IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Кавръче нямай си работа с измамници щото пак ще плачеш.На лавандулата и предстои изораване никакви израелци няма да има.След ваксината Лавандулко е изперкал
    преди време един философ като теб, който хал хабер си няма от финанси ми говореше колко е добре лавандулата. аз обаче бях попрочел къде какви площи се пускат и му казах - лесно се гледа факт, подходяща е за мен - факт, НО няма икономическа логика да пускам нещо, което сме в свръх производство на световно ниво.

    започнах с едно, а сега имам 4 различни неща на над 200 декара. в преход за биологично производство съм. 50% от насажденията са неща за вътрешен пазар, а останалите са 95% износ.

    3 от културите са в сектор здравословно хранене, антиейдж и подкрепа на имунната система (и трите се ползват във фармацията, но и не само)
    четвъртата е тривиална, но актуална и с 'бърз пазар'

    да не превръщаме темата в бразди, но си в заблуда с тази лавандула.
    Last edited by keep_calm; 11.11.2021, 11:47.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Сигурно, я пробвай с 6.2 и 6,2 да видим какво ще ти даде. Или как ще изгърми с някоя буква.
      Гуглата е по-интелигентна от тебе
      Следващия път ползвай направо онлайн компилатор като https://dotnetfiddle.net/ няма нужда да чакаш да се прибереш за да си пуснеш студиото.

      И като цяло ако си сериозен, ти трябват поне две години сериозна работа, или поне година но 100% само с това да с занимаваш за да станеш евентуално някъде стажант. А не да "чакам да се прибера да си пусна студиото".
      Хората работят не се занимават само с програмиране ,на мен и QA ми е ок ,затова ми трябва това кода е верен защото ми го пратиха от Софт Уни или ти си по умен и от тях ,така излиза ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Бравоооооо ше стане програмиС от тебе,Даже Лавандулко ше те назначи за шеф в семейната фирма...
        Защо да не стане програмист пичът?

        Днес все повече и повече се говори за мултидисциплинарни професии. Да разбираш от много неща,

        Преди 50г на ул. Ангел Кънчев в София имало работилница за художествени рамки "Харбов". В нея възрастен чичо (дядо) правел красиви рамки и продавал неушити Вилери на старите софиянки. И всемал скъпо. А освен това, обичал да си взема (да си краде) от гоблените на клиентките, ако се забави повече от 3 месеца. И е имало доста обрани клиентки от него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Какво си ми постнал входните данни ,това което съм написал кадо върнат код ми го изпратиха от Софт Уни и това решението,при мен разликата е с един ред .
          Когато въведеш например числото 5 ,в програмата след стартиране през Visual studio ,тя автоматично го умножава 2.54 см и ти изкарва резултата .
          Май тия дето сме в basic сме по в час от вас
          Сигурно, я пробвай с 6.2 и 6,2 да видим какво ще ти даде. Или как ще изгърми с някоя буква.
          Гуглата е по-интелигентна от тебе
          Следващия път ползвай направо онлайн компилатор като https://dotnetfiddle.net/ няма нужда да чакаш да се прибереш за да си пуснеш студиото.

          И като цяло ако си сериозен, ти трябват поне две години сериозна работа, или поне година но 100% само с това да с занимаваш за да станеш евентуално някъде стажант. А не да "чакам да се прибера да си пусна студиото".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Песи не забравяй че майка ми е от София и познавам целия район тама доста добре.Рударци Владая Драгичево Мърчаево Кладница Мало и Големо Бучино Перник Студена Старо Село Друган Дрен Боснек Чуйпетлово Кралев Дол Диканите...Там шопи няма граовци са.Не знам с кого се срещаш но си трай и не ме споменавай щото.....
            Кръчмата в Рударци,хлебарницата ,все убави места

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

              Ако с "Ипотечка, която се плаща от наемчето и даже остава" ставаше, всички щяха да са на тая схема и нямаше да има наематели.

              Просто Ковида уби всичко ... втора година в Бизнес парка и в Кепитъл Форт ако видиш друг човек, отиваш да го пипнеш дали не е призрак ...

              Та така с "гасим ипотечката с наемчето, щото сме хитри" - Младост 4 си се изнесе по родните места.

              Преподавателя ми от СофтУни се прибра на Дупница.
              Семейни приятели се прибраха в Русе.
              Познат от обща компания е в Добрич.
              Хоум офиса е по-приятен, като не плащаш наем ...
              голямо смях се задава идните години
              с всички ипотечковци за ''инвестиция'' и наемче
              както и с кешово купилите последната година
              хихихихи

              и мой познати отдавна напуснаха софия
              а синовете и дъщерите - студенти - на почти всички приятели
              от март изобщо не са стъпвали

              ''младостите'' са второто банско - мъртви са за наем
              и така ще остане във времето предвид това
              с което ще трябва да живеем доста дълго време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                задачата беше код за конвертиране от инчове в см

                това е моя код
                double a = double.Parse(Console.ReadLine());
                double b = double.Parse(Console.ReadLine());
                double area = a * 2.54;
                Console.WriteLine(area);

                това е верния /с един ред съм го объркал /

                double a = double.Parse(Console.ReadLine());
                double area = a * 2.54;
                Console.WriteLine(area);
                довечера ще го пробвам дали работи
                Бравоооооо ше стане програмиС от тебе,Даже Лавандулко ше те назначи за шеф в семейната фирма...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Дълга тема, но в общи линии:

