IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
    Ландлорде31 ГОСПОДАРЮ МИЛОСТИВ,
    няма да продадеш, а банката
    ще ти го вземе, щото не можеш
    да си плащаш ипотеката ВАШЕ ПРЕВЪЗХОДИТЕЛСТВО !!!!
    БГ НеУред, виждам, че пак имаш метеоризъм сутрин. Каква ипотека те гони бе прошляк! Аз съм собственик
    и съм свободен да правя с имотите си каквото си сакам. Плановете ми не предвиждат продажби на сривльовци на занижени цени. Докато квартирантите си цакат докато чакат с години да закупят основно жилище, аз мога да ги чакам много по-дълго време за да си получа желаната от мен цена.
    Ти като не дочака края на света вчера, тази сутрин отново ли си кисел? Друго си е като аз /т.е. ти/ съм неудачник да се затрие целия свят а.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      А като подминем дъното почва секс Тогава ще продам панелката си по примера на предишни правителства-преговори с потенциален купувач
      Ландпор31 галфоне неден,
      няма да продадеш, а банката
      ще ти го вземе, щото не можеш
      да си плащаш ипотеката ТИКВО !!!!
      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
        важнот е да си вярваш аз не бих си гледал децата в София

        всикчки са на газ защото са про еко настроени, не защото не могат да въжат бюджета на бензин...

        всеки с кола на газ бъдещ пазаруващ с ипотека
        Бегай бързо при твоя приятел Хасан 1975, който говори за университетско ниво, без да е завършил средно. Много ще си подхождате като неудачници

        Коментар


        • важнот е да си вярваш аз не бих си гледал децата в София

          всикчки са на газ защото са про еко настроени, не защото не могат да въжат бюджета на бензин...

          всеки с кола на газ бъдещ пазаруващ с ипотека
          mWPCloud.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
            в интерес на истината още съм студент... ще стана и аз phd най-накрая почти не остана

            Семеиството ми си има достатъчно имоти, но не са ми по вкуса. Най-много ми липсва като имот къща в Банкя (където въздуха се сменя с чист планински по 4 пъти на денонощие) щото София е станала отвратителна и няма такава мърсотия, която се диша всеки ден (вижте си колите като ги измиете какво полепва за една нощ) и после ми кажете че ако имате избор ще оствите децата си да дишат това.


            пп. имам дялове в няколко бизнеса, не работя в смисъла на работно място от години. Имал съм дял 10% от агненция за имоти стартирана 2005 и работеща с чужденци която вече я няма. Средата 2007 ми предложиха да направим партия извадим едни пари за дупка и да продаваме апратаменти, ама вече умните пари им беше ясно че спукването предстои скоро и ако не бях станал сривльо и не бях ги разубедил сега сихгурно щяха да ни дават по господари на ефира.



            като обиждаш опонентите по форуми няма да вдигнеш имоите
            Щото си мизерен емигрант-срильо , дето не знаеш реалностите за града , плещиш простотия след простотия. Въздуха в столицата се подобрява непрекъснато и след като е закнрита индустрията на Кремиковци се е подобрил в пъти. Болшинството от автомобилите са на газ за разлика от шофьорите тип американски бройлери, дето знаят само бензина.
            Знам, че като всеки мизерен гастарбайтер, мечтаеш да се върнеш тука на еВтинко, но за твоя жалост сме в ЕС. Еба си малшанса а?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
              Ааааааааааа, сега разбрах, ти си отритнат от обществото мизерен гастарбайтер носещ пумия в странство за няколко долара повече.
              Такива мизерни сривлогари - плъхове отдавна напуснали кораба майка и отъждествяващи се с другия свят дето им ебава майката, са ми много интересни. Значи ти си господин Никой и там и тук, но се правиш на знаещ. Въздух под налягане, без дом , семейство, име , лице , и индивидуалност. Вие сте черната дупка на съществуването. Най-жалката форма на живот е да си емигрант. По-добре прероден в плъх, отколкото жалък емигрант!
              в интерес на истината още съм студент... ще стана и аз phd най-накрая почти не остана

              Семеиството ми си има достатъчно имоти, но не са ми по вкуса. Най-много ми липсва като имот къща в Банкя (където въздуха се сменя с чист планински по 4 пъти на денонощие) щото София е станала отвратителна и няма такава мърсотия, която се диша всеки ден (вижте си колите като ги измиете какво полепва за една нощ) и после ми кажете че ако имате избор ще оствите децата си да дишат това.


