IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

    А ти защо не пишеш с предишния си ник, или с този преди него?
    Защото го е срам, че е писал глупости и е очевидно, че не разбира абсолютно нищо от бизнес и инвестиране, най малко в имоти)). И рути цени, които отидоха на 100 процента ъп, за това сигурно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Заплатка, ти ли си бе? Защо те е срам да се покажеш с предишният ник?
      Този Нулевия преди половин година предвиждаше, че ФЕД стремглаво ще намалят лихвите, а пък тя каква стана? Ако продължаваш да се доверяваш на неудачни прогнози ще продължаваш да губиш!
      А ти защо не пишеш с предишния си ник, или с този преди него?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не казаха ли кога ще станат достъпни имотиту?
        Не са наясно още ...Колебаят се между 2039 и 2049

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Заплатка, ти ли си бе? Защо те е срам да се покажеш с предишният ник?
          Този Нулевия преди половин година предвиждаше, че ФЕД стремглаво ще намалят лихвите, а пък тя каква стана? Ако продължаваш да се доверяваш на неудачни прогнози ще продължаваш да губиш!
          Не съм ти никаква заплатка. Кой е тоя нулевия? По блумбърг ти казват нещо в момента което няма как да ти го напиша в прав текст без някой да го разбере погрешно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение
            Заплатка, ти ли си бе? Защо те е срам да се покажеш с предишният ник?
            Този Нулевия преди половин година предвиждаше, че ФЕД стремглаво ще намалят лихвите, а пък тя каква стана? Ако продължаваш да се доверяваш на неудачни прогнози ще продължаваш да губиш!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              банките започват да плуват с корема нагоре
              там ги спасяват
              но тука как ще е с депозитите
              дали ще има кой да гарантира спестяванията на всички банки??
              Има разбира се.... Зад банките седи негово величество ПРИНТЕРА....:-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Изплашен и объркан...изтръпнал, както винаги!
                ЕЦБ горят евра и нищо не ще ги спре!
                https://twitter.com/zerohedge/status...17125790060545

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                  Да, аз сега съм развълнуван за Европа, където борда на директорите на ЕЦБ се състои главно от мишки и престъпници. Мисля че в Европа ще видим нова инфлационна цел от 4-5% а реално ще принтират до хиперинфлация докато всички не станем наематели не само на имоти ами и коли и дрехи и телефони и всичко. Трябва месец за месец да се живее за да покрием загубите на работодателите които ще дават по нещо от време на време.
                  много бързате с тоя принтер
                  още нищо не се е случило
                  тепърва ще има проблеми и едва след като обрулят крушата (хубави активи купени с необмислен дълг) ще мислят за едно 'ново начало'
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                    Да, аз сега съм развълнуван за Европа, където борда на директорите на ЕЦБ се състои главно от мишки и престъпници. Мисля че в Европа ще видим нова инфлационна цел от 4-5% а реално ще принтират до хиперинфлация докато всички не станем наематели не само на имоти ами и коли и дрехи и телефони и всичко. Трябва месец за месец да се живее за да покрием загубите на работодателите които ще дават по нещо от време на време.
                    Изплашен и объркан...изтръпнал, както винаги!
                    ЕЦБ горят евра и нищо не ще ги спре!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                      А тука някои корифеи твърдяха, че кеша бил цар)а сащ били страната на неотраничените фалити, аааа възможности, хахахах
                      Да, аз сега съм развълнуван за Европа, където борда на директорите на ЕЦБ се състои главно от мишки и престъпници. Мисля че в Европа ще видим нова инфлационна цел от 4-5% а реално ще принтират до хиперинфлация докато всички не станем наематели не само на имоти ами и коли и дрехи и телефони и всичко. Трябва месец за месец да се живее за да покрием загубите на работодателите които ще дават по нещо от време на време.

                      Коментар


                      • А тука някои корифеи твърдяха, че кеша бил цар)а сащ били страната на неограничените фалити, аааа възможности, хахахах
                        Last edited by Meandmyself; 13.03.2023, 11:26.

                        Коментар


                        • [QUOTE=nkavrakov1982;n4038833]
                          Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          Какво да давам ?
                          Нали всичко го виждаш какво е ?
                          Фалират си ,спасяват депозантите и лешоядите ги изкупуват на части ,то хем се случва хем на черното говорим че е бяло !
                          по тия закони, депозитите над 250к бяха за графата "имал - дал"
                          Last edited by ratten; 13.03.2023, 11:16.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • [QUOTE=ratten;n4038831]
                            Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Това са прогнози ,хората обясниха че се ръководят от данните за инфлацията ,това че гърмят банки ,нека си гърмят в Щатите си има закони ,ако си обречен да фалираш ,фалирай ,никой не ги спасява ,няма и да ги спаси [/QUOTE]

                            дай пак
                            Какво да давам ?
                            Нали всичко го виждаш какво е ?
                            Фалират си ,спасяват депозантите и лешоядите ги изкупуват на части ,то хем се случва хем на черното говорим че е бяло !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              По блумбърга рекоха, че през юли Федя щял да спре да вдига лихвата.
                              не казаха ли кога ще станат достъпни имотиту?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • [QUOTE=nkavrakov1982;n4038818]

                                Това са прогнози ,хората обясниха че се ръководят от данните за инфлацията ,това че гърмят банки ,нека си гърмят в Щатите си има закони ,ако си обречен да фалираш ,фалирай ,никой не ги спасява ,няма и да ги спаси [/QUOTE]

                                дай пак
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X