IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n4019059[/ATTACH]


    Защо България ще се бори да приеме еврото до 2024 г

    Analysis by Slav Okov and Alexander Weber | Bloomberg

    https://www.washingtonpost.com/busin...39c_story.html
    Защо България ще има трудности с приемането на еврото до 2024 г

    PS: гугъл транслейт може да е подвеждащо грешен, съветвам те да не го ползваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Пак си идваме на думата, че дори спрелия часовник показва вярно времето 2 пъти в денонощието. Това не променя факта, че имотните мечки в темата проспаха 10 годишен бичи цикъл. Ти представяш ли си какво биене в гърдите щеше да е, ако пазара 10 години върви в тяхната посока? Фанфарите щяха да се чуят и на Марс.

      Както виждаш в момента голяма част от биковете също се въздържат от покупки, поради несигурността на пазара. Ако бяха толкова убедени, че предстои срив, щяха да разпродадат и после да купят с жадувания коригиран от 70% на 50% дискаунт. А мечките са сигурни, че всичко ще се срине, ама пуст карък няма какво да продадат, щото проспаха момента за покупка.
      Пак се връщаме назад, все едно сме в исторически форум! За въздържането съм съгласен теб! Ако някой е купил с цел препродажба, мисля, че е изпуснал вече момента и ще се налага да прави корекции надолу.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Бетърчо,

        Имам 2 точни като бръснач прогнози :

        1.Събитоето тип криза 2020 година ,що подигравки бяха преди това ,Март идело ,ха ха направо ме скъсваха от подигравки и хоп дойде Март ,ДОЙДЕ 13 МАРТ ,Беше петък и какво ?
        Ами ЗАТВОРИХА СВЕТА !Заради Ковид ,и тогава СТУПОР,МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА ,х аха !
        Това е ,сега някой ще каже ама не си познал не знам си какво ,НИКОЙ не може да предскаже че банките ще разтворят кесите до откат ,това направиха но събитието/а и кризата трябваше да е тогава/,го предсказах аз с точност до деня и месеца.

        2.Пазара на имоти -Инвестор ме поканиха да коментирам публично пазара ,има го записано за поколенията ,тогава в УНИСОН на всички в статията какви ли не бяха банкери ,строители ,агенции за имоти -ЯСНО подчертах тази ИНФЛАЦИЯ ще излезе солено на пазара СЛЕД средата на 2022 година !
        ИМА ГО ЗАПИСАНО !
        Така и стана ,пазара обърна реално средата на 2022 година ,сделките паднаха и паднаха в ТРЕНД !

        Това е ,ама много хора ги е яд на всички тези факти


        Аааа да не забравя и война обясних че след КовИд ще има ...

        Какво стана ?

        Путин влезна в Украйна и заплахата от 3 световна все още е НА МАСАТА
        Честно казано, другите прогнози не съм ги следял, но за имотите доста от прогнозите се сбъднаха. Благодарение най-вече на теб, "пропуснах възможността" да се набутам на върха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Аз много добре видях как се развиват нещата, затова "обърнах палачинката" (върни се назад и ще видиш, че неведнъж съм влизал в спорове с Кавръков и другите). Нещата се развиват точно както го предсказаха, дори може да се каже, че познаха с точност до месеци обръщането на тренда.
          Пак си идваме на думата, че дори спрелия часовник показва вярно времето 2 пъти в денонощието. Това не променя факта, че имотните мечки в темата проспаха 10 годишен бичи цикъл. Ти представяш ли си какво биене в гърдите щеше да е, ако пазара 10 години върви в тяхната посока? Фанфарите щяха да се чуят и на Марс.

          Както виждаш в момента голяма част от биковете също се въздържат от покупки, поради несигурността на пазара. Ако бяха толкова убедени, че предстои срив, щяха да разпродадат и после да купят с жадувания коригиран от 70% на 50% дискаунт. А мечките са сигурни, че всичко ще се срине, ама пуст карък няма какво да продадат, щото проспаха момента за покупка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

            Кавръка има десетки грешни прогнози, предричал е множество сривове от десетилетие. Дори беше фиксирал март 2020 като голямото зануляване на имотите.
            Заедно с Бертрам стават за мезе от години.

            Ти или си негов ник или си зверски заблуден.
            Опааа да допълним списъка с брокераЗи:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

              Кавръка има десетки грешни прогнози, предричал е множество сривове от десетилетие. Дори беше фиксирал март 2020 като голямото зануляване на имотите.
              Заедно с Бертрам стават за мезе от години.

