IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    По-добре хилядолевов бачкер на когото са склонни да дадат ипотека, отколкото мизерен продавач на хот-дог на някоя квартална спирка комплексиран от малкия град в когото живее като БГ Ред и разчитащ на оборот от десетки левове.
    УРУНГЕЛ !!!
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      По-вероятно е понижението да остане в историята и цените на панелите да издърпат на буксир цените на другите имоти след мащабната програма за саниране планувана от правителството. Заложеното спестяване от енергийната съчетано с добрия вид на реновираните панели нищо чудно да закове последния пирон в ковчега на кризата:
      http://paper.standartnews.com/bg/art...article=367953
      То програми на правителството колкото щеш.Резултати няма.По цял ден програми стратегии и перчене пред камерите.Кажат някоя глупост и медиите хоп това вече станало.Такива измекяри и боклуци като българските клюкари-интриганти-джурналисти няма никъде по света.Пълни помияри и минетчии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от boogie Разгледай мнение
        Тъй, тъй
        Не забравяй и това, че до 2013 сградите трябва да имат технически паспорт.
        За 1500 квадрата искали 10к
        Излиза над 500 стотака на апартамент.
        Баба ми Пена пенсионерката от 6-тия етаж, дето през деня си пуска кучето навънка, за да не дойдат от ХЕИ-то (или които са там) да и искат документи за него, откъде ще ги извади?
        А и май за санирането трябва и самоучастие.
        Санирането е поредната медийна бомба.... На практика в БГ няма приложимо законодателство което да направи една такава операция осъществима на практика. Твоята Баба Пена може и крава да почне да гледа, и парно да не плаща и водомери да няма и няма никакъв на практика работещ механизъм да и се окаже натиск. Идват едни малоумни общински плъхчета и пишат предписание - До 30 дни кравата да е махната и баба Пена да не се насира в аснасьора. Минават 30 дни пишат второ и така до 76 тото, докато на Баба Пена сина и не вземе един адвокат и съда да Ви наложи на Вас ограничителна заповед че тормозите жената.....

        То не че и проблема дето панелите щели да падат не се преувеличава ма това е друга тема....

        То не че и санирането дето го мислят в БГ (турят едни изолации и една боя за много пари на приятелски компании) на практика ще удължи живота на панелите, ама и това е друга тема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          По-вероятно е понижението да остане в историята и цените на панелите да издърпат на буксир цените на другите имоти след мащабната програма за саниране планувана от правителството. Заложеното спестяване от енергийната съчетано с добрия вид на реновираните панели нищо чудно да закове последния пирон в ковчега на кризата:
          http://paper.standartnews.com/bg/art...article=367953
          Моля те,като се пенсионираш,да се откажеш от преподаването,както писа в другата тема. С такива 'преподаватели' хората ще си живеят в панелкита докато им се срутят на главата.
          Ти не разбра ли,че няма нищо вечно(освен пирамидите)??? Колко време още може да се живее в сграда на 40г???? Ти да не купуваш имот за 20г, само докато ти изтече ипотеката

          Коментар


          • Тъй, тъй
            Не забравяй и това, че до 2013 сградите трябва да имат технически паспорт.
            За 1500 квадрата искали 10к
            Излиза над 500 стотака на апартамент.
            Баба ми Пена пенсионерката от 6-тия етаж, дето през деня си пуска кучето навънка, за да не дойдат от ХЕИ-то (или които са там) да и искат документи за него, откъде ще ги извади?
            А и май за санирането трябва и самоучастие.

            Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            По-вероятно е понижението да остане в историята и цените на панелите да издърпат на буксир цените на другите имоти след мащабната програма за саниране планувана от правителството. Заложеното спестяване от енергийната съчетано с добрия вид на реновираните панели нищо чудно да закове последния пирон в ковчега на кризата:
            http://paper.standartnews.com/bg/art...article=367953

            Коментар


            • По-вероятно е понижението да остане в историята и цените на панелите да издърпат на буксир цените на другите имоти след мащабната програма за саниране планувана от правителството. Заложеното спестяване от енергийната съчетано с добрия вид на реновираните панели нищо чудно да закове последния пирон в ковчега на кризата:
              http://paper.standartnews.com/bg/art...article=367953

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                "Флоримонт младост" предлага цени от Е690 на метър, при дори разсрочено плащане, но цена не сваля. Може би не могат да си позволят да свалят повече и с все рушветите себестойността си е горе-долу такава.
                Аз пък имам един Опел кадет 1.3, 87-а година, на газ. Продавам го за 10 000 лева. Цена не свалям. Пък и той толкова си струва, нали
                Never underestimate the predictability of stupidity

                Коментар


                • В една песен на Хиподил се пее:

                  Толкова косми,
                  толкова нафта
                  има в музея
                  на космонавта!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Те тия са строени за определена целева група
                    (ландпора31 и други подобни 1000 левови бачкери),
                    но на тия сега или не им дават ипотека, или скъпо им се вижда подобна,
                    та ще си седят празни во веко веков
                    Амин !!!!
                    По-добре хилядолевов бачкер на когото са склонни да дадат ипотека, отколкото мизерен продавач на хот-дог на някоя квартална спирка комплексиран от малкия град в когото живее като БГ Ред и разчитащ на оборот от десетки левове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      И аз с нетърпение ги чакам.Брей как звучи гордо космонавт
                      Сега може да ти звучи гордо, ама като дойде това време ще стане много престижно да си брокер и да развеждаш клиенти по Венерините манастирски хълмове и Марсовите Кръстови вади.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        Тъй и тъй си тука да те питам:

                        Как са цените на другите планети и там имаше ли балон?
                        Уф, затрудних се - има некои далечни планети - Перник, Враца, Две могили, Павликени - нещата са ОК. Други - по близки - София, Варна, Пловдив още много планетарни "ракети с по два коша" има да лапат. Само за инфлация се молят да им стопи кредитчетата, ама не са си чели договорите и фразата "клауза за превалутиране" от сега да им кажа че не е странна болест по конете....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Е все пак съм един нищо и никакъв Космонавт, Не съм магьосник - цените само с магия могат да се вдигнат....
                          Тъй и тъй си тука да те питам:

                          Как са цените на другите планети и там имаше ли балон?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Добре дошъл!!!!!

                            От теб се очаква да вдигнеш...самолета...туй де совалката...уффф, глей сега как ме баламосахте....
                            От теб се очаква да вдигнеш цените на имотите
                            Е все пак съм един нищо и никакъв Космонавт, Не съм магьосник - цените само с магия могат да се вдигнат....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                              Ето ме. Нямаше нужда много да чакаш
                              Добре дошъл!!!!!

                              От теб се очаква да вдигнеш...самолета...туй де совалката...уффф, глей сега как ме баламосахте....
                              От теб се очаква да вдигнеш цените на имотите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                За пожарникарите времената дойдоха. Чакаме сега за космонавтите

                                Ето ме. Нямаше нужда много да чакаш

                                Коментар

                                Working...
                                X