IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor

    Ок, равносилни по квадратури имоти за София и Кан. Облогът трябва да е коректен. Само не знам психическото здраве на опонента, дето ми задава един и същи въпрос, дето съм му отговорил в шрифт 72???
    остави кан

    виж нещо хем на зелено хем на близо до морето
    https://www.green-acres.fr/en/proper...6atbnk9k10.htm


    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Ми за какво ше купуваш в София ? Ако имаш кинти купи направо в Кан. Цените са кажи речи същите ( с малко разбиране какво купуваш). Ти май съвсем си го закъсал шом се пробваш да изкараш кинти с някакви безумни облози ? Мислиш ли че някой ше ти се върже ? И как да го направим този облог ? На честна дума ли ?

      Какво е ал денте ?
      Глупости, срещаме се и сключваме съответния договор. Ако желаеш, може и в Кан да се срещнем и да го сключим.

      Коментар


      • 93 кв реални =130 бг

        ​​​​​​на 5км от морето, 8 км от центъра на Ница и на няколко км от Монако

        обзаведен и с добри настилки

        165к евро

        бургас и варна ли ?


        същото е като да дадеш 8к за семейство във велинград за нова година вместо да литнеш то виена,париж или др подобна дестинация
        Last edited by bertram; 15.01.2024, 23:04.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor

          Айде и с теб да сключа един облог, ако си навит. Ако мога да си купя двустайка, в който и квартал на София посочиш, да направим трампа на апарта ти в Кан. Съгласен ли си?
          Ми за какво ше купуваш в София ? Ако имаш кинти купи направо в Кан. Цените са кажи речи същите ( с малко разбиране какво купуваш). Ти май съвсем си го закъсал шом се пробваш да изкараш кинти с някакви безумни облози ? Мислиш ли че някой ше ти се върже ? И как да го направим този облог ? На честна дума ли ?

          Какво е ал денте ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Къде съм казал, че бавареца е инвестиция?
            Така ли? Виж ти! При такава върхова технология!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Е, бавареца с върховите технологии, няма ли да го купиш, в сравнение с мизерната тухлена двустайка, която аз ще купя за да ги сравняваме след 10г. а? Ето, купуваш чисто нов лъскав баварец от магазина, а аз си взимам нова двустайка в най -презастроения квартал на София според теб и след 10г. сме ние...какво те спира и пречи, нали си убеден, че бавареца е по-добрата инвестиция...или май не си толкова убеден..а...
              Къде съм казал, че бавареца е инвестиция?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ми купи. На мен нещо, което няма да ползвам не ми трябва.
                Е, бавареца с върховите технологии, няма ли да го купиш, в сравнение с мизерната тухлена двустайка, която аз ще купя за да ги сравняваме след 10г. а? Ето, купуваш чисто нов лъскав баварец от магазина, а аз си взимам нова двустайка в най -презастроения квартал на София според теб и след 10г. сме ние...какво те спира и пречи, нали си убеден, че бавареца е по-добрата инвестиция...или май не си толкова убеден..а...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Хахахаха, аз ще купувам двустайката бе мой, ти бавареца.
                  Ми купи. На мен нещо, което няма да ползвам не ми трябва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Защо да си правим експеримет? На мен двустайка не ми трябва, за кво ми е?
                    Хахахаха, аз ще купувам двустайката бе мой, ти бавареца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      ОК, дай да си направим един прост експеримент, ти купуваш баварец, аз купувам имот на същата цена. Срещаме се след 10г. Навит ли си?
                      Защо да си правим експеримет? На мен двустайка не ми трябва, за кво ми е?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        В бавареца са вложени технологии, години разработки, престиж и т.н. В тая двустайка има едно ремарке туули за 5 к лв, арматура за 600 и бетон за 1000. Та колко да струва ена двустайка 50 кв в Овча Мисъл, опс Купел?
                        ОК, дай да си направим един прост експеримент, ти купуваш баварец, аз купувам имот на същата цена. Срещаме се след 10г. Навит ли си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor

