IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

    Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ
    http://ibg.bg/id-157/
    http://www.investor.bg/users/terms/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Всеки работи за себе си ! Няма такова нещо другите да работят за теб , може да си им осигурил работа , но това също е работа.
      фирмите обикновенно се крепят единствено на уменията на някои от работниците
      собственика обаче взима най-много
      въпреки че извършва по малко работа
      Last edited by zloblivi_podritvaniq; 18.07.2011, 20:25.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Всеки работи за себе си ! Няма такова нещо другите да работят за теб , може да си им осигурил работа , но това също е работа.
        Цък - не става. Щом някой ти плаща - ти работиш за него!

        П.П. Когато си купиш имот в неподходящо време и на неподходяща цена - ти си работил и дълго време ще работиш за някого.
        Имаше време, когато това беше различно....
        Last edited by anon6706; 18.07.2011, 20:16.

        Коментар


        • anon6706

          Всеки работи за себе си ! Няма такова нещо другите да работят за теб , може да си им осигурил работа , но това също е работа.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Работата носи пари , да инвестираш е работа. Невъзнаграден труд няма в общи линии.Мечтателите движат икономиката , мечтите карат хората да вземат кредити и да задлъжняват , но пък други срещу труда си получават пари от тях , иначе няма как да се раздуе паричната маса знаеш. В този ред на мисли гърците са най големите мечтатели в ЕС , гръцката държава яко се е замечтала. Сега за награда ще им направят дисекция. Весело , нали ?
            "Работата носи пари" - огромна заблуда. Аз не познавам забогатял човек от ЧЕСТНА работа. Истината е, че трябва да накараш другите да работят за теб - това е начинът за забогатяване.
            Останалото е илюзия, която като свърши - почваме да пишем по форумите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
              От трите само първото не се е превърнало в спукан балон за последните 20 години.
              Странното е, че точно за първото имах леки съмнения, когато го писах.

              Коментар


              • anon6706

                Работата носи пари , да инвестираш е работа. Невъзнаграден труд няма в общи линии.Мечтателите движат икономиката , мечтите карат хората да вземат кредити и да задлъжняват , но пък други срещу труда си получават пари от тях , иначе няма как да се раздуе паричната маса знаеш. В този ред на мисли гърците са най големите мечтатели в ЕС , гръцката държава яко се е замечтала. Сега за награда ще им направят дисекция. Весело , нали ?
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Три неща са инвестиция:
                  1. Децата
                  2. Здравето
                  3. Образованието.

                  Останалото по всяко време може да се превърне от инвестиция в балон.

                  Съгласен ли си?
                  От трите само първото не се е превърнало в спукан балон за последните 20 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Остави но имам недовършено строителство и дори и да се отвори пазара няма кой да работи да се довърши , тук кьорав работоспособен работник не остана.
                    То пък като гледам строителството последните 7-8 години - страхотни работници е имало....

                    П.П. Всъщност, проблемът не е в работниците, а в купувачите/инвеститорите.
                    Не е луд, който яде зелника.....
                    Last edited by anon6706; 18.07.2011, 18:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Да , но няма как да инвестираш в тези три неща само пари !Само с пари не става.
                      Започваш да се усещаш.
                      Инвестицията не е пари, инвестицията НОСИ ПАРИ.

                      Коментар


                      • anon6706

                        Да , но няма как да инвестираш в тези три неща само пари !Само с пари не става.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • steppenwolf

                          Много им здраве на строителствата , то като няма хора. Писал съм ги отписани тези неща , не ми се продава на безценица и това е работа и не виждам защо трябва да я върша за нищо и дори главоболия - пари в банка , а Гърция ако фалира техния фалит ще стане заразен и ще стане една мътна - няма да ги има и парите и пропадналото строителство.Няма спасение наистина.Остави но имам недовършено строителство и дори и да се отвори пазара няма кой да работи да се довърши , тук кьорав работоспособен работник не остана.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            В ред ли си ? Не е инвестиция имотът , а тогава кое е инвестиция и какво значение има че е вещ , което е вярно.
                            Три неща са инвестиция:
                            1. Децата
                            2. Здравето
                            3. Образованието.

                            Останалото по всяко време може да се превърне от инвестиция в балон.

                            Съгласен ли си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                              Бах та в тариката

                              Без пари к`во ще прогнозираш? Q3 2011 наемаш ли се?
                              Цъ.

                              Най-много Q3 2010! Дори Q3 2009 не ми се прогнозира!
                              (не за друго, ами ме мързи да ровя в архива на НСИ)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Не съм се набутал още , винаги съм купувал много евтино. Имам затворени пари в имоти - средно големи пари и нямам кредити.Не съм продал нищо , защото печалбата ще е много малка и не ме устройва. Достатъчно пари държа в банки и не мисля че има смисъл да продам имот за да им внеса още пари.
                                Ясно е че още не си се набутал, ама си на границата. Като почнеш да се набутваш ще станеш истеричен и ще изчезнеш от форума като някои други. Иначе за банките си прав. Депозитите също са голяма набутвация, но света е устроен така, че за малките пари сигурни убежища да няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X