IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
    Mда-а-а-а. Гледам една ползотворна дискусия се е заформила Тез хорица личен живот и някакви занимавки нямат ли си
    amu Te oT Tebe CE nau4iha

    Коментар


    • ако си чел препирните ми с фори ще знаеш, че не съм фен да депозитите...просто в момента това е чакалнята за тези пари. набелязал съм си няколко дивидентни акциики (не бфб) и ще вкарам там 50% от сумата. с останалото мисля да се огледам за един парцел около софия (горна баня..примерно)

      приятен викенд
      отивам да направя малко кардио на витоша
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
        Тази велика мисъл, ако може да обясниш. Отдавам го на алкохола.
        Не съм пил нищо алкохолно днеска
        Обяснявам.
        Цените са такива каквито са. Факт.
        Аз съм сигурен , че тенденцията
        за надоле ще продължи заради
        посочените по-доле фактори от мен,
        както и силно инерционната система!!!
        Та решаваш да купиш апартамент,. Купуваш.
        Знаеш , че ще паднат още, но си го решил да го направиш,
        щото жената те кара или пък не ти пука, че ще падат още ,
        щото си харесал жилището и т.н. и т.н.
        Достатъчно добре ли го обясних??????
        П.П.Не споменавам за инвестиции , щото ,
        ако си решил да "инвестираш", а знаеш ,
        че още ще падат е малко безумно нали
        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          'лорде',
          явно за тебе всичко се измерва с храна...това показва колко си 'преуспял'...

          а въпросните средства ще бъдат инвестирани в имот и/или в акции, но когато реша, че му е дошло времето. За момента доходноста ми бие твоята в пъти, нямам заеми за връщане .. така че ми е широко около врата и имам време да следя офертите продава + разни други неща.

          бъди здрав, защото както се разбра имаш доста заеми.
          успех
          Нямам намерение да си мерим п----те кой каква доходност има или заеми, но похвално е, че ако ги къташ, а досега не си ги усвоил , ще ги вложиш в нещо смислено.
          Само не ми казвай че великата ти доходност е от влог. Щото тука 80% от инвеститорите са в депозит по примера на баба и дядо /на книжка в ДСК/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Виждам,че от час и нещо се занимаваш с мен и моите мнения безплатно, при това без аз да съм подозирал за твоето съществуване.
            А пък да ти давам 5К юро за това да ми покажеш как си продал един актив и след това 4 години си го прекарваш през стомашно-чревния тракт, едва ли е добра сделка.
            'лорде',
            явно за тебе всичко се измерва с храна...това показва колко си 'преуспял'...

            а въпросните средства ще бъдат инвестирани в имот и/или в акции, но когато реша, че му е дошло времето. За момента доходноста ми бие твоята в пъти, нямам заеми за връщане .. така че ми е широко около врата и имам време да следя офертите продава + разни други неща.

            бъди здрав, защото както се разбра имаш доста заеми.
            успех
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
              Човек, ако е решил да
              си купува жилище в което да живее
              и има КЕШ не би требело толкова да го
              притеснява дали ще паднат с едни още
              20 или 35 % в близките 1-2 години.
              Тази велика мисъл, ако може да обясниш. Отдавам го на алкохола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                ами да продадох го края на 2007..бях наяно, че цените може би ще качат още, но реших да кеширам разумно и на сигурно. Тогава тези оферти по 70 000 бяха доста...но балоните са затова, че увличат всички. В крайна сметка се получи добре.

                Понеже си много ербап..сделката е изповядана на реалната стойност ..демек мога да го дакажа с дата,сума .. нотариално заверено... Ако сложиш 5Кевра на масата бих се занимавал с тебе.

