IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
    Благодаря маранди!. Не съм ти отговорил, не защото не оценявам труда, а защото пиша само когато имам да кажа нещо или да питам. Виждаш кво става като влезеш в диалог с някой герой-два листа спам.



    От целия ти труд разбрах без проблеми трите нещица отгоре и ще ти отговоря. Не чета икономическа литература, защото за да се разбере трябва база, а има и толкова по-интересни неща за четене
    Второто няма какво да коментирам.
    Третото е интересно, особено като има и тайминг. Малко ме съмнява, че ще има директно влияние на пазара на НИ с ръст на икономиката. Даже и да има някъде оживление, там цените и сега са си височки, хората видяха че няма нищо сигурно, а предлагането под наем е огромно. Освен това в останалата по-голяма част от страната цената ще клони към нула, така че за статистиката минуса ще продължи май.
    Като си прав, прав си, никой и гък не може да ти каже.

    Поздрави на теб и Варна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Ха-ха, смешник!!! Че аз съм тука поне от 2 пъти по-отдавна от тебе бе! И такива като тебе наистина съм виждал безброй
      !?!?

      E и? И като си тук от 2005 имотЯта са само ъпппп?

      Коментар


      • Благодаря маранди!. Не съм ти отговорил, не защото не оценявам труда, а защото пиша само когато имам да кажа нещо или да питам. Виждаш кво става като влезеш в диалог с някой герой-два листа спам.

        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Хмм ...
        * що не се пробваш да попрочетеш малко? За 1-2 години ще си спец ....
        * Като цяло няма място за притеснения, ако чатнеш....
        * фиктивно дъно в Q1 на 2011 г. с последващи 2-3 тримесечия на ръст и после нова корекция надолЕ, ако ръста на икономиката ни се окаже недостатъчен, както си мисля към днешна дата.
        От целия ти труд разбрах без проблеми трите нещица отгоре и ще ти отговоря. Не чета икономическа литература, защото за да се разбере трябва база, а има и толкова по-интересни неща за четене
        Второто няма какво да коментирам.
        Третото е интересно, особено като има и тайминг. Малко ме съмнява, че ще има директно влияние на пазара на НИ с ръст на икономиката. Даже и да има някъде оживление, там цените и сега са си височки, хората видяха че няма нищо сигурно, а предлагането под наем е огромно. Освен това в останалата по-голяма част от страната цената ще клони към нула, така че за статистиката минуса ще продължи май.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Ха ха ха,

          знаеш ли колко такива като теб са минавали и заминавали от тука? И как само се кълняха, както сега и ти се кълнеш.
          Смях голям.
          Ха-ха, смешник!!! Че аз съм тука поне от 2 пъти по-отдавна от тебе бе! И такива като тебе наистина съм виждал безброй

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Хубав е животът за имотните. Не за клошарите-селяни радващи се на една книга.
            Лордов, те тукашните Гаврошчовци много ценят книгите, особено вестници и велпапе, защото ги използват за строителен материал за къщите си. Е питай Лубрицирания, веднага ще ти каже, че велпапето, което обитава под Лъвов мост, е луксозно, щото е като изолация и държи топло. А иначе сериозно, кризата свърши и съвсем скоро сривльовците-клошари ще гледат с влажен и невярващ телешки поглед. Той Лубрицирания затова се е лубрицирал добре, защото знае, че каквото и да направи или да не направи, винаги е от п*********а страна, поне да е смазан добре, та да не го боли толкова... Щото Русото му бейби не прощава ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              По тъпо парче от Защонтчо в този форум няма. Що не покаже някой апартамент за колко действително се е продал на търга, а ми излиза с тези оферти за стартови цени при наддаване на търга. Щото в крайна сметка се продават на търговете за 10-15% под пазарните цени, което покрива риска от разправии и допълнителни съдебни дела, както и заради невъзможноста да купиш с кредит. Жалък и смешен манипулатор, ама и неговото време изтича, както и твоето, лубрициран
              Ха ха ха,

              знаеш ли колко такива като теб са минавали и заминавали от тука? И как само се кълняха, както сега и ти се кълнеш.
              Смях голям.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                Мдаааааааа,то в тази тема какво ли не беше обсъждано - инфлации,дефлации,банки, зимни гуми итн, а гледам че вече е придобила и хомо еротичен привкус.Как според вас хомосексуализма влияе на цените на имотите - нагоре или надолу?
                Ами понеже в обозримото бъдеще всичко по отношение на цените на имотите в БГ(подчертавам) е предначертано, и не мога да зарадвам ъпчетата с ъппппп, то затова се дискутират и леко фриволни теми.

