IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ама предупреждавай, бе лордче
    за малко да пусна маломерките на паник селс
    На оня serato, ти как смяташ да му отговоря ли или ще падна на дъното при сомовете в язовир Огоста, ако се принизя толкова. Гастарът си остава гастар, доживотен...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Колега, това вече е друга приказка! Аз се бях притеснил, че тези имоти са лично твой и съм си комуникирал с топ несретник! А то били примерни, ахххх!
      Аххх, какви затруднения и усилия на когнитивността бяха за да се досетиш, не си "калинка", не си...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        И ти и следвапишещия сте за съжаление, явно не правите разлика между примерни предложения, като цени, квадратури и местоположения в сравнение с реални такива на въпросния притежател. Трябва да имаш по-голям мозък от този на пиле, за да вникнеш в това, да понякога трудно се получава...най-радостното е, че съм ви обострил сетивата за моите притежания
        Абе аре моля ти се бееееееееееее. Какво говориш ти? Избра най-потрошените имоти в София и Радомир да демонстрираш какво подобно притежаваш ? Аз лично, такива боклуци на едно мястои не съм виждал. Не бе , не били твоите, примерни били. Как ги издири да са такъв траш всичките ? Колко прости мислиш , че са хората? Млъквай и се потапай и стискай палци някой познат да не прати социалните да оценяват условията на живот на децата. Абе какъв познат Ти направо да си беше написал ЕГН-то нямаше да дадеш толкова информация. Колко човека мислиш , че имат имоти в Бургас, Редута, Слатина и Радомир ? Недей да ядосваш Кавръка , че за 20 минути те е открил. Ма другите били прости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ама предупреждавай, бе лордче
          за малко да пусна маломерките на паник селс
          Пак ли?
          Ти май си с много лабилна психика?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            И ти и следвапишещия сте за съжаление, явно не правите разлика между примерни предложения, като цени, квадратури и местоположения в сравнение с реални такива на въпросния притежател. Трябва да имаш по-голям мозък от този на пиле, за да вникнеш в това, да понякога трудно се получава...най-радостното е, че съм ви обострил сетивата за моите притежания
            Колега, това вече е друга приказка! Аз се бях притеснил, че тези имоти са лично твой и съм си комуникирал с топ несретник! А то били примерни, ахххх!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              И ти и следвапишещия сте за съжаление, явно не правите разлика между примерни предложения, като цени, квадратури и местоположения в сравнение с реални такива на въпросния притежател. Трябва да имаш по-голям мозък от този на пиле, за да вникнеш в това, да понякога трудно се получава...най-радостното е, че съм ви обострил сетивата за моите притежания
              ама предупреждавай, бе лордче
              за малко да пусна маломерките на паник селс
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Да или не?

                Не съм "калинка", а топ чиновник!
                И ти и следвапишещия сте за съжаление, явно не правите разлика между примерни предложения, като цени, квадратури и местоположения в сравнение с реални такива на въпросния притежател. Трябва да имаш по-голям мозък от този на пиле, за да вникнеш в това, да понякога трудно се получава...най-радостното е, че съм ви обострил сетивата за моите притежания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Момчета, определено не ви е лесно...
                  никой не е казвал, че ще е лесно, трайчо
                  твоя кумир, бъртрам, известно време обещаваше големо мяу
                  и тънки цени на имотиту, но май и сам вече не си вярва
                  това, което ти казваме е, че днес е трудно
                  но утре ще е още по-трудно
                  и наемите ще са по-високи
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
                    а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
                    не го съди строго
                    Момчета, определено не ви е лесно...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
                      а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
                      не го съди строго
                      Кой има портфолио за милион ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Вие понижителите съм забелязал в годините, че сте царе на индуктивното мислене, а както казва г-н Холмс, много ви липсва дедуктивното такова
                        Пич , по дедукция стигам до извода , че няма къде да живееш. Имам 2 апартамента в София , които мислех , че не стават за нищо и доколкото знам единия е празен а другия май децата на някакви далечни роднини го ползват да си чукат гаджетата. Като видях обаче в какви условия живееш, реших , че ако имаш деца , трябва да говоря с жена ми и да се опитам да яубедя да те пуснем теб и семейството ти да живееш в единия. Ще бъде нива над условията в кое да е от жилищата ти. Поне ако не друго ше имаш топла вода , отопление, ток и възможност да си сготвиш нещо без да предизвикаш епидемия.

                        Какви понижители бе ??? От тия "имоти" , къщата в Радомир си е вечно твоя, независимо от цената. Оценките на останалите ги делиш на 2 и стискаш палци да се намери някой балък да му се занимава да ги оправя та да ги вземе. Преко сили ако ти останат 200к накрая трябва да скачаш до небето. Надявам се да нямаш кредити. Отиваш с каквото остане в къщата в Радомир, стягаш окопите в двора да имаш някакво прикритие като воюваш с мангалите и живееш икономично 10 години докато изядеш кинтите. Като свършат ще му мислиш за натам.

                        Тази перспектива за мен мачва профила на понижител. Или ти не мислиш така ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??
                          лордче, трайчо днес е малко изнервен, че някои имат портфолио от имоти за милион и нагоре
                          а други имат само интернет в квартирата и предизвестие за вдигане на наема
                          не го съди строго
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??
                            Да или не?

                            Не съм "калинка", а топ чиновник!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              При нас на мястото на панелните клетки направиха открит паркинг и почти не личи, че е имало гаражи.

                              Доколкото помня панелните гаражи се появиха в периода 1998-2000 г.
                              и тук такава беше идеята, но явно не се разбраха, кой да взима таксите
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Кажи ама честно, тези имоти, които колегите ги коментират от обявите, наистина ли са твой?
                                Ти четеш и вникваш ли изобщо какво съм написал или си някаква "калинка" в държавната администрация??

                                Коментар

                                Working...
                                X