IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Инвеститорите в имоти се заблуждават - как инвестирането в имоти може да се окаже по-рисково от инвестициите на фондовата борса


    На турската фондова борса крах никога не се е случвал, лирата не се обезценява, а имотите там се обезцениха след земетресението. Браво Фрости! Ти си царь! Продавай всичко и ти и ръгай на борсата.

    Коментар


    • Инвеститорите в имоти се заблуждават - как инвестирането в имоти може да се окаже по-рисково от инвестициите на фондовата борса



      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Брокерази къв тоя спам бре?
        Успокойте са малко, сделките падат, цените също, ама за сметка на тва вдигат лихвите.
        ей ги на верно падат цените https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=2&sort=1

        1775, бенчмаркОт нема как да е верен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Брокерази къв тоя спам бре?
          Успокойте са малко, сделките падат, цените също, ама за сметка на тва вдигат лихвите.
          за коя държава става въпрос? (ако е у швабско, дреме ми на шмайзера)

          Коментар


          • Брокерази къв тоя спам бре?
            Успокойте са малко, сделките падат, цените също, ама за сметка на тва вдигат лихвите.
            Last edited by better; 11.02.2023, 12:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              еми виж там, бетерчо да те включи в оная група
              квартири без посредник, където е администратор
              не ща в група, направо да идва и ги настанява ако може, ще му давам по 1 наем комисион

              Коментар


              • https://www.numbeo.com/cost-of-livin...ity2=Rotterdam

                Това е положението. Моите младежи прибират по 4000лв на месец.
                Някой знае ли евтин морски град по света? Питам защото се скъсах да търся.

                в CV-тата на моите младежи виждам че са работили в Макдоналдс. В Ротердам биха прибирали макс €1400 на месец за 60часа седмично търкане на чинии. А тука, чисто нов офис, храна и квартира осигурени и се цупят, че малко им били парите (не можели да купят апарт с 5 заплати)
                Засега са 80бр джонковци (мишката не била за лява ръка, мониторите им били малки, не искат десктоп, а лаптоп, на един му топло, на друг студено, а седят един до друг, на един квартирата му била тясна, на друг скъпа, на трети недообзаведена, оплакват се от градския транспорт, нямали отделна стая в квартирата за плейстейшъна, съседите им криви че им правят забележки за игри до посред нощ с надути колони и какво ли още не ми чуха ушите.
                Last edited by ВълчоМечков; 11.02.2023, 12:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  уффф, мани започнах да завиждам на нямашите имотно бреме на гърба си.
                  ей на вчера ме бяха натиснали в офиса, че пристигат нови 20 младежи от 4 континента да се захващат с телефониране, а мене като общак ме дърпат от 4 страни и на всичкото отгоре майсторите ми се оплакват, че не им вдигам телефона.
                  Това живот ли е ми кажи? Даже кака се оплаква че цялата организация за ски ваканцията в Алта Бадия на нейните плещи виси. (ох, да и имам проблемите, къде в Марибор да била резервирала хотел?)

                  …а аз трябва да се грижа за младежите да имат осигурени квартири, да им бъде осигурено работно място в офиса, да им бъдат раздадени ваучерите навреме, да са им наблизо до офиса квартирите, да им бъдат раздадени картите за градския транспорт… сбе всичко… от тях се иска само да приемат обажданията от клиентите
                  еми виж там, бетерчо да те включи в оная група
                  квартири без посредник, където е администратор
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Я дай да видим строителя колко ООД,та има с по 100 лева капитал?
                    Чакай недей,ти имаш опит в зелените инвестиции от 2008 година в град Банско.
                    Артстрой

