IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Ами данните ги има в сайта на НСИ.Всеки може сам да провери .Щом една трета от жилищата са необитаеми, става въпрос за огромен балон.
    Някой си живее в чужбина (заминали заедно с децата) държат 3бр апартаменти та като се върнат и децата са порастнали да има жилище за тях и за децата по едно. Питам аз тези апартаменти необитаеми ли са? Защото според НСИ са, а според собствениците не са. Кой е прав? как мислиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      Това е копирана мисъл на кольо от 2017та.
      Ами данните ги има в сайта на НСИ.Всеки може сам да провери .Щом една трета от жилищата са необитаеми, става въпрос за огромен балон.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Аз винаги съм бил привърженик, че камъкът си тежи на мястото и от България по-хубаво няма.След 10-15 години и доходите в България ще поизравнят западноевропейските,така че още по-добър ще стане живота в България.
        Но за мен при тоя демографски срив и този строителен бум има надут огромен балон при цените на имотите .Ето в София от 2006г насам населението се е увеличило с 20 хиляди, а броят жилища с 215 хиляди. Не балон, ами направо дирижабъл е надут.
        Това е копирана мисъл на кольо от 2017та.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
          Тик так тик так
          В Америка ще пускат принтера пак
          Пуф паф пуф паф
          Влака си върви , шумата гърми
          в децката се шуми
          Аз го писах това, но не вярвах, че толкова бързо ще се снабдят с мастило за тонерите и хартия с размерте на среден американски град.

          пп.

          Весело звучиш. Вероятно любимия инвеститор е взел кутиите от обувки от които се показват ластици и бандероли (според ратко).
          Last edited by ВълчоМечков; 11.03.2023, 14:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Миро, радвам се че племенника ти е добре.
            Съвсем наскоро ти писах, че мястото в което живее сестра ти не става и затва цените са толкова ниски. Без да съм стъпвал в Щатите съм наясно, че там е ок само в НАЙ-СКЪПИТЕ места квартали. Ти ми обясняваше как мъжа и бил полицай и всичко е шес.... Ами не е....
            Моят племеник ходи всяка година във Вегас за месец по работа и какви случки е имал с Латиноски банди не е за приказване във форум.... Последният път отиде на тройно по-скъп хотел, за да е по-далеч от зоната....
            На Щатите много се кефя на -правосъдната система с натрупвания на наказанието, но очевидно и това не стига...При все че 1-2% от населението е перманентно в затвора... И за другите неща си прав затва хора като сегадо праят пачката в Щатите ама за пенсия гледат Кан и София
            Доходите в България НИКОГА няма да минат средноевропейските, но ще ги наближим и ще надминем дългово закъсали държави...временно...докато и ние не закъсаме дългово. Проблема на доходите е че те вървят заедно с цените....не само на имотите а на всичко и най вече на услугитеи монополните неща като ток, вода и т.н.... където сме изостанали много, но така ще бъде за макс ще 5-6 години и после и тук ще има сметки за ток и вода мерени в стотин евро....
            Аз винаги съм бил привърженик, че камъкът си тежи на мястото и от България по-хубаво няма.След 10-15 години и доходите в България ще поизравнят западноевропейските,така че още по-добър ще стане живота в България.
            Но за мен при тоя демографски срив и този строителен бум има надут огромен балон при цените на имотите .Ето в София от 2006г насам населението се е увеличило с 20 хиляди, а броят жилища с 215 хиляди. Не балон, ами направо дирижабъл е надут.

            Коментар


            • Тик так тик так
              В Америка ще пускат принтера пак
              Пуф паф пуф паф
              Влака си върви , шумата гърми
              в децката се шуми

