IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Сещам се защо, но това няма да важи за жилищни и офис сгради!!! Те ще са последната стокова група чиято цена би отлепила от дъното. Но едва ли това ще стане в обозримо бъдеще!!!

    Причината:

    Пари ще продължават да се печатат, но това не може да продължава безкрай. Причината е, че не може да се напечата нефт, енергоносители, ел. енергия, основни суровини, метали, зърно и други основни храни и т.н. При очакваната като мана небесна от ъпърите инфлация, цените на тези стоки ще скочат до небето, а доходите на населението ще изостанат чувствително. На това му се казва обедняване в реално изражение. А на всичкото отгоре ще се увеличават преките и непреки данъци за да се кърпи положението с пробитите държавни бюджети...

    Ще започнат масови безредици поради рязко обедняване на големи групи от хора. Когато гольо остане без минимума от доходи и няма нищо друго освен един апартамент, то той ще го продаде или даде под наем, ще отиде на село или ще имигрира. Пазарът на жилища и офис площи ще бъде наводнен!
    Това е вярно, но като краен вариант. Когато вече няма други алтернативи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Овцете се имат няколко отличителни характеристики: стадно поведение и къса памет. Затова редовно биват стригани и доени...
      Запомни го добре:

      Както овците надуха балона, така и овците ще го спихнат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
        Че аз съм си свикнал. Този филм вече съм го гледал. Имам един приятел строител, тук във Варна, 99 не можеше да продаде нищо, при условие, че блока беше на акт 15, та да си завърши строежа. Е, аз си купих... 6-7 години по късно продаваше на зелено, и то на тройни цени. Овцете се имат няколко отличителни характеристики: стадно поведение и къса памет. Затова редовно биват стригани и доени...
        Хе хе хе,

        въобще не споря за сделките ти и цените на които си купувал. Дори ти вярвам.

        Обаче всичко това се е случило преди колко години? Щом 6-7 години след това е продавал тройно на зелено? Преди 10 години?
        Та тебе какво те притеснява? Да не би цените да паднат под тези, на които си купувал преди 10г? Защото все това повтаряш как цените се били качили за 10 г?

        ПП. А, сега видях, че говориш за 1999г. Малий, сакън цените да не паднат под тези от 99г, че бубинко ще получи инфаркт
        Last edited by luboil; 17.12.2010, 10:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Знам за двама - Бубката и Анона...
          Анона - да, той си каза човека.
          А за бубката - че той нали е едър имотЯвладелец?

          Добре, дотук двама, търсим още 279998 навитаци да купуват в София, ама с готови парици, не само с желание

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            За една сделка освен продавач, трябва да има и купувач, пазарна икономика, свиквай с това...
            Че аз съм си свикнал. Този филм вече съм го гледал. Имам един приятел строител, тук във Варна, 99 не можеше да продаде нищо, при условие, че блока беше на акт 15, та да си завърши строежа. Е, аз си купих... 6-7 години по късно продаваше на зелено, и то на тройни цени. Овцете се имат няколко отличителни характеристики: стадно поведение и къса памет. Затова редовно биват стригани и доени...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              Грешка! От догодина - отново нагоре. Най-малкото, поне номинално. Сети се защо...
              Сещам се защо, но това няма да важи за жилищни и офис сгради!!! Те ще са последната стокова група чиято цена би отлепила от дъното. Но едва ли това ще стане в обозримо бъдеще!!!

              Причината:

              Пари ще продължават да се печатат, но това не може да продължава безкрай. Причината е, че не може да се напечата нефт, енергоносители, ел. енергия, основни суровини, метали, зърно и други основни храни и т.н. При очакваната като мана небесна от ъпърите инфлация, цените на тези стоки ще скочат до небето, а доходите на населението ще изостанат чувствително. На това му се казва обедняване в реално изражение. А на всичкото отгоре ще се увеличават преките и непреки данъци за да се кърпи положението с пробитите държавни бюджети...