                          Абе, в САЩ всичко е много по-яко, можеш да спиш спокойно, че не си се прецакал. Само да те питам, ти имаш ли идея, кога можеш да се пенсионираш в САЩ? Дай срокове. Можеш ли още утре да посетиш лекар-специалист/зъболекар? Прати снимка от кабинета, ако ти е възможно, щото аз ги мога още в утрешния ден хахаха.
                          Моя план е да се пенсионирам преди 60 та да имам 20 години да обикалям света докато мога да ходя. Средната пенсия в САШ е към $1800 , в Калифорния към, $2500 на месец. Само, че много малко хора разчитат само на пенсия. Средния американвц има $400к-$700к във пенсионни сметки/ имоти/ акции, които нямат обшо със социалната пенсия. Това е 800к-1.4м на семейство допълнтелно на $60к годишно от пенсии. И това е, пак казвам, средната пенсия. Ако е някой на по-високо ниво , все едно както си то в БГ , пенсията ше е нагоре. Верно че тук и цените са по-високи или поне така си мислех преди да видя какви са в БГ. Тук имаше статии за някакви пенсионери дето си букнали 51 морски круиза да обикалят света цяла година защото им излизало по-евтино да са постоянно на екскурзия отколкото да живеят в САЩ.

                          На лекар мога да отида след 15 минути, но като кажа лекар , нямам предвид селския лекар който разполага с едни слушалки. Ако се наложи да ти правят изследвания всичко е готово за 2 часа, включително MRI и подобни. На зъболекар не знам кога мога да отида, може би утре. Тук хората ходят за почистване на зъби 3-4 пъти годишно и поне един път за преглед и изненади със зъбите не се случват често. Не знам какво толкова ги бутате тия зъболекари деба. Тук зъболекаря има в кабинета си 3-4 стола и работи едновременно с няколко клиента. В ксамия кабинет има поне 2 рентгена един за 3D и един за локални снимки. Отделно има 3D скенер за коронки и не знам си оше какво. Имам коронки от БГ дето ми ги смениха тук , сканираха ми устата и пратиха файла по емайл във Флорида, от там пратиха коронката по пощата след 5 дни. В БГ ми ръгаха в устата едни пластелини , па не мърдай , па ела за втора проба че на първата си мигнал, па ходи на майна си райна (май на кино Одеон имаше лаборатория ) да снимат зъба след коронката ... аре стегнете се бе Спрете се вече. Кой Ви ги говори тия неща за лекари и зъболекари в САЩ ?
                          Last edited by segato; 15.01.2024, 22:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Хахаха, БМВ 80к, а двустаен за 150к бил скъп. Два бавареца с гниеща ламарина в сравнение с тухла със 150г. живот, противоречиш си много пич...
                            В бавареца са вложени технологии, години разработки, престиж и т.н. В тая двустайка има едно ремарке туули за 5 к лв, арматура за 600 и бетон за 1000. Та колко да струва ена двустайка 50 кв в Овча Мисъл, опс Купел?
                            Отделно всеки иска да кара баварец за 80 к, а двустайка си мечтаеш само ти (за кво ти е нз)
                            Last edited by better; 15.01.2024, 21:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better

                              А щото сме гъзари тука, затуй.
                              BMW IX 40 база в Германия 60 к евро : https://apl.de/neuwagen/bmw/ix/basis/

                              Тук 80к евра

                              https://configure.bmw.bg/bg_BG/confi...R9,S08TF,S08WN
                              Хахаха, БМВ 80к, а двустаен за 150к бил скъп. Два бавареца с гниеща ламарина в сравнение с тухла със 150г. живот, противоречиш си много пич...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AMG2023

                                Най-простия е Ганя който се смее но не може да се види.
                                За какво да ходиш на ресторант като може да си купиш кренвиш и леб от магазина и ще спестиш ?
                                За какво да взимаш тоалетна хартия като може да ползваш вестник или хвърчащи реклами от пощите по блоковете.
                                Правилно, разликата набивам в имоти и дивидентни акции. Кой е по-образован финансово а?
                                Доколкото си спомням, ти си обслужващ персонал в Палмата. След 10г. ще съобщя на управителя, че тази паста не е ал денте и ще те уволни на мига..
                                Last edited by Bailor; 15.01.2024, 21:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X