              пп. имам дялове в няколко бизнеса, не работя в смисъла на работно място от години. Имал съм дял 10% от агненция за имоти стартирана 2005 и работеща с чужденци която вече я няма. Средата 2007 ми предложиха да направим партия извадим едни пари за дупка и да продаваме апратаменти, ама вече умните пари им беше ясно че спукването предстои скоро и ако не бях станал сривльо и не бях ги разубедил сега сихгурно щяха да ни дават по господари на ефира.



              като обиждаш опонентите по форуми няма да вдигнеш имоите
              mWPCloud.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Искаш ли утре да те взема с колата /в колкото и дълбока прованс да се подвизаваш/ и да те закарам до 10 новоизлюпени строежи в столицата? Ако не искаш, тогава замълчи завинаги!:md:

                тази есен ще има много разочаровани сигурно са и повече от 10 като си идвах за великден за последно в сф... при вход на 350 евро що годе има смисъл да се занимаваш професионално с рентване (ще се дават цели сгради с апартаменти от един собственик май)

                макар че знам ли при този спад на наемите... ново стоителство двустаен в гео милев до билата с необзваден хол за 300 лева

                пп разходи се до най-близкото скупчване на ново строителство от бума независимо от квартала и виж колко жилища имат перденца или щори хехе
                mWPCloud.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                  ако вярваш в това значи сега е момента да почваш да строиш ... теглиш кредит от банката копяеш дупката почваш да продаваш апартаменти и се качваш на с класата или бентлито на лизинг...

                  и бързаи да не изпуснеш този път скока

                  от статията едно умерено мнение



                  иначе аз съм мнение че цената ще иде под тези цени и ще стане неизгодно да се строи за да се поизчисти простроеното преди да тръгне ръст
                  Искаш ли утре да те взема с колата /в колкото и дълбока прованс да се подвизаваш/ и да те закарам до 10 новоизлюпени строежи в столицата? Ако не искаш, тогава замълчи завинаги!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Забравяш "малката" подробност, че това е начална тръжна цена. Аз за подобно огромно четиристайно жилище бих дал двойно. Да не говорим за останалите заинтересовани участници в търга. Само сривльо не е заинтересован. Друго си е да дочака ишиас преди жилището
                    ами участваи на търга и наддаваи до двойна цена нищо не губиш ако някои даде над теб и не го вземеш

                    ако цените остатанат същите в следвашите 5 години колко ще изяде инфлацията
                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                      ако вярваш в това значи сега е момента да почваш да строиш ... теглиш кредит от банката копяеш дупката почваш да продаваш апартаменти и се качваш на с класата или бентлито на лизинг...

                      и бързаи да не изпуснеш този път скока

                      от статията едно умерено мнение

                      "Собствениците на друга компания, която успешно строи и продава жилища в кризата - "Идея билдингс", обаче имат по-различно виждане. "Жилищният пазар се промени и търсенето вече е при нива между 600 и 700 евро/кв.м... "


                      "...при добро планиране цената на един проект може да се намали с до 20%, без това да е за сметка на качеството."


                      " ...цените на новото жилищно строителство в София няма как да паднат под 550 - 600 евро/кв.м, защото под тези нива инвеститорите губят мотивация да започват ново строителство или да размразяват спрени обекти."


                      '"Моите очаквания са в близките 5-6 години средните цени на жилищата в София да се задържат около 600 - 700 евро/кв.м", посочва Ивайло Митев."
                      иначе аз съм мнение че цената ще иде под тези цени и ще стане неизгодно да се строи за да се поизчисти простроеното преди да тръгне ръст
                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                        Гледам се спори за средна цена, за това дали пада или се вдига, гледам барабар Пенко и той с мъжете се мъчи да дава мнения, и гледам още, че петима Пенко не чакат

                        Нека обаче да видим и нещо реално, а именно поредното сравнение между реални и желани цени от нашите толкова обичани брокери по форумите за имоти.