                приятнен викенд
                Виждам,че от час и нещо се занимаваш с мен и моите мнения безплатно, при това без аз да съм подозирал за твоето съществуване.
                А пък да ти давам 5К юро за това да ми покажеш как си продал един актив и след това 4 години си го прекарваш през стомашно-чревния тракт, едва ли е добра сделка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Май на тебе много повече ти личи че си неграмотен икономически, защото няма криза продължила повече от 2-3 години, а ти говориш за десетилетия! Дори голямата депресия е продължила не повече от 4 години на места. Предполагам, че ти докато си купиш имот ще минат няколко десетилетия, но после ще трябва да търсиш жена да те гледа и да ти сменя памперса за възрастни докато си се напикал пиейки живата си бира. Ето така ще се наслаждаваш на новата си придобивка тогава. Да ти е честито!
                  Ще видим таз колко ще продължи тука.
                  Онзи ден незнам дали разбра за ревиизиите
                  дето направиха на БВП за 2009 г , че да
                  искарат 2010 , че имало ръст
                  До тука са 10 тримесечия падане,,,,,,,,,,,
                  Инък не се притеснявай , не съм малоимотен.
                  Имам достатъчно имоти, но няма да тръгна
                  тука да се пъча като първата селендурска
                  пръчка кво имам !!!
                  --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                  http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Да тука в този форум всички сте продали в пика , то е ясно. Само, че защо не продаде тогава в третото тримесечие на 2008-ма, като си толкова светнат? Може би тогава щеше да грабнеш 70. И ако е правилно да се продава в пика, тогава кога трябва да се купува? Щото гледайки мненията на повечето сривльовци, отговора е никога.
                    Отговора не е никога,
                    а когато има реален ръст в цените.
                    Реален ръст значи поне две тримесечия
                    нагоре, плюс в САЩ да има също ръст.
                    Тогава ще си сигурен.
                    Обаче и друго има. Човек, ако е решил да
                    си купува жилище в което да живее
                    и има КЕШ не би требело толкова да го
                    притеснява дали ще паднат с едни още
                    20 или 35 % в близките 1-2 години.
                    А за спекулации на тоз пазар с толкова
                    празни жилища и ниска доходност е
                    кауза НЕВЪЗМОЖНА в близките
                    няколко години !!!!!!
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Да тука в този форум всички сте продали в пика , то е ясно. Само, че защо не продаде тогава в третото тримесечие на 2008-ма, като си толкова светнат? Може би тогава щеше да грабнеш 70. И ако е правилно да се продава в пика, тогава кога трябва да се купува? Щото гледайки мненията на повечето сривльовци, отговора е никога.
                      ами да продадох го края на 2007..бях наяно, че цените може би ще качат още, но реших да кеширам разумно и на сигурно. Тогава тези оферти по 70 000 бяха доста...но балоните са затова, че увличат всички. В крайна сметка се получи добре.

                      Понеже си много ербап..сделката е изповядана на реалната стойност ..демек мога да го докажа с дата,сума .. нотариално заверено... Ако сложиш 5Кевра на масата бих се занимавал с тебе.

                      приятнен викенд
                      Last edited by bertram; 22.05.2011, 10:02.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                        Ландлорде 31 ГОСПОДАРЮ,
                        нищо не съм чакал,
                        а кротко кротко си
                        пиех живата биричка снощи
                        Неграмотен си икономически
                        и от всякъде ти личи.
                        Няма подобно икономическо понятие
                        ЗАНИЖЕНИ ЦЕНИ !!!!
                        Има просто цена. Цена която пада
                        и сръхпредлагане на апартаменти в София.
                        По НСИ жилищата са около 530 000,
                        а по последното преброяване 631 000
                        Това значи, че има много много
                        жилищни сгради без Акт 16
                        и огромно количество празни апартаменти,
                        които ще потискат цените поне едно десетилетие !!!
                        Май на тебе много повече ти личи че си неграмотен икономически, защото няма криза продължила повече от 2-3 години, а ти говориш за десетилетия! Дори голямата депресия е продължила не повече от 4 години на места. Предполагам, че ти докато си купиш имот ще минат няколко десетилетия, но после ще трябва да търсиш жена да те гледа и да ти сменя памперса за възрастни докато си се напикал пиейки живата си бира. Ето така ще се наслаждаваш на новата си придобивка тогава. Да ти е честито!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          колега,
                          определено ни мислиш за баламурници

                          я погледни нещата от тази гледна точка.

