IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ми зле е ,на Цар Борис ,около твоите райони как бяха снимали кривата колона и то граждани дето не са и строители .
    Крива колона...............без коментар
    Със замазката ще я изправят... Тва щото нема вестници :-)

    ПП Сградата по спомен беше в Стрелбище за около 2К квадрата, но всичко продадено.....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 21.01.2022, 11:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Точно такива не търся. На моята локация до парка са строени 2007-2010 и са проверени. Там грешка няма. Във Вазов и двата апарта са 68 и 71 година.
      Такива линкове пускаш тук...., а какво търсия ти си знаеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Затова тухла от 70-те, за да ти е мирна работата. Пука ми, че общите били с мозайка и не с фалшив гранит. Ако трябва, ще финансирам да налепят едни гранитни плочки в целия вход, щом е толкова важно.

        Впрочем тази еуфория по новото строителство само може да ме радва - тъпаците се изнасят в мизерията - Вади и Ливади и в хубавите стари кооперации все повече и повече ще се освобождават хубави апартаменти. Това, че в момента нищо не се продава не значи, че и в бъдеще ще е така.
        Така е гранита и турският мрамор са МНОГо важни, както и всички безкрай много други екстри.
        За сметка на това старата тухла има някои недостижими качества при новото - наситен аромат на кисело зеле и тиня ;-) Бетон братче...мириса не може да мръдне стотици години и ще надживее сградата.... Ама се свиква с него де , а прекараш ли вируса даже нема да го усещаш :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Е начи понеже само 1 имот може и да ни е ок евентуално / пък аз точно него смятам да продам някога евентуално/ кажи ся ко да прая да продавам ли на пожар преди да са паднали ?
          А ти що търсиш само такива нови / след 2010/ ? Предполагам да спасиш набуталите се преди да са паднали ;-))))
          Точно такива не търся. На моята локация до парка са строени 2007-2010 и са проверени. Там грешка няма. Във Вазов и двата апарта са 68 и 71 година.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Така е Ботич, новото строителство е ного зле от как Земеделско знаме спря да се печати и нема с кво да се уплътняват фугите :-)
            Ми зле е ,на Цар Борис ,около твоите райони как бяха снимали кривата колона и то граждани дето не са и строители .
            Крива колона...............без коментар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              давате ли на измамниците по 2000-3000€ на половин метър?
              Практиката всяка сграда да се строи от специално регистрирано търговско дружество е стара, прави се именно с цел ограничаване на отговорността, както и с някои съображения по отношение на ДДС. По-лошото обаче е, че много от по-сериозните инвеститори си правят и дружества, упражняващи надзора по време на строителството и на практика сами проверяват себе си. Като цяло проектантите не правят глупости, спазват си нормите, но дали и как се изпълняват одобрените проекти - изпълнителят знае. Но истината е, че е много трудно един купувач да има контрол над тези процеси. Особено сега - всичко се е юрнало през глава да строи - всеки ден им е важен. На този фон кое как се случва... Божа работа.
              Заслужавате си да ви оберат бъдещето - и на вас и на децата ви
              Така е Ботич, новото строителство е ного зле от как Земеделско знаме спря да се печати и нема с кво да се уплътняват фугите :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Аз съм говорил с хора, които са в сферата и които разбират и се занимават точно с това. Вярвам им на 100%, затова никога не бих купил ново строителство след 2010 година. Според тях:

                - 1990-2000 година сградите са зле. Има единици, които са отлични
                - 2000-2010 нещата са 50 на 50. Има отлични сгради, има и скапани
                - след 2010 тотален боклук (точно обратното на това, което се пише и твърди в медиите)

                Знам, че много от вас ще ме нападнат, но това е мнението ми.
                Е начи понеже само 1 имот може и да ми е ок евентуално / пък аз точно него смятам да продам някога евентуално/ кажи ся ко да прая да продавам ли на пожар преди да са паднали ?
                А ти що търсиш само такива нови / след 2010/ ? Предполагам да спасиш набуталите се преди да са паднали ;-))))
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 21.01.2022, 10:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  давате ли на измамниците по 2000-3000€ на половин метър?
                  Практиката всяка сграда да се строи от специално регистрирано търговско дружество е стара, прави се именно с цел ограничаване на отговорността, както и с някои съображения по отношение на ДДС. По-лошото обаче е, че много от по-сериозните инвеститори си правят и дружества, упражняващи надзора по време на строителството и на практика сами проверяват себе си. Като цяло проектантите не правят глупости, спазват си нормите, но дали и как се изпълняват одобрените проекти - изпълнителят знае. Но истината е, че е много трудно един купувач да има контрол над тези процеси. Особено сега - всичко се е юрнало през глава да строи - всеки ден им е важен. На този фон кое как се случва... Божа работа.
                  Заслужавате си да ви оберат бъдещето - и на вас и на децата ви
                  Затова тухла от 70-те, за да ти е мирна работата. Пука ми, че общите били с мозайка и не с фалшив гранит. Ако трябва, ще финансирам да налепят едни гранитни плочки в целия вход, щом е толкова важно.