                  Метро - за Хаджито и Сухата река - настоящо, за Левскитата - до 3 години;
                  Лесен и бърз достъп до центъра;
                  Лесно и бързо излизане от София;
                  Запазено разстояние между сградите;
                  Детски градини и училища;
                  Много добър надземен транспорт - тролеи, автобуси, за Сухата река има и трамвай;

                  Минусите не са малко - самолети, шведи, близостта с гара Подуене, индустриална и складова зона наблизо. Въздуха е малко палав с тия два комина - един на Резбарска и един до Герена

                  И все пак, аз си ги харесвам. Обикновени квартали за обикновени хора, но не Обеля или Овча Купел 2.
                  По тия земи не съм ходил веднъж ходих в Хаджи Димитър на някакъв пазар беше много отдавна и понякога като идвам минавам по Вазов но транзит...Нямам никакво мнение за тези квартали но виждам че изникват и нови сгради и ми се струват съвсем нормални.Важното е ти да си ги харесваш и да се чувстваш добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Кадрите от УНСС то вече станахме програмисти освен че сме икономисти
                    Ха ха ха ти програмист?????Накавръче ти си шоумен.Какво е това чудо икономиС и кво работи.Аз лаладжии не търпя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Като го срещна пак да му предам ли поздрави от теб ? :-)
                      Бай Пеше, у Шопско знаеш как е ръка да види око да пипне .На друго не верваме.....:-)
                      Песи не забравяй че майка ми е от София и познавам целия район тама доста добре.Рударци Владая Драгичево Мърчаево Кладница Мало и Големо Бучино Перник Студена Старо Село Друган Дрен Боснек Чуйпетлово Кралев Дол Диканите...Там шопи няма граовци са.Не знам с кого се срещаш но си трай и не ме споменавай щото.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Венко скиваш ли приятелю?Защо не послуша като ти го казах преди 5 години че това ще е участта на Папурково.Краен квартал за мизерници...Са ше преквалифицираме програмерите в ядрени енергетици и електроинженери щото с електричките и зелената сделка от програмери няма да има толко нужда....а кадрите на УНСС не ми се мисли стават напълно излишни сал счетоводството ще има работа.Иде нов свят
                        Кадрите от УНСС то вече станахме програмисти освен че сме икономисти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          A с кеша в банките кво праим? Тука не говорим за фалирали строителни фирми (негодното фалира по дефолт), а за влиянието на тези фалити върху еластичността на цените на имотите. Какво става при ограничено предлагане с цените бе джанъм?

                          Затова ли при Крум златаря в момента е малка лудница?

                          Сори ама не го виждам това с падането на цените на имотите. Напротив с тоя Ковид всичко расте.
                          при крум е лудница, защото се усетиха (късно), че между тула и кюлче има известна разлика
                          поне така си мисля сега. поскъпването на НИ ще доведе до рязко оттегляне на купувачи и куп произтичащи от това 'изненади'
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Няма да стане програмист от тебе, ето ти го решението: https://www.google.com/search?q=5+inch+in+cm&oq=5+inch
                            Какво си ми постнал входните данни ,това което съм написал кадо върнат код ми го изпратиха от Софт Уни и това решението,при мен разликата е с един ред .
                            Когато въведеш например числото 5 ,в програмата след стартиране през Visual studio ,тя автоматично го умножава 2.54 см и ти изкарва резултата .
                            Май тия дето сме в basic сме по в час от вас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Абе кат гле'ам к'ви ги земат съга, мое и да стане. Ужаст!
                              Така е госпожа.Това че някъде дават много пари не значи че всеки ще ги взима.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

                                Най-готиното е, че от средата на октоври наемите вървят яко надолу - следя двустайни и тристайни в идеален център, Изток, Изгрев, Яворов и Оборище. Тристаен, прилично обзаведен вече спокойно може да се намери на цена от 360-380 евра, като говоря за две реално сключени сделки за мои приятели. Единия - тристаен, 97 кв.м. в Яворов, много добре обзаведен с наем 400, другия - в района на СМГ - 92 кв.м., 380 евра, ремонтиран с нова бяла техника и стилни ретро мебели. Цени за покупка на подобни - 200 - 220К.
                                Т.е. 500 (ПЕТСТОТИН) наема избиват покупката или 42 (ЧЕТИРСЕТ И ДВЕ) години!
                                Четирдесет и две години стигат! СТИГАТ! ВРЕМЕТО Е НАШЕЕЕЕЕ!
                                Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

                                Казвам, че положението е същото далеч отвъд кварталите, които Tepxi е споменал.
                                Всъщност не знам дали има квартал, в който да няма свободно падане.
                                Има някакви забавни обяви, които стоят от пролетта, надули са ги в края на лятото със 100 лева и от есента са надолу с 200
                                .
                                от 3 пролетта им пиша на ''вярващите в 2029''
                                че наемите са надолу и то още от март април
                                ама кой да слуша
                                хихихихих

                                наемите ЩЕ ПАДАТ още
                                а това ще повлече и цените на имотите
                                вече се колебая кое ще е първото
                                падане на цени ----- вдигане на лихви
                                или
                                вдигане на лихви ----- падане на цени

                                Коментар

                                Working...
                                X