IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
    "There's only one way forward here and that's for Congress to raise the debt ceiling so that the United States can pay all of its obligations when due,”
    Federal Reserve Chairman Jerome Powell said during a press conference Wednesday.

    Ако може някой от понижителите да ми го преведе че гугъл ми превежда разни глупости че пари щяло да се печатат
    Това ми показа гугъл преводача -
    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	45.1 КБ
ID:	4019925

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      Джонка, надявам се да заровим томахавката на войната и да си помагаме в търсенето на евтини имоти.
      Сигурен съм, че ти ще ми помогнеш да намеря желания имот имайки предвид, че знаеш всички оферти наизуст. Знам, че нямаш интерес и желание да купуваш имот в БГ, но и съм сигурен, че няма да оставиш обява да ти се изплъзне от вниманието.
      Ако се дистанцираш от обидите по мой адрес - може. Иначе има една игнор-листа, в която вече фигурират няколко ника. Теб и лордчето засега ви оставям извън нея, поне човек може да се посмее като ви чете ако не друго.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
        "There's only one way forward here and that's for Congress to raise the debt ceiling so that the United States can pay all of its obligations when due,”
        Federal Reserve Chairman Jerome Powell said during a press conference Wednesday.

        Ако може някой от понижителите да ми го преведе че гугъл ми превежда разни глупости че пари щяло да се печатат
        Неее… не искам пак! Стига с това печатане! Моите спестявания са в долари, не искам да си остана в малката стая при мама! Лихвите трябва да вдигат, а не да има нови дългове и количествени улеснения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376

          Пак ли ти? Значи предстоят поредните няколко седмици простотии, докато те баннат за пореден път.
          Джонка, надявам се да заровим томахавката на войната и да си помагаме в търсенето на евтини имоти.
          Сигурен съм, че ти ще ми помогнеш да намеря желания имот имайки предвид, че знаеш всички оферти наизуст. Знам, че нямаш интерес и желание да купуваш имот в БГ, но и съм сигурен, че няма да оставиш обява да ти се изплъзне от вниманието.

          Коментар


          • "There's only one way forward here and that's for Congress to raise the debt ceiling so that the United States can pay all of its obligations when due,”
            Federal Reserve Chairman Jerome Powell said during a press conference Wednesday.

            Ако може някой от понижителите да ми го преведе че гугъл ми превежда разни глупости че пари щяло да се печатат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
              Няма вечен ръст! До 2039-та не е кой знае колко време. До тогава доходите ще са само в ръст, както и инфлацията, но цените на имотите ще се върнат на нивата от 2008-ма. Трудно ми е да свикна с 2039-та, 2029-та вече по ме устройва, дано келнера е объркал сметките си!
              Кажи го на тези лоши капиталисти, че нещо са се разбързали -
              07:00 GBP BoE Interest Rate Decision (Jan) 4.00% 3.50%
              08:15 EUR ECB Interest Rate Decision (Feb) 3.00% 2.50%

              Иначе другаря Лула си знае и ще те изчака -
              16:00 BRL Interest Rate Decision 13.75% 13.75%

              Viva la Revolucion!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Толкова ли си семпъл, че не можеш да се досетиш, че от сайт съм я поръчал и на адрес ми е доставена?!. ....умения и.....познания, представи си, имам....
                Лордиевич, защо го купи тоя апарт в Бургас? 3-тата световна тепърва ще започва. Да купиш апарт сега е като да си купил фабрика на 8 септ 1944. Трябваше да изчакаш до 2039-та. Сега като падне бомбата в Бургас, после да не оревеш орталъка. Не прави поне грешката да купуваш и гараж там.

                Коментар


                • Няма вечен ръст! До 2039-та не е кой знае колко време. До тогава доходите ще са само в ръст, както и инфлацията, но цените на имотите ще се върнат на нивата от 2008-ма. Трудно ми е да свикна с 2039-та, 2029-та вече по ме устройва, дано келнера е объркал сметките си!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Кой ти я достави тая лепачка бре лорде?
                    На всеки специализиран магазин има различни модели. Това "доставиха" за да си придаваш тежест ли го изпляска?
                    Освен лепачка ти трябват и познания
                    Толкова ли си семпъл, че не можеш да се досетиш, че от сайт съм я поръчал и на адрес ми е доставена?!. ....умения и.....познания, представи си, имам....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      байлор,вълчо,миендмай

                      вие май само на лична основа го карате
                      пазарът е огромен,а тук пишещите сме прашинки...