                          2007 докато ти си се оглеждал за имоти...някои хора оценили безумието на пазара си продаваха панелките (обречени да станат гета)

                          края на 2007 продаден двустаен за 62000Е - паричките при Мустака (7.5% лихва за над 25 000Е - без други уговорки)

                          в момента този фонд панелка е около 80 (към 31.12.2011 ще е към 83К)

                          когато го продавах имаше оферти продава по 70К,което силно ме озадачи, но в крайна сметка реших, че 900+Евра (доста прилично направен, но без смяна на дограмата и след освежителен ремонт) за кв панел ме устройват. .. сделката стана 2 седмици след пускането на обявата продава и след точно 2 огледа...

                          в момента виж какво има почти на същото място ... това е офертна цена и предполагам ако ида с кеша може да слезе поне до 40К
                          http://www.imoti.net/dvustaen-aparta...no1871220.html
                          за още 5К Е може да се докара във много приличен вид...

                          сега сметни ако 4 години го отдавах под наем(2008 го бяха пуснали под наем за 500 или 550лв не помня вече) и се занимавах ту със свестни ту с идиоти наематели, + леки ремонтчета + данъци + разправии при ремонти във входа, които аз трябва да поема...

                          успех в 'бизнеса'
                          Да тука в този форум всички сте продали в пика , то е ясно. Само, че защо не продаде тогава в третото тримесечие на 2008-ма, като си толкова светнат? Може би тогава щеше да грабнеш 70. И ако е правилно да се продава в пика, тогава кога трябва да се купува? Щото гледайки мненията на повечето сривльовци, отговора е никога.

                          Коментар


                          • Mда-а-а-а. Гледам една ползотворна дискусия се е заформила Тез хорица личен живот и някакви занимавки нямат ли си

                            Коментар


                            • ЛандПор 31 чадо,
                              нищо не съм чакал,
                              а кротко кротко си
                              пиех живата биричка снощи
                              Неграмотен си икономически
                              и от всякъде ти личи.
                              Няма подобно икономическо понятие
                              ЗАНИЖЕНИ ЦЕНИ !!!!
                              Има просто цена. Цена която пада
                              и сръхпредлагане на апартаменти в София.
                              По НСИ жилищата са около 530 000,
                              а по последното преброяване 631 000
                              Това значи, че има много много
                              жилищни сгради без Акт 16
                              и огромно количество празни апартаменти,
                              които ще потискат цените поне едно десетилетие !!!
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                А като подминем дъното почва секс Тогава ще продам панелката си по примера на предишни правителства-преговори с потенциален купувач
                                колега,
                                определено ни мислиш за баламурници

                                я погледни нещата от тази гледна точка.

                                2007 докато ти си се оглеждал за имоти...някои хора оценили безумието на пазара си продаваха панелките (обречени да станат гета)

                                края на 2007 продаден двустаен за 62000Е - паричките при Мустака (7.5% лихва за над 25 000Е - без други уговорки)

                                в момента този фонд панелка е около 80 (към 31.12.2011 ще е към 83К)

                                когато го продавах имаше оферти продава по 70К,което силно ме озадачи, но в крайна сметка реших, че 900+Евра (доста прилично направен, но без смяна на дограмата и след освежителен ремонт) за кв панел ме устройват. .. сделката стана 2 седмици след пускането на обявата продава и след точно 2 огледа...

                                в момента виж какво има почти на същото място ... това е офертна цена и предполагам ако ида с кеша може да слезе поне до 40К
                                http://www.imoti.net/dvustaen-aparta...no1871220.html
                                за още 5К Е може да се докара във много приличен вид...

                                сега сметни ако 4 години го отдавах под наем(2008 го бяха пуснали под наем за 500 или 550лв не помня вече) и се занимавах ту със свестни ту с идиоти наематели, + леки ремонтчета + данъци + разправии при ремонти във входа, които аз трябва да поема...

                                успех в 'бизнеса'
                                Last edited by bertram; 22.05.2011, 09:40.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X