IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дива къпана перничанке Ети, още ли модерираш форума?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Веднага ти изброявам няколко- кръстовището на ул.Велчо Атанасов и ул. Блага Димитрова/пред завършване, беше започнат преди 1г./; кръстовището на ул.Юндола и ул. Иларион Драгостинов/на изкоп/; на кръстовището на ул.Тодор Ночев и ул. Голо бърдо в кв.Лозенец/ на зидария/; кръстовището на ул.Република и бул.Ломско шосе в кв.Надежда /пак на зидария/, както и на ул.Свети Климент в близост до кръстовището с Кирил Дрангов /отливане на плочи и колони/ Това само по общи повърхностни наблюдения, и само в три квартала. Нали се сещаш, че за десетки други не знам?
      Ти да не мислиш, че когато според теб цените ще падат вечно, хората не строят и не продават?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Двама луди се събрали и си направили сговорна дружина. Тази инфо е толкова далеч от истината, че може само да ме забавлява!
        Значи си ти.. Многоо се кефя като някой отрича очевидното. Данчо, Данчо винаги ще си останеш любовник на шарани... Толко ти е акъла.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Darvenata_glava Разгледай мнение
          Д.Р. ха имах един селски Данчо Рибата, сега май и той е полицай в София. Да не е тоя. Ако вярно служител на МВР прави опити да манипулира пазара би било много жалко. Но в БГ всичко е възможно. Защо полицай да не притежава имоти в пъти надхвърлящи доходите му. Просто тегли два краедита (те на МВР служителите лесно им дават), изповядва сделката на някаква смешно ниска цена и ето ти доказан доход. И после що ли младите бягат в чужбина и хората са смачкани....
          Двама луди се събрали и си направили сговорна дружина. Тази инфо е толкова далеч от истината, че може само да ме забавлява!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
            Момчета не му се връзвайте на Собственика.

            Много е далече и от голям инвеститор и собственик, вярвайте ми.

            Въпросния се казва Д. Р. и работи в МВР.

            Само по горната информация трябва да ви е ясно за какъв голям инвеститор става дума. Те там са видни икономисти и спекуланти.

            Д.Р. ха имах един селски Данчо Рибата, сега май и той е полицай в София. Да не е тоя. Ако вярно служител на МВР прави опити да манипулира пазара би било много жалко. Но в БГ всичко е възможно. Защо полицай да не притежава имоти в пъти надхвърлящи доходите му. Просто тегли два краедита (те на МВР служителите лесно им дават), изповядва сделката на някаква смешно ниска цена и ето ти доказан доход. И после що ли младите бягат в чужбина и хората са смачкани....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение

              Кажи къде са тия строежи ландлор, поне да има нещо полезно от теб в цялата дискусия. Да ги проверим, да видим нови ли са, стари ли са, строежи ли са, какво са...

              Веднага ти изброявам няколко- кръстовището на ул.Велчо Атанасов и ул. Блага Димитрова/пред завършване, беше започнат преди 1г./; кръстовището на ул.Юндола и ул. Иларион Драгостинов/на изкоп/; на кръстовището на ул.Тодор Ночев и ул. Голо бърдо в кв.Лозенец/ на зидария/; кръстовището на ул.Република и бул.Ломско шосе в кв.Надежда /пак на зидария/, както и на ул.Свети Климент в близост до кръстовището с Кирил Дрангов /отливане на плочи и колони/ Това само по общи повърхностни наблюдения, и само в три квартала. Нали се сещаш, че за десетки други не знам?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Забравяш "малката" подробност, че това е начална тръжна цена.
                Няма да има желаещи и на тази цена. И търгът ще се прави отново, с цена 80% от старата.
                Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Аз за подобно огромно четиристайно жилище бих дал двойно.
                В ЖК Левски ли ще дадеш двойно за такова жилище? Не се излагай!
                Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ...и да те закарам до 10 новоизлюпени строежи в столицата? Ако не искаш, тогава замълчи завинаги!
                Кажи къде са тия строежи ландлор, поне да има нещо полезно от теб в цялата дискусия. Да ги проверим, да видим нови ли са, стари ли са, строежи ли са, какво са...
                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                определено ни мислиш за баламурници ... края на 2007 продаден двустаен за 62000Е - паричките при Мустака (7.5% лихва за над 25 000Е - без други уговорки)
                Тука май ти ни взимаш за баламурници. Ако са били 62 000 лева може да се съглася, но евро... Защо не отидете с ланлора да съживявате някой друга тема от форума, от ботове като вас има нужда, но вече писвате
                Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                сръхпредлагане на апартаменти в София. По НСИ жилищата са около 530 000, а по последното преброяване 631 000. Това значи, че има много много жилищни сгради без Акт 16 и огромно количество празни апартаменти, които ще потискат цените поне едно десетилетие !
                Хубаво е да падат още цените. И при цена до ключ без обзавеждане 300 евро за кв.м ще си правят сочни и хубави печалби инвеститорите, няма да умрат от глад. Пазарът ще се регулира още няколко години и след това ще си дойдат нещата на мястото.
                Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Да тука в този форум всички сте продали в пика
                Тук си прав, всички са разбирачи тук и продават на високото, купуват на ниското. Ама на писаници е лесно да се хвали човек
                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                Ако сложиш 5Кевра на масата бих се занимавал с тебе.
                Ако е истина това за апартамента, щеше да си покажеш документите и без пари. Просто заличаваш личните данни и ги публикуваш тука. Но си въздух под налягане, платен бот на инвестора

                Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                Знаеш , че ще паднат още, но си го решил да го направиш, щото жената те кара или пък не ти пука, че ще падат още ,щото си харесал жилището и т.н. и т.н.
                Ей това е психиката на масовия заблуден купувач. Банката щом ми дава пари, аз ще се оправя, ще си купя жилище, пък да видим как ще ми го вземат. Много хора се прекараха както бгг-ред, сега много хора се научават какво е да не можеш да си покриваш ипотеката, щото не върви бизнеса или щото идват намаления на заплати и съкращения. И след това се научават как банката ти взима всички събрани пари от роднини и приятели, защото пак не можеш да си изплащаш заемите, след това се научават как се пуска имотът на публична продажба, след това как жената бяга и се развежда и отива при някой по-късметлийски ипотекар, и т.н., и т.н. На който не му пука за какво си дава парите и живота, си плаща скъпо и прескъпо за това.

                Коментар


                • Момчета не му се връзвайте на Собственика.

                  Много е далече и от голям инвеститор и собственик, вярвайте ми.

                  Въпросния се казва Д. Р. и работи в МВР.

                  Само по горната информация трябва да ви е ясно за какъв голям инвеститор става дума. Те там са видни икономисти и спекуланти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Екстра! Предполагам жена ти е очарована от местениците. Ако имаш такава или вече е бивша?
                    Да прав си винаги е очарована от новата си кухня. Виж жена под наем не ме кефи и затова съм си взел.
                    Last edited by valio1900; 22.05.2011, 11:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                      17 години вече го правя. И ги сменям на 2-3 години, че мебелите и интериора овехтяват, а наемодателите не искат да ги сменят и да освежат с боядисване и т.н. Все си мислят, че е мое задължение, но аз съм упорит като излезе нещо по-луксозно обзаведено и се местя.
                      Екстра! Предполагам жена ти е очарована от местениците. Ако имаш такава или вече е бивша?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        А, така а така 2 години под наем е нищо , я се Фърли на 20 години под наем. Какво ти пречи да изкараш под наем до пенсия?+
                        17 години вече го правя. И ги сменям на 2-3 години, че мебелите и интериора овехтяват, а наемодателите не искат да ги сменят и да освежат с боядисване и т.н. Все си мислят, че е мое задължение, но аз съм упорит като излезе нещо по-луксозно обзаведено и се местя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          А, така а така 2 години под наем е нищо , я се Фърли на 20 години под наем. Какво ти пречи да изкараш под наем до пенсия?+
                          Ми, ако нямаш кинти най-изгодно е под наем,
                          че направиш ли ипотека банкерчетата ще ти
                          сцепят пърдялника от изгодност !!!
                          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                            Изкарани пари не се харчат така. Виж кредит може, но кредити...... И нещо пречи ли ти да изчакаш 2 години под наем?
                            А, така а така 2 години под наем е нищо , я се Фърли на 20 години под наем. Какво ти пречи да изкараш под наем до пенсия?+

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                              Изкарани пари не се харчат така. Виж кредит може, но кредити...... И нещо пречи ли ти да изчакаш 2 години под наем?
                              Ми не пречи.
                              Аз принципно пиша.
                              Имам си къде да живея !!!!
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                                Не съм пил нищо алкохолно днеска
                                Обяснявам.
                                Цените са такива каквито са. Факт.
                                Аз съм сигурен , че тенденцията
                                за надоле ще продължи заради
                                посочените по-доле фактори от мен,
                                както и силно инерционната система!!!
                                Та решаваш да купиш апартамент,. Купуваш.
                                Знаеш , че ще паднат още, но си го решил да го направиш,
                                щото жената те кара или пък не ти пука, че ще падат още ,
                                щото си харесал жилището и т.н. и т.н.
                                Достатъчно добре ли го обясних??????
                                П.П.Не споменавам за инвестиции , щото ,
                                ако си решил да "инвестираш", а знаеш ,
                                че още ще падат е малко безумно нали
                                Изкарани пари не се харчат така. Виж кредит може, но кредити...... И нещо пречи ли ти да изчакаш 2 години под наем?

                                Коментар

                                Working...
                                X