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Сестра ми живее в САЩ. Онзи ден някакъв педофил се е опитал да отвлече племенника,докато е чакал на автобусната спирка.За късмет момчето е успяло да избяга.Да не мислиш, че им е най -голямата мечта да живеят в САЩ?Само че заплатите са несравними.
                Та ОСНОВНАТА причина за емиграцията са по-ниските доходи. В последните години емигрират основно цигани, щото доходите се увеличават. Та като стигнем доходите на Западна Европа -до 15 години и емиграцията ще спре.
                Миро, радвам се че племенника ти е добре.
                Съвсем наскоро ти писах, че мястото в което живее сестра ти не става и затва цените са толкова ниски. Без да съм стъпвал в Щатите съм наясно, че там е ок само в НАЙ-СКЪПИТЕ места квартали. Ти ми обясняваше как мъжа и бил полицай и всичко е шес.... Ами не е....
                Моят племеник ходи всяка година във Вегас за месец по работа и какви случки е имал с Латиноски банди не е за приказване във форум.... Последният път отиде на тройно по-скъп хотел, за да е по-далеч от зоната....
                На Щатите много се кефя на -правосъдната система с натрупвания на наказанието, но очевидно и това не стига...При все че 1-2% от населението е перманентно в затвора... И за другите неща си прав затва хора като сегадо праят пачката в Щатите ама за пенсия гледат Кан и София
                Доходите в България НИКОГА няма да минат средноевропейските, но ще ги наближим и ще надминем дългово закъсали държави...временно...докато и ние не закъсаме дългово. Проблема на доходите е че те вървят заедно с цените....не само на имотите а на всичко и най вече на услугитеи монополните неща като ток, вода и т.н.... където сме изостанали много, но така ще бъде за макс ще 5-6 години и после и тук ще има сметки за ток и вода мерени в стотин евро....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Това беше опция но в крайна сметка може и да избера третия така държавен вариант
                  Има доста реално нуждаещи се семейства без пари и доходи, ведомствените жилища е редно да са за тях, а не за измамници-връзкари. Ма ти си крадни де. Господ забавя, НО не забравя!
                  За откраднатите пари, чрез измама на фирма как да е, но ако откраднеш и държавно жилище в което няма да студуват и гладуват нуждаещи се семейства с деца, тогава проклети да сте и ти и този който те уреди до девето коляно. Някое лайно на държавна копанка като трайчо-зайчо ще ти вземе парите за да си докарате болести.
                  Last edited by ВълчоМечков; 11.03.2023, 14:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    ит рубриката, днес там, утре тука
                    Централната банка на Турция принуждава кредиторите да свалят лихвите по заемите
                    Немат избор. Там требе ного да се строи наново. Нашите родни майсторяги, повечето са с турски произход и знаят езика. Направо ми се драйфа като си помисля накъде ще ги засмучат родните строителни фирми. Хем наблизо, хем за повече кинти. Сегашните цени за труд тук в БГ вероятно ще ми се струват доста добри след година-две. Но ние тук си чекаме дискаунтите де... Аз ся строя и инвестирам, късам си нервите с майстори, за да може от средата на годината да продам на някой гашник-влакогонец с поне -40% дискаунт, щото е ного убав, а строителните фирми и банките са благотворителни дружества.
                    Last edited by ВълчоМечков; 11.03.2023, 14:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Истината е ,че ме е яд за Ники. Не се сърдя как се отнасяше с мен ,защото съм изяла много обиди и закани от него, но съжалявам ,че не ни послуша тогава. Днес, се надявам да е избрал правилно решение ама като знам какви са френските кметове / ако правилно съм разбрала какво е направил / не съм спокойна отново. Не пожелавам да го разбере по лошия начин, разбира се. Защо всички мислят за фалита на Леман, нали те бяха четвъртата или пета инвестиционна банка която фалира тогава или бъркам ?
                      Това беше опция но в крайна сметка може и да избера третия така държавен вариант

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                        Кеф е да чете човек такива работи. Браво! Интересно за какво ти е благодарила обаче? Мисля, че тя на Дюри е благодарила.
                        вероятно и е дал съвет да не се блъска с лакти с паникьосаното стадо и да отложи покупката, за да може да ползва 40% дискаунт.
                        тя мъдро го е изслушала и ....е купила
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          БНП Париба бяха с ААА рейтинг, явно не вървят добре нещата.
                          Корпоративния сектор го забрави доста позачетох и не съм там,по скоро от трите опции ще съм в най ниско рисковата,и то за кратко.

                          Коментар


                          • ит рубриката, днес там, утре тука
                            Централната банка на Турция принуждава кредиторите да свалят лихвите по заемите
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Между другото ако не си чел скай ми благодари и на мен + и бях дал един друг инвестиционен съвет, който също и донесе някой лев.
                              Кеф е да чете човек такива работи. Браво! Интересно за какво ти е благодарила обаче? Мисля, че тя на Дюри е благодарила.
                              Last edited by ВълчоМечков; 11.03.2023, 12:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Какво стана с караваната? Крети грижи ли се добре за нея?
                                На плантацията е. Ще я карам в Гърция на морето чак когато съм приключил със строежа.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X