                        Ето един апартамент от 119 кв.м в жк Левски. за 66 000 лв. Това прави 554,62 лв. на квадратен метър! Не 550 евро, 550 ЛЕВА! Обявата е от ЧСИ: http://www.sales.bcpea.org/?q=node/27444

                        Ето и какво предлагат в същия квартал и със същата площ брокерите от сайтовете за имоти
                        • 120 кв.м за 91 900 лв. Или разлика 25 900 лв., което си е бая за такъв апартамент. На печелившите честито, благодарение на агенция Адрес. http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...958&f1=details
                        • 120 кв.м за 134 900 лв. Тука вече пипат сериозно, не си играят. Двойна цена, който има пари да плаща, който няма - да тегли от банката Слагат една горница точно от 68 900. Благодарение на агенция Пикси. http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...555&f1=details
                        • 120 кв.м за 144 700 лв. От въздуха си взимат едни 78 700 лв. Агенция Евроинвест Д`Строй. Хората си слагат големи горници, за да има какво да инвестират http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...220&f1=details
                        • 120 кв.м за 160 200 лв. Искат близо 100 000 лв. над реалната цена. Благодарение на агенция Нексус Имоти ЕООД. Честито на печелившите http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...878&f1=details
                        Забравяш "малката" подробност, че това е начална тръжна цена. Аз за подобно огромно четиристайно жилище бих дал двойно. Да не говорим за останалите заинтересовани участници в търга. Само сривльо не е заинтересован. Друго си е да дочака ишиас преди жилището

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                          [FONT="Lucida Sans Unicode"]Гледам се спори за средна цена, за това дали пада или се вдига, гледам барабар Пенко и той с мъжете се мъчи да дава мнения, и гледам още, че петима Пенко не чакат
                          Пенко не дава мнение, просто споделя интерсена според него статия...

                          Коментар


                          • Гледам се спори за средна цена, за това дали пада или се вдига, гледам барабар Пенко и той с мъжете се мъчи да дава мнения, и гледам още, че петима Пенко не чакат

                            Нека обаче да видим и нещо реално, а именно поредното сравнение между реални и желани цени от нашите толкова обичани брокери по форумите за имоти.

                            Ето един апартамент от 119 кв.м в жк Левски. за 66 000 лв. Това прави 554,62 лв. на квадратен метър! Не 550 евро, 550 ЛЕВА! Обявата е от ЧСИ: http://www.sales.bcpea.org/?q=node/27444

                            Ето и какво предлагат в същия квартал и със същата площ брокерите от сайтовете за имоти
                            • 120 кв.м за 91 900 лв. Или разлика 25 900 лв., което си е бая за такъв апартамент. На печелившите честито, благодарение на агенция Адрес. http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...958&f1=details
                            • 120 кв.м за 134 900 лв. Тука вече пипат сериозно, не си играят. Двойна цена, който има пари да плаща, който няма - да тегли от банката Слагат една горница точно от 68 900. Благодарение на агенция Пикси. http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...555&f1=details
                            • 120 кв.м за 144 700 лв. От въздуха си взимат едни 78 700 лв. Агенция Евроинвест Д`Строй. Хората си слагат големи горници, за да има какво да инвестират http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...220&f1=details
                            • 120 кв.м за 160 200 лв. Искат близо 100 000 лв. над реалната цена. Благодарение на агенция Нексус Имоти ЕООД. Честито на печелившите http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...878&f1=details

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              А като подминем дъното почва секс Тогава ще продам панелката си по примера на предишни правителства-преговори с потенциален купувач

                              Коментар


                              • Дъното е близо

                                http://www.capital.bg/biznes/imoti/2..._na_horizonta/

                                Коментар

                                Working...
                                X