IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Като гледам изтрите мнения, си мисля, че форумът трябва да бъде "затварян" след 20,00.
    Някои хора отдавна трябваше да изядат банана.
    най-интересните мнения се обменят след 20 часа
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Като гледам изтрите мнения, си мисля, че форумът трябва да бъде "затварян" след 20,00.
      Някои хора отдавна трябваше да изядат банана.
      По-добре разгорещен спор, отколкото вяла дискусия

      Коментар


      • Като гледам изтрите мнения, си мисля, че форумът трябва да бъде "затварян" след 20,00.
        Някои хора отдавна трябваше да изядат банана.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          интересно е дали ще надскочат 0.75 и направо ще лепнат 1%
          всичко под 0.75% ще е знак, че им омекват краката от страх да не крашне финансовата система
          поне засега изказванията са в посока 0.75% или нагоре, но с тези никога не е ясно - колко време се мотаха преди инфлацията да придойде.
          Финансовата система ще крашне ако оставят хората да си мислят горното
          Идеята е да не си мисли никой че им омекват краката.
          В момента оставиха да минат първите кръгове с договорки на увеличенията на заплатите,сега се намираме някъде по средата,и до няколко месеца ще охладят страстите за да не продължи процеса,като така си гарантират събирането да е стабилно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

            За още финансови съвети, посредством които да загубите още по-големи суми, четете редовно темата
            Всеки сам си преценя има един лаф,популярен напоследък

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Накаврък, 84 000лв. пари ли са или не? Май си ги изхвърлил в кофата за тия пет години
              За още финансови съвети, посредством които да загубите още по-големи суми, четете редовно темата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://money.bg/finance/etsb-podgot...-sedmitsa.html

                EЦБ пoдгoтвя нoвo гoлямo yвeличeниe нa лиxвитe и тo oщe тaзи ceдмицa !!!!
                интересно е дали ще надскочат 0.75 и направо ще лепнат 1%
                всичко под 0.75% ще е знак, че им омекват краката от страх да не крашне финансовата система
                поне засега изказванията са в посока 0.75% или нагоре, но с тези никога не е ясно - колко време се мотаха преди инфлацията да придойде.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • https://money.bg/finance/etsb-podgot...-sedmitsa.html

                  EЦБ пoдгoтвя нoвo гoлямo yвeличeниe нa лиxвитe и тo oщe тaзи ceдмицa !!!!

                  Коментар


                  • https://www.economic.bg/bg/a/view/ba...ejda-neizbejna
                    Балон или не – корекцията на имотния пазар изглежда неизбежна
                    Банките в България се изчакват една друга коя първа ще разсърди клиентите с вдигане на лихвите

                    На много хора не им се харесва идеята че корекцията в цените на жилищата ще се случи.
                    Ако четете и добре това което пиша,банките чакат коя ще мигне първа,ластика е опънат до край вече.
                    Всичко това се потвърждава и в горната статия от преди само 3 дни
                    Last edited by nkavrakov1982; 24.10.2022, 01:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ти и аз играем ва банк, а кво ще кажеш за вечно назлъндиците? Според мен проблема е медицински, ти си лекар, ти ще поставиш диягнозата.
                      Два дни се скапах от работа в подножието на връх Колош.
                      Не, психологически...доколкото това е медицински проблем.
                      Но самозаблудата е пак психична девиация.
                      А отричането на действителни факти и събития е защитна реакция.
                      Перон кибик масата не е увредена. По-скоро реагира бавно, бих казал като охлюв (купувал съм имот за минути, има свидетели тук), ръководи се от страхове да не се мине и не отчита колко се е минала за години напред - пропуснати. Но това е човешка черта, рожба на дребна пресметливост, не на инвестиционни умения.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Накаврък, 84 000лв. пари ли са или не? Май си ги изхвърлил в кофата за тия пет години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          1/2
                          Да 1/2 е. Апарта в Слатина и този в светая светих топ центъра на Бургас е 100%.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Хахахаха, винаги съм харесвал чувството ти за хумор. Неговия , по-точно на майка му кофтора, е на точно 3,7км. от черквата св. Неделя. Моята къща с двор в квартал с нови тухли, е на абсолютно същото разстояние от тази църква, при положение , че той пишеше, че съм м забутан квартал!!
                            Ха ха,недей да лъжеш ,има Гугъл мапс ,горе в Редута както казвам няма тротоари ,няма никаква инфраструктура,защото всичко застройка,прозорец до прозорец,тераса до тераса,гмеж,като в бразилско гето,на циганите конете раждат на улиците долу на Гео Милев ,а разликата между циганите в Красна поляна и тия при тебе е в космоса,само ще спомена че Гешев дойде във Факултета на крака ,а не Факултета беше привикан при Гешев,за тарторите им говоря.Ела в Красна поляна да видиш,мият се улиците лято,есен зима с водоноски,на ромите колите са само мерцедеси,беемвета и ходят облечени като от модни дефиле в Милано ,това е реалността,както казах и решетки няма на първите етажи от тука пак горе до Т,маркет.
                            Last edited by X_Y; 24.10.2022, 09:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахахаха, винаги съм харесвал чувството ти за хумор. Неговия , по-точно на майка му кофтора, е на точно 3,7км. от черквата св. Неделя. Моята къща с двор в квартал с нови тухли, е на абсолютно същото разстояние от тази църква, при положение , че той пишеше, че съм м забутан квартал!!
                              1/2
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Накаврък, за последните 5г., откакто ти не купи ЕПК апартамент в София, инфлацията е 4 години по 9%+ последната година-20%. Общо: 56% закова!
                                Дремещите ти пари на влог за тези 5г. в размер на 150 000лв., в момента се е обезценил буквално с цели 84 000лв., тоест, реално струват 66 000лв.
                                На мен, колко трябва да ми вдигнат лихвата по вече закупен имот с 60% самоучастие и 40% кредит, чиято главница е изплатена, почти на 1/3 част, за да се сравнят с ОГРОМНИТЕ загуби парична стойност, които ти си претърпял вече?
                                Проблема е както казаха и от банката ЧЕ НИКОЙ не знае КОЛКО НАГОРЕ ще ти шибнат лихвата,НАГОРЕ подчертавам,толкоз е натопорчено положението,казвал съм и на теб и на други като оня от Младост ,да не правите сметката на чуждите пари ,понеже никога няма как да знаете кой,какво има спрямо това което някога е споменал,аз имам повече кеш от теб,много повече от 150000 лева ,колко точно аз си знам,ти мисли с колко нагоре ще те одерат през потребителския ,да не се налага и гащите да си продаваш за да погасяваш.
                                А може да се обърнеш към младоския инвеститор дето купува 2000 долара тройунцията,ама той даже и не знае какво да купи,виж му подпитванията в златната тема за да видиш за какъв болен мозък иде реч

                                Коментар

                                Working...
                                X