IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

    Няма такова нещо. По приходи това най силния Юни в историята на слънчака. И какъв е този хотелиер който не е запълнил поне 60% от местата още през март-април. То и по цените си личи.
    Беконе, къде е тоя силен сезон бре? Оня ден ти постнах линкове от някои 5* хотели, които се пълнеха още през Януари, сега същите не стига, че са полупразни, ами са обявили по 20% отстъпки - в пика на сезона, а причината е, че вече е брутално бетонирано и това прогонва туристите. Това е грозната истина + лошото облсужване, лошата храна (цяла група около Варна бяха натровени и прекараха почивката си в инфекциозно), претъпканите плажоже и накрая мръсната вода. Иде отрезняване.
    П.С още Март Април предупреждавах да не се връзвате на платени медийни публикации от сорта на "резервирайте сега, после ще поскъпне", който ме е послушал, сега може да отиде с 20-30% дискаунт, или да се пренасочи към по-качественни дестинации.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      От цялата ни фирма на Бг морето ходят само задръстени провинциалисти ,останалите колеги по Гърция ,по Турция ,по Тунис,Албания ,Хърватска ,Сардиния ,да не продължавам ...смешна работа ,е вече с това наше море ,все едно сме по соца ,и като коне с капаци ,давай ,кой луд ще ходи там сега ?Ако някой наистина иска да отиде да ми се обади после имам връзки с шефовете на УНГ в Пирогов ,да не чака по опашки .
      По-скоро в инфекциозна ще ти трябват връзки. Бях веднъж преди години (имах малария) и избягах без изписване, не пожелавам и на най-големия си враг да му се налага да ходи там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Не знам защо си втрещен. Преди да дойдеш в София, Манастирските ливади бяха на същото дередже. Сега като им изсипаха 2 камиона асфалт и засадиха 2 дръвчета, вече стана елитно
        Хубавите места за живеене в София са тези дето много малко хора ги знаят ,те са нещо като мини оазиси,понякога между два квартала,мини зони с добра среда и инфраструктура ,има ги в цяла София ,иначе шкартото знаем къде се набива ,там дето строителите превръщат средата като в Слънчев бряг

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

          Курортът е полупразен, каза пред бТВ председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Пламен Копчев.
          От цялата ни фирма на Бг морето ходят само задръстени провинциалисти ,останалите колеги по Гърция ,по Турция ,по Тунис,Албания ,Хърватска ,Сардиния ,да не продължавам ...смешна работа ,е вече с това наше море ,все едно сме по соца ,и като коне с капаци ,давай ,кой луд ще ходи там сега ?Ако някой наистина иска да отиде да ми се обади после имам връзки с шефовете на УНГ в Пирогов ,да не чака по опашки .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Ай стига ве, втрещен съм! Само свинар може да живее тук! Каква е тая свинщина, честно казано аз такива села не съм виждал, а съм обиколил доста, а тва е столица на държава и то в ЕС!!!

            Ето малко по-нататък. Ужааааасссс. Тук без пари не бих живял.

            https://www.google.com/maps/@42.6390...8192?entry=ttu
            Не знам защо си втрещен. Преди да дойдеш в София, Манастирските ливади бяха на същото дередже. Сега като им изсипаха 2 камиона асфалт и засадиха 2 дръвчета, вече стана елитно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

              Няма такова нещо. По приходи това най силния Юни в историята на слънчака. И какъв е този хотелиер който не е запълнил поне 60% от местата още през март-април. То и по цените си личи.
              Курортът е полупразен, каза пред бТВ председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Пламен Копчев.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                Празни хотели в Слънчев бряг, туристите бягат заради времето, войната и слуховете, твърди хотелиер


                https://www.flagman.bg/article/296502
                Няма такова нещо. По приходи това най силния Юни в историята на слънчака. И какъв е този хотелиер който не е запълнил поне 60% от местата още през март-април. То и по цените си личи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Така де , ама кой пуска тука бота или ти ?! По 1000 съобщения на ден , що ?
                  Как 1000? Къде видя хиляда ?Хиляда пускат повишителите ,те са тия дето нон стоп пускат материали.
                  Враговете на народа !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    в повечето търсачки вече има изкуствен интелект и в Гугъл ти изкарва автоматично линкове от цял свят свързани с имотите ,и ценовите движения на лихви,кредити и т.н.
                    Ако няколко пъти само прочетеш две ,три статии после търсачката ти вади само това с един refresh
                    Така де , ама кой пуска тука бота или ти ?! По 1000 съобщения на ден , що ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Спрямо година по-рано в четири от шестте големи града на страната се наблюдава двуцифрен ръст на цените.

                      https://dbr.bg/5811
                      Мале, мале, как ще се живее сега, а някои ЗАБЛУДЕНИ ФУНКЦИОНАЛНО НЕГРАМОТНИ камилчета пишеха, че имало спад от есента на 22-ра...то ще дойде идната есен, а само ръстове на хоризонта кобалтово сив....
                      Сега гледам един апарт до метрото свалиха му цената за 2 седмици с 20%?Какво говорим ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        За бота кога ще ми кажеш Ники , че пак си го пуснал гледам ?!
                        в повечето търсачки вече има изкуствен интелект и в Гугъл ти изкарва автоматично линкове от цял свят свързани с имотите ,и ценовите движения на лихви,кредити и т.н.
                        Ако няколко пъти само прочетеш две ,три статии после търсачката ти вади само това с един refresh

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Да не поствам статии обаче основния признак за срив и фалити при строителите си остава бетон .Шокова инфлация и след това фалити,в Австралия в момента масово фалират строителни фирми.
                          За бота кога ще ми кажеш Ники , че пак си го пуснал гледам ?!

                          Коментар


                          • Спрямо година по-рано в четири от шестте големи града на страната се наблюдава двуцифрен ръст на цените.

                            https://dbr.bg/5811
                            Мале, мале, как ще се живее сега, а някои ЗАБЛУДЕНИ ФУНКЦИОНАЛНО НЕГРАМОТНИ камилчета пишеха, че имало спад от есента на 22-ра...то ще дойде идната есен, а само ръстове на хоризонта кобалтово сив....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              именно
                              това с желязото бяха мантри за широката публика, които минаваха.
                              сега ми е интересно каква мантра ще измислят при положение, че застроиха все едно сме 10 милиона
                              Да не поствам статии обаче основния признак за срив и фалити при строителите си остава бетон .Шокова инфлация и след това фалити,в Австралия в момента масово фалират строителни фирми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Себестойността им скочи от 500 на 800 Евро, вдигнаха цените от 1200 на 2500+. Сега себестойността е пак надолу. Същото положение като с кашкавала. Алчност, която ще им излезе през носа. И начин да изпереш пари.
                                Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	24.8 КБ
ID:	4083401

                                Коментар

                                Working...
                                X