                  Впрочем тази еуфория по новото строителство само може да ме радва - тъпаците се изнасят в мизерията - Вади и Ливади и в хубавите стари кооперации все повече и повече ще се освобождават хубави апартаменти. Това, че в момента нищо не се продава не значи, че и в бъдеще ще е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Все пак зависи и кой е строителя.

                    В квартал Бели Брези има много сгради 1990-2000, кооперации на 8 етажа и са доста добри. Вървят скъпо. Дори от обявите личи каква е била модата тогава, с естествен паркет, с бели бани, с леки сиви пръски по плочките, с гипсови тавани и понякога елементи на мутробарок.
                    Мен мутробарокът ме кефи. Не понасям днешните "дизайнерски" идиотизми.

                    Коментар


                    • давате ли на измамниците по 2000-3000€ на половин метър?
                      Практиката всяка сграда да се строи от специално регистрирано търговско дружество е стара, прави се именно с цел ограничаване на отговорността, както и с някои съображения по отношение на ДДС. По-лошото обаче е, че много от по-сериозните инвеститори си правят и дружества, упражняващи надзора по време на строителството и на практика сами проверяват себе си. Като цяло проектантите не правят глупости, спазват си нормите, но дали и как се изпълняват одобрените проекти - изпълнителят знае. Но истината е, че е много трудно един купувач да има контрол над тези процеси. Особено сега - всичко се е юрнало през глава да строи - всеки ден им е важен. На този фон кое как се случва... Божа работа.
                      Заслужавате си да ви оберат бъдещето - и на вас и на децата ви
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Аз съм говорил с хора, които са в сферата и които разбират и се занимават точно с това. Вярвам им на 100%, затова никога не бих купил ново строителство след 2010 година. Според тях:

                        - 1990-2000 година сградите са зле. Има единици, които са отлични
                        - 2000-2010 нещата са 50 на 50. Има отлични сгради, има и скапани
                        - след 2010 тотален боклук (точно обратното на това, което се пише и твърди в медиите)

                        Знам, че много от вас ще ме нападнат, но това е мнението ми.
                        Все пак зависи и кой е строителя.

                        В квартал Бели Брези има много сгради 1990-2000, кооперации на 8 етажа и са доста добри. Вървят скъпо. Дори от обявите личи каква е била модата тогава, с естествен паркет, с бели бани, с леки сиви пръски по плочките, с гипсови тавани и понякога елементи на мутробарок.



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          На по високи ще купиш ли
                          По-скоро ще продам каквото имам, отколкото да купя.

                          Коментар


                          • "При настоящите условия и прогнозите за инфлацията „не се очаква увеличение на лихвените проценти през 2022 г.“, каза членът на Управителния съвет на ЕЦБ Пабло Ернандес де Кош пред испанската телевизия TVE в отделно интервю в четвъртък."

                            Коментар


                            • КАК Е СЕЛЕНИЯТА СОФИИСКА . ПРАСЕНЦАТА КЪПЯТ ЛИ СЕ В ДУПКИТЕ С КАЛ . А ЗАЕДНО С ТЯХ НАЦЕПЕНАТА БАТКА И СИЛИКОНОВАТА К............................ ХЯХЯХЯХЯ

                              СКОРО ЩЕ ВИДИТЕ ВИЕ ЕДНИ СЕЛСКИ ИМОТИ ПО 3500 ЕВРО НА КВАДРАТ САМО НА ИЗКОП . ХЯХЯХЯХХЯЯХЯХХ

                              СЕЧТА ИДВА СОФИИСКИ СЕЛЯНИИИИИИИИ
                              Last edited by the architect; 21.01.2022, 03:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ай стига бре, Каврък, знаеш че те уважавам. Голем прас! Човека немаше откъде да пише и да ви учи, аз съм зает по цял ден, а и избутах някой лев от наем. а и обеща че няма да се заяжда и да ми блокират ника. Е, блокираха го за 1 седмица., ама аз какво съм виновен.
                                Аз също те уважавам,но простичък съвет без да го натрапвам.Повече не го прави.Разликата между вас двамата са вагони с книги.Човек трябва да си държи на реномето.Да,един форум и то анонимен,ще каже някой ,но хората са свикнали да четат едни неща през твоето име,и изведнъж хоп изправени са пред тонове с обиди,нападки,и какво ли не беше ..Все пак ти си знаеш но казвам какво се усети .

                                Коментар

                                Working...
                                X