                      гледайте пазара, а понижителите ...хм ние не можем да понижим пазара..както и вие да го вдигнете
                      Не е баш така, аз навремето когато Тръмп стана президент обявих, че щом президент се става с подкрепа от нета, значи и имоти могат да се понижават. От тогава до днес ги рутя по няколко пъти на ден от малката стая която мама ми е разрешила да обитавам. До днес още няма резултат, но аз не се отказвам лесно, ще ги срутя. Проблема е, че всичко което си пожелая се случва, само дето ефекта е обратен, вместо цените да паднат те се покачват още повече. Така, че внимавайте какво си пожелавате. Никога не казвайте Welcome Covid!

                      ===2039===

                      Не се заяждам с никого. Всяко съвпадение е случайно и непреднамерено.
                      Last edited by ВълчоМечков; 02.02.2023, 09:27.

                      Коментар


                      • Добро утро,

                        За да избегна нов бан реших отсега нататък да пиша само за себе си и по темата.
                        Та… през 2019-та реших да купувам само ЗЗ, като обявих че с парите за един апартамент ще купя ЗЗ и от нея ще изкарвам толкова, че ще издържам 3 семейства и за себе си ще имам печалба по-голяма отколкото наема от апартамента. Купих, ЗЗ, трактор и построих навес за инвентара. В последствие купих и двуосна каравана. Всичките тези покупки финансирах с парите които баща ми ми дава като заплата разбира се.
                        Сега няколко години по-късно все още не мога да се похваля, че вадя печалби от земеделие, но има време и този момент ще дойде някога. Важното е, че съм едър земеделец.
                        И така… ЗЗ е най-яката инвестиция, но трябва да се чака момента за продажба когато фотоволтаиците ще станат хит.

                        ===2039===

                        Не се заяждам с никого. Всяко съвпадение е случайно и непреднамерено.

                        Коментар


                        • Цените обаче наистина са паднали:

                          https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=2&sort=1

                          1749, а беше 1778

                          ===2039===

                          търпение, чекане, здрави нерви и мнооого спокойствие са нужни в темата - магнит. Магнит е темата, магнит е.
                          Last edited by ВълчоМечков; 02.02.2023, 01:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Кой ти я достави тая лепачка бре лорде?
                            На всеки специализиран магазин има различни модели. Това "доставиха" за да си придаваш тежест ли го изпляска?
                            Освен лепачка ти трябват и познания и умения. Не става само с тракане по клавиатурата. Верно, че те влечеше да првиш ремонти на къщето, помня, че на някакви афгани я даваше за нощувки, поне тогава това беше сценария.
                            А какво стана с чиновничеството у напа? Не следеше ли финансите на берти?

                            И само още нещо:
                            Един от големите дистрибутори на цигари работи със складовия софтуер на берти, а лорде ти какво си дал на света освен самохвалство без покритие?
                            А ти какво си дал? Остави го берджо, той е имал късмета да бъде осиновен от родители с дебели връзки. Осигурили са му жилища, работа, че и жена. Дори и ЗЗ която “купува” е с помощта на брокер познат на мама. Лордиеви е прав. Дори един кенеф не е купил сам нашия бизнесмен. Айде да не разказвам, че ще ме баннат пак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              много добре
                              ​​​​​​
                              нали ме следиш
                              виж колко ддс внасям

                              айде пишете по темата
                              я пак, кой внася ДДС? Тати знае ли какви ги плещиш в нета?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Хахаха, ти сериозно ли? Сега ми доставиха лепачка за ПВЦ тръби. С нея и още два-три инструмента за домашен майстор ще правя 5-7 бонбона на месец+ уроци по география за кандидат студенти по икономика. Ще бия твоят софтуер тройно. Хахаха
                                Кой ти я достави тая лепачка бре лорде?
                                На всеки специализиран магазин има различни модели. Това "доставиха" за да си придаваш тежест ли го изпляска?
                                Освен лепачка ти трябват и познания и умения. Не става само с тракане по клавиатурата. Верно, че те влечеше да првиш ремонти на къщето, помня, че на някакви афгани я даваше за нощувки, поне тогава това беше сценария.
                                А какво стана с чиновничеството у напа? Не следеше ли финансите на берти?

                                И само още нещо:
                                Един от големите дистрибутори на цигари работи със складовия софтуер на берти, а лорде ти какво си дал на света освен самохвалство без покритие?
                                Last edited by polax; 02.02.2023, 00:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X