IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Да ти имам офертите, ето една за всички безплатно
    Да ти помогна - обърни внимание на процента и кога се плаща



    Извинявам се за огромната картинка.
    Това е в долари ,а моята е в евра ,коя е по изгодна ?Или ще приемаме долара вместо еврото ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      В момента имам оферта на 4% Румънски дълг ,падеж след 12 месеца /искам някой да ми намери аналог ,депозит на тези условия в България и за 12 месеца /
      Да ти имам офертите, ето една за всички безплатно
      Да ти помогна - обърни внимание на процента и кога се плаща



      Извинявам се за огромната картинка.
      Last edited by pwise; 24.10.2023, 16:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Прав си спирам .

        От днес даже ,който иска 50 евро ми е комисиона ,като включва само обща информация ,за връзка с конкретни лица ,имена ,телефони ,локации ,понеже разполагам с тях ,цената е 85 евро .
        В момента имам оферта на 4% Румънски дълг ,падеж след 12 месеца /искам някой да ми намери аналог ,депозит на тези условия в България и за 12 месеца /

        Това е

        Успех на всички пожелавам ,приключих с благотворителността ,казвам го щото извън така да го кажем форума бая народ си отвриха очите /за неприятелите таксата е 95 евро
        Кавръков, ти си благороден човек. Чудя ти се на акъла как имаш нерви и търпение безплатно да отваряш очите на заблудените тухло-любители, които по цял ден се чудят какво да правят и само се подиграват на хората... Оставяй ги там да се мъчат, да си набиват парите в тухли и стари панелки за мижави 2,5% на година и да си мислят, че правят нещо...
        Аз не бих им дал безплатно никаква инвестиционна информация на тия тухладжии...
        Last edited by Frosty; 24.10.2023, 16:09.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не разбирам, защо чакаш с такова нетърпение статистиката от нси,
          като не можеш да я ползваш

          справката показва, че пазара в софия има спад 5-6%
          за окръжните градове 17-20%

          това говори, че големото мяу вече е тук
          кой продал, продал
          който не е, сяда и чака 2049
          риск за продавачите има - факт
          ако изтърват момента може да се чака
          кавръчето е нясно с това.
          Last edited by bertram; 24.10.2023, 15:16.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            стига си им отварял очите на специалистите, че после да те подпитват кое как става
            да ходят да си плащат
            Прав си спирам .

            От днес даже ,който иска 50 евро ми е комисиона ,като включва само обща информация ,за връзка с конкретни лица ,имена ,телефони ,локации ,понеже разполагам с тях ,цената е 85 евро .
            В момента имам оферта на 4% Румънски дълг ,падеж след 12 месеца /искам някой да ми намери аналог ,депозит на тези условия в България и за 12 месеца /

            Това е

            Успех на всички пожелавам ,приключих с благотворителността ,казвам го щото извън така да го кажем форума бая народ си отвриха очите /за неприятелите таксата е 95 евро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              защо когато можеше - да не намекваш, че идва проблем за продавачите
              не разбирам, защо чакаш с такова нетърпение статистиката от нси,
              като не можеш да я ползваш

              справката показва, че пазара в софия има спад 5-6%
              за окръжните градове 17-20%

              това говори, че големото мяу вече е тук
              кой продал, продал
              който не е, сяда и чака 2049
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                МиТЬО нали фалира Белгия ? ,тя пък взе че си плати масрафите
                стига си им отварял очите на специалистите, че после да те подпитват кое как става
                да ходят да си плащат
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  На фона на доходите и наемите от региона - около 35-40кЕ. Т.е. почти напОлвина.
                  за много повече ще замине по ред причини - основната е, че има много хора работещи в чужбина, които се връщат с някакви пари и си купуват - говоря за хора от района и понеже предлагането не е много голямо това държи пазара що годе високо.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Пак не позна ,не смятай доходи и наеми ,защото купувачите и техните средства не корелират с тези фактори
                    Направо искай бартер с леко доплащане от твоя страна.

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=9w30ux&f1=1

                    Ето бленувания от теб двустаен в твоя район. Обзаведен и готов за настаняване.

                    Коментар


                    • МиТЬО нали фалира Белгия ? ,тя пък взе че си плати масрафите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        не му е направил кой знае какво, само дето кольо навремето издаде берджо, че смуче пари по общински проекти. Сега вече и двамата смучат пари чрез ливадите и пасбищата и всичко е ОК
                        Не позна ,ключовата дума е ДПС

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Тоест от две години продаваш? Колко още мислиш че ще стои на пазара докато се продаде или мислиш да свалиш цената и ако да, с колко ще я свалиш?
                          Може и 5 години да продавам ,продаваш докато се продаде,в Карлово имотите се продават по дълго ,2-3-4 години такъв е пазара ,е аз не мисля да чакам толкова ..ще видим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            с твоя помощ накавръчко ще се превърне във феномен
                            не купи, когато трябваше
                            и не продаде, когато можеше
                            какво толкова ти е направил
                            не му е направил кой знае какво, само дето кольо навремето издаде берджо, че смуче пари по общински проекти. Сега вече и двамата смучат пари чрез ливадите и пасбищата и всичко е ОК

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Защото тогава съм бил на пазара
                              Тоест от две години продаваш? Колко още мислиш че ще стои на пазара докато се продаде или мислиш да свалиш цената и ако да, с колко ще я свалиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                На фона на доходите и наемите от региона - около 35-40кЕ. Т.е. почти напОлвина.
                                Пак не позна ,не смятай доходи и наеми ,защото купувачите и техните средства не корелират с тези фактори

                                Коментар

                                Working...
                                X