                А конкретно на въпроса ти, как хомосексуализма влияе на цените на имотите - ами когато вазелина и бубата се съберат под наем в кимито на землЯта, те ще заемат 1, а ще освободят 2 апартамента. И тук тенденцията е само една - надолЕ

                Коментар


                • Мдаааааааа,то в тази тема какво ли не беше обсъждано - инфлации,дефлации,банки, зимни гуми итн, а гледам че вече е придобила и хомо еротичен привкус.Как според вас хомосексуализма влияе на цените на имотите - нагоре или надолу?
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Ако искаш да съм активният в една секс авантюра с теб, не е нужно да ми се поднасяш постоянно. Все пак е важно не колко си рус, а дали си красив и интелигентен. В последното губиш тотално
                    Гледам че LANDLORDА е проявил освен селските черти в характера си, но и хомосексуалните

                    Коментар


                    • Седи, бре - признай, че никой не ти е обръщал толкова внимание досега - даже и жена ти

                      П.П. Утре ще ти пратя кинти да си купиш една пържола и да си я сложиш на врата, та поне някое куче да си поиграе с тебе, че сякаш никой те не ще
                      Last edited by marandi; 17.12.2010, 02:24.

                      Коментар


                      • Отдавна трябваше да има модератори за разни провинциални комплексари, мислещи се за капацитети в области които не познават. Много отдавна за да не се стига дотам лъва от саваната да се налага да обяснява на мишката че трябва да се скрие в дупката си. Жалко, че става късно

                        Коментар


                        • Ммм ...

                          само толкова ли можеш - давай още.

                          Като увяхна с нелепата си поява тази вечер с цел уж да "блеснеш" ся ще спамиш темата, докато пияната ти тиква си мисли, че по този начин, ще се измъкнеш от поредната си кофти изява в тоя форум тази вечер.

                          П.П. Между другото според тИбя колко време ще те траят в този форум?

                          Питам, не за друго, а понеже си известен с поне 10 бан-а от една камара форуми. Та, в момента ти правя "компания" да видя в тоя сайт има ли модератори?!?

                          Любопитно ми е

                          П.П. Даже мисля да предевя иск "за вредни" да ми плащат от сайтеца, понеже те трая, докато чакам някой да си свърши работата, за която му плащат, а в други форуми не съм бил длъжен да чета толкова простотии, понеже следваше светкавичен бан на твоята особа и после ред сополи и ред сълзи, че повече няма да правиш така.

                          До следващата ти пиянска вечер - демек 1 ден
                          Last edited by marandi; 17.12.2010, 02:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Мдам,

                            Вувузелката и мека китка излезе - съвсем ми падна в очите


                            .
                            ................
                            Мека китка е русия гей , който употребява изрази като спихвам
                            - няма такава българска дума или сладко бебе употребявано от солено старче
                            Всички виждат и четат нормален речник и такъв с аномалии в изказа като на бедния селянин Маранди. Селянин от класа по всички линии. Селянията си личи от километри, дори да си говори с второто аз - Любойл. Плосък и низък ход, като всички хомосекс прояви

                            Коментар


                            • Мдам,

                              Вувузелката и мека китка излезе - съвсем ми падна в очите


                              .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                                Чшш, сабулго, ето ти един линк за приключила продажба - http://www.milenbazinski.com/bg/sales/2/finished/191/
                                На колкото е почнала, на толкова е приключила. Сънувай ги офертните си цени Реалността ще те събуди
                                Ами щото е почнала от 1000 Е на квадрат. Като сложим дисконто за покриването на рисковете при подобна сделка, при нормална продажба могат да се гонят едни 1200 Е

                                Коментар

                                Working...
                                X