              Ти или си негов ник или си зверски заблуден.
              фактите говорят ,когато казвам нещо си пишете поне

              Евро чакахте ли ?
              Прз крив макарон Ви обясних че ще го видите ,Евро няма
              Парите от плана за възстановяване ?
              И тях ги няма .
              Ковиди,войни ...и пазара на имоти ?Кой ?Пак аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Аз много добре видях как се развиват нещата, затова "обърнах палачинката" (върни се назад и ще видиш, че неведнъж съм влизал в спорове с Кавръков и другите). Нещата се развиват точно както го предсказаха, дори може да се каже, че познаха с точност до месеци обръщането на тренда.
                Бетърчо,

                Имам 2 точни като бръснач прогнози :

                1.Събитоето тип криза 2020 година ,що подигравки бяха преди това ,Март идело ,ха ха направо ме скъсваха от подигравки и хоп дойде Март ,ДОЙДЕ 13 МАРТ ,Беше петък и какво ?
                Ами ЗАТВОРИХА СВЕТА !Заради Ковид ,и тогава СТУПОР,МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА ,х аха !
                Това е ,сега някой ще каже ама не си познал не знам си какво ,НИКОЙ не може да предскаже че банките ще разтворят кесите до откат ,това направиха но събитието/а и кризата трябваше да е тогава/,го предсказах аз с точност до деня и месеца.

                2.Пазара на имоти -Инвестор ме поканиха да коментирам публично пазара ,има го записано за поколенията ,тогава в УНИСОН на всички в статията какви ли не бяха банкери ,строители ,агенции за имоти -ЯСНО подчертах тази ИНФЛАЦИЯ ще излезе солено на пазара СЛЕД средата на 2022 година !
                ИМА ГО ЗАПИСАНО !
                Така и стана ,пазара обърна реално средата на 2022 година ,сделките паднаха и паднаха в ТРЕНД !

                Това е ,ама много хора ги е яд на всички тези факти


                Аааа да не забравя и война обясних че след КовИд ще има ...

                Какво стана ?

                Путин влезна в Украйна и заплахата от 3 световна все още е НА МАСАТА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Аз много добре видях как се развиват нещата, затова "обърнах палачинката" (върни се назад и ще видиш, че неведнъж съм влизал в спорове с Кавръков и другите). Нещата се развиват точно както го предсказаха, дори може да се каже, че познаха с точност до месеци обръщането на тренда.
                  Кавръка има десетки грешни прогнози, предричал е множество сривове от десетилетие. Дори беше фиксирал март 2020 като голямото зануляване на имотите.
                  Заедно с Бертрам стават за мезе от години.

                  Ти или си негов ник или си зверски заблуден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    Тук е заровено кучето. Поне до юли 2023.

                    Брутните необслужвани кредити и аванси в края на декември 2022 г. възлизат на 4.45 млрд. лв. (при 4.74 млрд. лв. в края на септември), а делът им в общата сума на брутните кредити и аванси е 4.63% (при 5.09% в края на септември).

                    https://bnb.bg/bnbweb/groups/public/...2212_a7_bg.pdf
                    Даже и по-скоро ще има развитие по темата -

                    За да изпълни целевата дата 1 януари 2024 г., България трябва да поиска от ЕЦБ доклад за готовността си „най-късно в началото на пролетта“, според Велкова, но ще го направи само ако е готова, каза тя.

                    https://www.washingtonpost.com/busin...39c_story.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iceto Разгледай мнение

                      на Георги Шопов не можеш да му стъпиш и на малкия пръст, ни по постижения, ни по знания и акъл
                      По хайдутлук също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Бетерчо, не бързай да благодариш преди да си видял как ще се развият нещата. Щото и Кавръка така от години сипе благодарности.
                        Аз много добре видях как се развиват нещата, затова "обърнах палачинката" (върни се назад и ще видиш, че неведнъж съм влизал в спорове с Кавръков и другите). Нещата се развиват точно както го предсказаха, дори може да се каже, че познаха с точност до месеци обръщането на тренда.

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	37.7 КБ
ID:	4019059



                          Защо България ще се бори да приеме еврото до 2024 г

                          Analysis by Slav Okov and Alexander Weber | Bloomberg

                          https://www.washingtonpost.com/busin...39c_story.html

                          Коментар


                          • Are U ready 4 2morrow?

                            Основен лихвен процент в сила от 01.01.2023 : 1.42%

                            Индекс ЛЕОНИА Плюс за 30.01.2023: 1.81%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Искам да използвам случая да благодаря на Кавръков, той е един от тези, които ме спасиха от това да се набутам на върха. Също така искам да благодаря и на теб, Джули, Джони и unimog.
                              Бетерчо, не бързай да благодариш преди да си видял как ще се развият нещата. Щото и Кавръка така от години сипе благодарности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                                Цeнтpaлнитe бaнĸи ce гoтвят зa нeвиждaни oт 2007 г. лиxвeни нивa

                                https://money.bg/finance/tsentralnit...veni-niva.html






                                ИНВЕСТИТОРИ В ИМОТИ ПРЕЗ 2022 ГОДИНА !!!

                                НАЙ ЕВТИНО ИЗЛИЗА СИРЕНЦЕТО В КАПАНА ЗА МИШКИ

                                ОООООООО ИДВА КОВИД ,ПРОДАВАААААААААААААААЙЙЙЙЙ


                                ООО ИДВА ИНФЛАЦИЯ ....КУПУВАААЙ НА ЗЕЛЕНО И НА КАРТИНКА ...........ТОВА Е МОМЕНТА ЗА АПАРТАМЕНТА

                                ХА ХА

                                Коментар

                                Working...
                                X