колко такива имоти излязоха на пазара?
            само няколко човека във форума си мислите, че никой не си е научил урока от тогава
            нито банки, нито ипотечковци

            да знаеш, няма да стане ако мислиш да ми чакаш закъсали предприемачи-ипотечковци
            Новите инвеститори даже не знаят или не помнят какво се случи след 2008... Урок са си взели само хора, които са се опарили от кризата след 2008.

            ​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              За % самоучастие съм съгласен с теб (цитирам произволни числа, но има схеми и с по-малък % самоучастие). Към момента банките са щедри и всичко е точно..., но когато спрат кранчето какво се случва с конкретните имоти?
              кои са и колко са конкретните имоти
              2009-та имахме криза, колко такива имоти излязоха на пазара?
              само няколко човека във форума си мислите, че никой не си е научил урока от тогава
              нито банки, нито ипотечковци

              да знаеш, няма да стане ако мислиш да ми чакаш закъсали предприемачи-ипотечковци
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                трайко, ако нямате опит, поне четете какво е написано
                "по моята схема за плащане, до акт 14 съм платил 65%"

                болда ти сам ли го измисли
                или е хрумвало и на кандидат инвеститора,
                преди да влезе в зеленото
                и все пак е влязал
                щях да очаквам повече обяви при чси-та в случа.

                разочароваш ме и то сериозно
                на нивото на бъртрам ми идваш
                всичко знаеш, ама само според теб и няколко специалиста от тубата
                За % самоучастие съм съгласен с теб (цитирам произволни числа, но има схеми и с по-малък % самоучастие). Към момента банките са щедри и всичко е точно..., но когато спрат кранчето какво се случва с конкретните имоти?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.irishtimes.com/business/...g-by-almost-2/

                  Айдее....и в Дъблин,Ирландия дето беше най горещия пазар ...с п а д .. в цените на имотите
                  нема да се плашиш и ще слушаш оценителя какво казва.

                  дей дъблин, дей карлово
                  препоръка е

                  Коментар


                  • https://www.irishtimes.com/business/...g-by-almost-2/

                    Айдее....и в Дъблин,Ирландия дето беше най горещия пазар ...с п а д .. в цените на имотите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Кешовици са до акт 14 (или грубо 30-40% от цената на имота)! След акт 14 ако банката каже "не" за ипотека става много неприятно за кандидат инвеститора.
                      трайко, ако нямате опит, поне четете какво е написано
                      "по моята схема за плащане, до акт 14 съм платил 65%"

                      болда ти сам ли го измисли
                      или е хрумвало и на кандидат инвеститора,
                      преди да влезе в зеленото
                      и все пак е влязал
                      щях да очаквам повече обяви при чси-та в случа.

                      разочароваш ме и то сериозно
                      на нивото на бъртрам ми идваш
                      всичко знаеш, ама само според теб и няколко специалиста от тубата
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Гербера 4 ул. Вълко Шопов,кв, Тракия .Пловдив


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Всички на зелено, са яки кешовици, а на зелено е осеяна цяла София от край до край и никой купувач не е с ипотека.
                          Кешовици са до акт 14 (или грубо 30-40% от цената на имота)! След акт 14 ако банката каже "не" за ипотека става много неприятно за кандидат инвеститора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            А теб точно защо те дразни тази суха статистика?
                            Това е статистика за цялата страна, като в нея се включват сделки за малки парчета ЗЗ, които се купуват с пари в брой. Същата статистика е крайно нерелевантна с пазара в София (ипотеките са над 50%).
                            Last edited by Traicho_80; 24.10.2023, 21:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Не знам що не се настрашолват от предупреждението ти, предприемачите на нови проекти, като на парцела на бившия завод Витоша например или Принцес, които още са на изкоп, както и театрална резидънс..
                              има още много - честно казано не знам, но ако тия мега комплекси се построят ще има страшно много тъмни прозорци
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Ти така и мацките да ги сканираше,харем щеше да имаш
                                И тях така ги сканирам.



                                Нещо е заключена темата за жените.

                                Коментар

                                Working...
                                X