              Ще започнат масови безредици поради рязко обедняване на големи групи от хора. Когато гольо остане без минимума от доходи и няма нищо друго освен един апартамент, то той ще го продаде или даде под наем, ще отиде на село или ще имигрира. Пазарът на жилища и офис площи ще бъде наводнен!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                А в действителност колко хора имат нужда от покупка на жилище в София?
                Знам за двама - Бубката и Анона...

                Коментар


                • Защо никой не иска да коментира неудобните въпроси като:

                  Какво става с тези 140 000 празани жилища в София?
                  Ако в едно жилище живеят средно по двама човека, то в София има празни жилища за 280 000 души. Цял призрачен град.

                  А в действителност колко хора имат нужда от покупка на жилище в София?

                  Коментар


                  • За едно нещо си напълно прав:
                    Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение

                    То за една сделка са нужни 2 страни... Някои се набутаха, други направиха кинти. Пазарна икономика, свиквай с това....
                    За една сделка освен продавач, трябва да има и купувач, пазарна икономика, свиквай с това...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Потребителско име: SEBULBA
                      Регистриран на: 19 авг 2005

                      Значи се подвизаваш с няколко ника?
                      Сравнително зелен си тука, затова ти е простено. Тогава от Инвестора въведоха задължителна пререгистрация на никовете, затова всички по-стари участници сме с дата 19 авг 2005. Няма да намериш с по-стара дата, въпреки,че някои ще направят 10 години вече.
                      Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Иначе никой не е казвал, че до 2008 нямаше ъп.
                      След 2008 обаче само спад и това ще продължи в обозримото бъдеще.
                      Грешка! От догодина - отново нагоре. Най-малкото, поне номинално. Сети се защо...
                      Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      И като се замисли човек, ако не беше лакомията и арогантността на някои хора, цените нямаха така да се набалончат, а впоследствие така да падат. Ценовите амплитуди щяха да са много по-малки, което щеше да е по-добре, отколкото сега.
                      То за една сделка са нужни 2 страни... Някои се набутаха, други направиха кинти. Пазарна икономика, свиквай с това....

                      Коментар


                      • Ако може днес да не бъдем ....Грозни, мръсни, зли...., както ни пишат по Европа !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Хубав е животът за имотните. Не за клошарите-селяни радващи се на една книга.
                          Особено разликата в книгите които аз съм прочел и ти не си прочел- един вагон. Имаш много да наваксваш селяче! Чети и дерзай
                          ...........
                          Ако искаш да съм активният в една секс авантюра с теб, не е нужно да ми се поднасяш постоянно. Все пак е важно не колко си рус, а дали си красив и интелигентен. В последното губиш тотално
                          Продължавай в същия дух щото яко ме кефиш.Чети книги и громи селяните простаците и клошарите.Успех ти желая

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            А иначе сериозно, кризата свърши и съвсем скоро сривльовците-клошари ще гледат с влажен и невярващ телешки поглед...
                            Дъното тепърва предстои... Процесът ще бъде зрелищен и продължителен, за съжаление. А ти ще си един от тези с невярващите телешки погледи... Нещата са толкова сериозни, че може еврозоната да се разпадне!
                            Last edited by Forex Master; 17.12.2010, 10:17.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Е, не само, обаче през повечето време да! И не съм от 2005, по-отдавна съм
                              Потребителско име: SEBULBA
                              Регистриран на: 19 авг 2005

                              Значи се подвизаваш с няколко ника?

                              Иначе никой не е казвал, че до 2008 нямаше ъп.
                              След 2008 обаче само спад и това ще продължи в обозримото бъдеще.

                              И като се замисли човек, ако не беше лакомията и арогантността на някои хора, цените нямаха така да се набалончат, а впоследствие така да падат. Ценовите амплитуди щяха да са много по-малки, което щеше да е по-добре, отколкото сега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                !?!?

                                E и? И като си тук от 2005 имотЯта са само ъпппп?
                                Е, не само, обаче през повечето време да! И не съм от 2005, по-отдавна съм

                                Коментар

                                Working...
                                X