IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Germany Gross Domestic Product (GDP) Annual

    Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	26.8 КБ
ID:	4146736


    https://www.investing.com/economic-c...-year-gdp-1470

    Коментар


    • През декември 2023 г. месечната инфлация е 0.3%, а годишната инфлация за декември 2023 г. спрямо декември 2022 г. е 4.7%

      https://www.nsi.bg/sites/default/fil...12_EVM5IO7.pdf

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Плазмен панасоник, повече харчат от LCD, , ама картината и под ъгъл, котката лови мишки на екрана и трябва да го бърша.
        поне талавизора ти е правилния. Ама плазмата харчи 150-200в, колкото същия размер ЛСД (50" - многократно измервано). Да пиково може и 450 ама при бял фон на макс. Няма как да я ползваш на повече от 50% яркост
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Камината ми е на горния етаж. Тя харчи 150w. Телевизора-450w. Общо 600w. Разликата в отоплението е 150w, при положение, че шума е много по-малък и спим много по-добре. Сега стана ли по-ясно на счетоводителската ти глава?
          В мазето сме само през зимата, през останалите три сезона , ползваме двора си.
          Ихааа къФ тоз тИвилизур ба? Да не е съветкса Радуга с усилитель Вермона.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            От емигранти, ако черпех акъл, сега да съм на палатка.
            Въпрос на гледна точка… според мен си на палатка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Мо свали плазмата в мазето бе. Ще станат 750 + 450 = 800 вата и ще ти е топло. Аз ли да те уча?
              От емигранти, ако черпех акъл, сега да съм на палатка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                В панелката имам 4100 вата мощност на радиаторите.
                И аз имам панелка, по-голяма от твоята с една стая. И по принцип, ако изчислявам колко имоти имам повече от теб, ехаааааааааааааа, само ватове да искаш...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Плазмен панасоник, повече харчат от LCD, , ама картината и под ъгъл, котката лови мишки на екрана и трябва да го бърша.
                  Мо свали плазмата в мазето бе. Ще станат 750 + 450 = 800 вата и ще ти е топло. Аз ли да те уча?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    лордче, много мощен тоя телевизор, да не е лампов
                    Плазмен панасоник, повече харчат от LCD, , ама картината и под ъгъл, котката лови мишки на екрана и трябва да го бърша.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Камината ми е на горния етаж. Тя харчи 150w. Телевизора-450w. Общо 600w. Разликата в отоплението е 150w, при положение, че шума е много по-малък и спим много по-добре. Сега стана ли по-ясно на счетоводителската ти глава?
                      лордче, много мощен тоя телевизор, да не е лампов
                      Last edited by X_Y; 14.01.2024, 22:29.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Мани ама в САЩ едно семейство термити да завъдиш и ще ти изядат "къщата"
                        Не е страшно, стреляме ги с гаубици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Камината ми е на горния етаж. Тя харчи 150w. Телевизора-450w. Общо 600w. Разликата в отоплението е 150w, при положение, че шума е много по-малък и спим много по-добре. Сега стана ли по-ясно на счетоводителската ти глава?
                          В панелката имам 4100 вата мощност на радиаторите.
                          Last edited by X_Y; 14.01.2024, 22:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Камината ми е на горния етаж. Тя харчи 150w. Телевизора-450w. Общо 500w. Разликата в отоплението е 250w, при положение, че шума е много по-малък и спим много по-добре. Сега стана ли по-ясно на счетоводителската ти глава?
                            Премести се някъде другате пич. На всяко друго място освен в Редута 150+450=600. В Редута сигурно налягането е различно и губиш 100 вата.
                            Last edited by X_Y; 14.01.2024, 22:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Ама и гардероб ли има?И за какво ти е тая камина?Като е етаж за живеене защо си в мазето?
                              Камината ми е на горния етаж. Тя харчи 150w. Телевизора-450w. Общо 600w. Разликата в отоплението е 150w, при положение, че шума е много по-малък и спим много по-добре. Сега стана ли по-ясно на счетоводителската ти глава?
                              В мазето сме само през зимата, през останалите три сезона , ползваме двора си.
                              Last edited by X_Y; 14.01.2024, 22:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                А радиатора къде си го сложил ? В банята или в тоалетната ? Може би ако сега си в тоалетната , може да се преместиш в банята и там ако има плочки ше изолират по-добре и ше ти е по-топло. Плочките са керамични и както знаеш керамиката е изолатор. На совалката на НАСА слагаха отпред керамични плочки да я зашитават от високата температура при навлизане в атмосферата.При тебе ше изолира от студа ма е съшия прнцип. На совалката чух че ползвали испански плочки със син кант, твойте ако не са такива може да се наложи да ги смениш, че червените и белите плочки не са добър изолатор. Ако имаш и вана в банята е допълнителен бонус зашото може да легнеш във ваната и да я покриеш отгоре с керамични плочки. Ако и тогава в банята е студено ,може да си сложиш фуния от алуминивео фолио на главата. Тогава ше спреш да приемаш сигнали от космоса и може да успееш да се съсредоточиш и да намериш решение като например да отидеш във Радомир и да се топлиш на дърва.
                                Мани ама в САЩ едно семейство термити да завъдиш и ще ти изядат "къщата"

                                Коментар

                                Working...
                                X