IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

    Не правя защото няма съществена разлика в случая. Подчертах че се хващаш за сламки и всичките ти логически съждения пропаднаха по-най нелепия начин. Прочита ти на правните текстове сам си противоречи. Ти от нищо не разбираш и се преструваш на някакъв експерт.
    Ти още ли не си проумял, че водеща е наредбата и решения, които й противоречат могат да бъдат оспорени.
    Един въпрос с понижена трудност: Органите на реда ще се отзоват ли, ако се оплачеш в 10 часа за нарушаване на общественият ред?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic

      Не правиш разлика между Наредба и Закон, но си много компетентен?!?
      Не правя защото няма съществена разлика в случая. Подчертах че се хващаш за сламки и всичките ти логически съждения пропаднаха по-най нелепия начин. Прочита ти на правните текстове сам си противоречи. Ти от нищо не разбираш и се преструваш на някакъв експерт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Това може да бъде оспорено в съда, но дотук с безплатното обучение!
        Още от преди 20 поста си личеше, че си брокер!

        Имаш още много да учиш!
        Това не е Закон, а Наредба!
        В правото всичко, което не е забранено е позволено, но ти си тежък случай!
        Може да бъде оспорено само от адвокта шарлатанин който ще ти загуби парите в безмислени дела. Дали е наредба не е важно в случая, хващаш се за сламки.

        Ами като не е забранено правилника на собствениците да забранява шума изцяло, позволено ли е бе мозък? По твоя правен принцип. Как може да продължаваш да спориш по това а не можеш да видиш един правилник от по скъпа сграда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мм и кой според теб е създал най-четената тема?
          лаконичния квартирант ли?
          Незнам, кой е създал темата и честно да ти кажа не ме интересува! Щом го споменаваш има голяма вероятност създател на темата да е потребител с ник Bailor! Дори да е така това дали му дава някакви по-специални права, като имунизация от бан?
          Ако не бяха смислените коментари на Laconic отдавна да бях забравил изобщо за съществуването на investir.bg!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            Освен, че нямаш доблест си и страхливец!
            Нямам нищо общо с този ник и модераторите могат да го докажат!
            Вие си мислите, че щом вие го играете този театър с няколко ника и другите правят като вас, но ние имаме чест и достойнство!

            Благодаря на ВМПП за подкрепата, опитвам се да предвидя икономическата ситуация, но вашата помощ винаги е добре дошла!
            Внимавай с квалификации, като страхливец и дърводелец! Знам, че си изпускаш нервите, но като ти липсва експертиза и компетентност по темата, както и правилен анализ, не ти дава право да обиждаш по-компетентни инвеститори с доказани активи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
              Хохох
              Те и на един друг редовен участник, всъщност най редовният, прогнозите му се сбъдват, нищо че имаше пари за апартамент, пък сега няма и за гараж.
              ako говорите за кавръчето - той има пари и сега да купи и плати кеш, но нещата се поуспокоиха и сега е нормално да се огледа и ослуша
              този спайк, който направиха имотите след кацането на ковида - не е фундаментално подплатен и това вече става ясно на развитите пазари с години традиции .

              е тук сме малко аджемии и ще попляскаме с ръце още някой и друг месец ... сефте
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мм и кой според теб е създал най-четената тема?
                лаконичния квартирант ли?
                Остави колегата му да ми обясни по-късно как.хахахахаха, някои участници в темата придобиват гротестни измерения. Откак съм създал темата съм се сдобил с 3 имота в добавка и с порядъчна ЗЗ, но не съм се разделил с нито един при предишната криза, като изключим един по който бях съдлъжник.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Принципно, не ме интересува, кой , кой е това е работа на модераторите, може да сте просто от един офис, интересното е за дефлацията да кажете и за Свилоза, ХА СЕГА!
                  Освен, че нямаш доблест си и страхливец!
                  Нямам нищо общо с този ник и модераторите могат да го докажат!
                  Вие си мислите, че щом вие го играете този театър с няколко ника и другите правят като вас, но ние имаме чест и достойнство!

                  Благодаря на ВМПП за подкрепата, опитвам се да предвидя икономическата ситуация, но вашата помощ винаги е добре дошла!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                    По-късно ще ти кажа как!
                    Само не мога да проумея защо нямаш бан? Ти си най- големия провокатор във форума! Мненията ти имат нулева стойност!
                    мм и кой според теб е създал най-четената тема?
                    лаконичния квартирант ли?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Принципно, не ме интересува, кой , кой е това е работа на модераторите, може да сте просто от един офис, интересното е за дефлацията да кажете и за Свилоза, ХА СЕГА!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                        Хохох
                        Те и на един друг редовен участник, всъщност най редовният, прогнозите му се сбъдват, нищо че имаше пари за апартамент, пък сега няма и за гараж.
                        внимавай, че засягаш чувствителна тема
                        на мен ми се разсърди като споделих, че има шанс да купи външно парко място
                        със "спестения" кеш + малко потребителски

                        интересно защо на мен се сърди а не на бъртрам
                        сякаш аз му нашепвах, да стиска кеша и да чака на гюме за промоции
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Новониковия хвали изтъркания си ник. Класика в жанра, Анализите му се сбъдвали, нито една дефекация по темата /не бих я кръстил анализ/ не се е сбъднала, нито цените на жилищата, нито на наемите са паднали, нито съществува дефлация, при рекордна инфлация, която ЦБ се опитват да укротят, само приказки на женския пазар
                          Готов ли си да се обзаложиш, че ник ВМПП е мой ник?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Новониковия хвали изтъркания си ник. Класика в жанра, Анализите му се сбъдвали, нито една дефекация по темата /не бих я кръстил анализ/ не се е сбъднала, нито цените на жилищата, нито на наемите са паднали, нито съществува дефлация, при рекордна инфлация, която ЦБ се опитват да укротят, само приказки на женския пазар
                            Лорде, принципно не те харесвам, но за това, което написа заслужаваш почерпка! Казвай какво пиеш да ти пратя един кашон! Това, че мислиш, че аз съм Laconic е голяма чест за мен! Искрено ти благодаря, но повярвай ми не съм този, за когото ме мислиш...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                              По-късно ще ти кажа как!
                              Само не мога да проумея защо нямаш бан? Ти си най- големия провокатор във форума! Мненията ти имат нулева стойност!
                              Хахаха, много продуктивно мнение!!! Когато срещу изложени категорични факти, нищо не може да се отговори, се стига до подобни празни от съдържание квалификации.
                              Last edited by Bailor; 19.02.2023, 20:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                                Хохох
                                Те и на един друг редовен участник, всъщност най редовният, прогнозите му се сбъдват, нищо че имаше пари за апартамент, пък сега няма и за гараж.
                                Новониковия хвали изтъркания си ник. Класика в жанра, Анализите му се сбъдвали, нито една дефекация по темата /не бих я кръстил анализ/ не се е сбъднала, нито цените на жилищата, нито на наемите са паднали, нито съществува дефлация, при рекордна инфлация, която ЦБ се опитват да укротят, само приказки на женския пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X