IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Основни неща не можете да проумеете. В жилищния сектор един от най-определящите фактори са съседите. В луксозния сегмент това е критерии номер едно. Ако напълним Естето с боклуци като тебе и наематели на 5 евро квадрта мислиш ли че ще струва нещо? Съседите определят цената. За това нищо свясно не можеш да намериш през брокер щото през брокер пазаруват само балъците без контакти, а никой не иска случайни провинциални балъци за съседи и ги бокират чрез офертните цени. Напротив даже ще ти плащат да живееш в по-добрите места за да вдигаш цената на сградата. Изобщо цялото мислене как ТИ като скъсаняк ще купуваш през броки за да отдаваш под наем на още по-голям скъсаняк пак намерен чрез друго броки и ще направиш пари е смешна.
    Виждам, че много добре ме познаваш
    Като цяло усета ти за хората е като този за пазара на имоти.

    Да приемем че си прав, уреди ми ги на 1000 евро/м2, аз ти обещавам че няма да живея там и ще препродавам/отдавам само на отбрани представители на "елита"

    Коментар


    • https://m.investor.bg/evropa/334/a/c...litika-328131/


      Централната банка на Исландия стана първата в Западна Европа, която затегна паричната си политика след пандемията, като повиши лихвените проценти, за да овладее скока на инфлацията.

      Седемдневният лихвен процент по срочните депозити беше вдигнат с четвърт пункт до 1% в отговор на растящите потребителски цени, нарастващите разходи за труд и по-високите разходи за жилища. Увеличението е първото за институцията от 2 години и половина, пише Bloomberg.

      Централната банка на Исландия първа в Западна Европа затегна паричната политика

      Инфлацията, която е 1,5 пъти над целта на институцията, притеснява финансистите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        И аз се записвам, даже мисля да ти направя брутален дъмпинг, 1000 евро/м2 давам
        Заплатке, сега е момента да ритнеш сиромашията.
        Основни неща не можете да проумеете. В жилищния сектор един от най-определящите фактори са съседите. В луксозния сегмент това е критерии номер едно. Ако напълним Естето с боклуци като тебе и наематели на 5 евро квадрта мислиш ли че ще струва нещо? Съседите определят цената. За това нищо свясно не можеш да намериш през брокер щото през брокер пазаруват само балъците без контакти, а никой не иска случайни провинциални балъци за съседи и ги бокират чрез офертните цени. Напротив даже ще ти плащат да живееш в по-добрите места за да вдигаш цената на сградата. Изобщо цялото мислене как ТИ като скъсаняк ще купуваш през броки за да отдаваш под наем на още по-голям скъсаняк пак намерен чрез друго броки и ще направиш пари е смешна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Прав си Заплатке за сичко ! Начи първо няма защо да се оплакваш от цените защото те явно не надминават 500 евро на квадрат дори за най-лукс сградите. Скъпо ли ти е това ?
          И после мога и да те помоля в следващата такава да вземеш няколко апарта, а аз ще ти ги платя по 600 евро на квадрат. Всичко по банка !
          И на Ратко нищо няма да му даваш по 600, че той си има достатъчно вече :-) Или го прати към мен аз ще му ги дам после по 2600 на промо :-)))
          И аз се записвам, даже мисля да ти направя брутален дъмпинг, 1000 евро/м2 давам
          Заплатке, сега е момента да ритнеш сиромашията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
            Този Американският брейк ли е ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Не знам колко повече документи и факти да покажа. Твоите докуемти къде са? Имаш ли източник различен от брокер?
              Прав си Заплатке за сичко ! Начи първо няма защо да се оплакваш от цените защото те явно не надминават 500 евро на квадрат дори за най-лукс сградите. Скъпо ли ти е това ?
              И после мога и да те помоля в следващата такава да вземеш няколко апарта, а аз ще ти ги платя по 600 евро на квадрат. Всичко по банка !
              И на Ратко нищо няма да му даваш по 600, че той си има достатъчно вече :-) Или го прати към мен аз ще му ги дам после по 2600 на промо :-)))
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 19.05.2021, 14:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Едновренно го вярваш това но не вярваш че данъчните оцеки ще се вдигнат ШОКОВО?
                Не се уповавам на вяра, а на обичайна практика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  много съм им набрал на тия брокери
                  значи за цв цв и цачева може на 500Е в диаманта
                  а за обикновения човек надуват цените и не публикуват 80 процентовите намаления.
                  Ето гледай https://www.youtube.com/watch?v=2Trz...=LouisRossmann

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    По твоите критерии, почти всички са брокери.
                    Затрудняваш ме
                    много съм им набрал на тия брокери
                    значи за цв цв и цачева може на 500Е в диаманта
                    а за обикновения човек надуват цените и не публикуват 80 процентовите намаления.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                      Заплатка, толкова си далеч от действителността, че чак е плашещо..

                      Кажи ми, че си ученик, да се успокоя
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Не знам колко повече документи и факти да покажа. Твоите докуемти къде са? Имаш ли източник различен от брокер?
                        По твоите критерии, почти всички са брокери.
                        Затрудняваш ме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Заплатка, толкова си далеч от действителността, че чак е плашещо..

                          Кажи ми, че си ученик, да се успокоя
                          Не знам колко повече документи и факти да покажа. Твоите докуемти къде са? Имаш ли източник различен от брокер?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Ако имаш доказателсва за това трябва да свидетелстваш в прокуратурата. Ама не е така изобщо, Рашидов каква власт има например? Или Севдето? Единствената причина болшинството примери да са на държавни чиновници е че те са длъжни да декларират и излизат наяве там. От първа ръка ти казвам цели луксозни сгради има в които никой не е плащал и половин офертна цена, ама нито един. Офертните цени са за ексклузивно за балъци и най-вече за Жорковци. Защо е толкова трудно за разбиране че съвкупно брокита, строители, банкери, едри собственици и властимащи имат интерес да подържат илюзия за високи цени? По целия свят е така.
                            Заплатка, толкова си далеч от действителността, че чак е плашещо..

                            Кажи ми, че си ученик, да се успокоя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Дребните рибки не разбирате че парите кеш са безполезни. После ни произход може да докажеш, нито може да се разплатиш някъде. Попадаш в едни списъци които се следят много от близо и изобщо не си струва упражнението.
                              айде не почвай и ти сега.
                              заради твоя приятел, джонката, данъчните 2 седмици дежуряха пред входа.
                              спал съм по градинките.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                може и да е чувал за данъчна оценка, но няма към какво да го отнесе това понятие.
                                и затова не може да си го обясни.
                                Дребните рибки не разбирате че парите кеш са безполезни. После ни произход може да докажеш, нито може да се разплатиш някъде. Попадаш в едни списъци които се следят много от близо и изобщо не си струва упражнението.

                                Коментар

                                Working...
                                X