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                      Защото търся закъсал собственик да му сваля 15-20% Ама за читавите имоти нещо не ги откривам
                      Лесно ти е на тебе с имотите в Бриз. Новия бизнеспарк във Варна се строи вече. Магистралата от София се довършва, офисите се пълнят младежи, дето още са на по месец-два на работа и започват да се оглеждат да купуват собствен имот. Варна няма да е същата след още 5-6 години за жалост. Задръстванията ще дойдат и тук. Ей на от софийския офис вече 30% от персонала мести гълъбите към Варна, отделно прииждат от 4 континента младежи дето нямат намерение да се връщат. Абе закъсахме я. Край на спокойствието. Искам си демографска криза.
                      Last edited by ВълчоМечков; 11.02.2023, 11:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                        строи се. къде да е. Живи и здрави 2024-та ще трябват наематели. Вчера тук майсторите са минали, разтоварили са железата и чакат да се постопли времето, че да започнат да действат.
                        Я дай да видим строителя колко ООД,та има с по 100 лева капитал?
                        Чакай недей,ти имаш опит в зелените инвестиции от 2008 година в град Банско.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Пълни боклуци, плъхове напускащи Родината при първото земетресение в съседна държава. Тези отпадъци, представяш ли си да се наложи да защитават държавата ни при война? Не случайно има закон за дезертьорите, ако се наложи да се защитава Родината? Такива, без милост, първи ще ги разстрелям за назидание, no mercy!
                          Дядка, успокой се малко, ще вдигнеш кръвно! ! Ще разстрелва с треперещи ръце, ей голям смях сте... Глей само да не се простреляш в краката, че освен другото ще останеш и куц ...
                          Last edited by mibova; 11.02.2023, 10:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            това май отпадна.
                            сега ще натискат новите сгради с измислени изисквания
                            ше си пишем 2025-та, че дори 2023 е бил добър момент за влизане

                            свърши се тя с мекичките и ъгловия креват до парното
                            макар за други приказкаат да продължава
                            ....и живели така чак до дълбоки старини....
                            уффф, мани започнах да завиждам на нямашите имотно бреме на гърба си.
                            ей на вчера ме бяха натиснали в офиса, че пристигат нови 20 младежи от 4 континента да се захващат с телефониране, а мене като общак ме дърпат от 4 страни и на всичкото отгоре майсторите ми се оплакват, че не им вдигам телефона.
                            Това живот ли е ми кажи? Даже кака се оплаква че цялата организация за ски ваканцията в Алта Бадия на нейните плещи виси. (ох, да и имам проблемите, къде в Марибор да била резервирала хотел?)

                            …а аз трябва да се грижа за младежите да имат осигурени квартири, да им бъде осигурено работно място в офиса, да им бъдат раздадени ваучерите навреме, да са им наблизо до офиса квартирите, да им бъдат раздадени картите за градския транспорт… сбе всичко… от тях се иска само да приемат обажданията от клиентите
                            Last edited by ВълчоМечков; 11.02.2023, 10:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                              https://www.24chasa.bg/amp/9565984

                              Това дали има връзка с цените на имотите? Блазе им на квартирантите и живеещите при родителите си, няма да се разправят с паспортизация, разходи и инвестиране във фотоволтаици, саниране, нулеви въглеродни отпечатъци.
                              А ратко го чака паспортизация на 7бр маломерки. 7000лв само за документи, а за другото не ми се мисли…
                              Еееххх, друго щеше да си е на ъгловата спалня в деЦката до раклата с топли мекички всяка сутрин…
                              това май отпадна.
                              сега ще натискат новите сгради с измислени изисквания
                              ше си пишем 2025-та, че дори 2023 е бил добър момент за влизане

                              свърши се тя с мекичките и ъгловия креват до парното
                              макар за други приказкаат да продължава
                              ....и живели така чак до дълбоки старини....
                              препоръка е

                              Коментар


                              • https://www.24chasa.bg/amp/9565984

                                Това дали има връзка с цените на имотите? Блазе им на квартирантите и живеещите при родителите си, няма да се разправят с паспортизация, разходи и инвестиране във фотоволтаици, саниране, нулеви въглеродни отпечатъци.
                                А ратко го чака паспортизация на 7бр маломерки. 7000лв само за документи, а за другото не ми се мисли…
                                Еееххх, друго щеше да си е на ъгловата спалня в деЦката до раклата с топли мекички всяка сутрин…
                                7 пъти събрания на етажната собственост, 7 пъти събиране на нужните пари и документи, 7 пъти разправии с майстори по саниране и енергийна ефективност… УЖАС!!!

                                По-добре в деЦката.
                                Last edited by ВълчоМечков; 11.02.2023, 10:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X