IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
    Максималното централното за мен подходящо за деца е малко в страни както написах в предния си пост и сега ще доуточня на Иван Асен

    Широко междублоково пространсво не е пипано от едно време... огромни стари градинки (незастроени) стари големи дървета... все едноче живееш в парка на алеи (според зависи къде точно си в квартала) някои кооперациите 60г+ не са толкова лоши нямат под със сгурия като тези от 50г а са си свремени сгради...

    улицата е с много криви павета което води до ниска скорост на колите и е безопасно за деца ... доколкото може сф да е безопасна...

    иначе да има ги същите проблеми със съседите но не всички са така
    паркирането се ядва много повече отколото по в ляво....
    Точно тука доскоро живееше един приятел - от 10 години нямат осветление в стълбището и чистачка, защото не можеш да събереш и 1 лв от 100годишните бабички, дето не ги интересува нищо.
    За мен не сме узрели като общество за какъвто и да е вид колективна сграда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
      Оскар, поздравления и от мен за успешната покупка.

      Защончо не е точно брокер, ами е по-скоро служител в някоя напапана банка. До преди две години е раздавал кредити на който мине по улицата, а сега шефчетата са му възложили да преточи през ЧСИ-то обезпеченията и е много любопитен по темата. Затова навсякъде му се привиждат брокери, които му пречат. Ама ще свикне с конкуренцията, няма как. Иначе е добро момче и много може да се научи от него. Аз също нямах представа къде не трябва да пия кафе ако дойда в София, че да не ми личи селския произход.
      Мерси, ами не съм запознат кой какъв е а и не ме интересува много, но за него бях почти сигурен от последните постове-в смисъл този апартамент съм го гледал, този не съм, коя фирма, коя агенция, колко пари, па снимки чак и затова така реших.
      Все едно, намирам 1 пост на Crux например даващ конкретна информация за живота в даден район-докторска например в пъти по-полезен от 5 поста с празни приказки на защончо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        селтак ,
        ся как ша та познаим , кат не щеш в старбъкса да пийш кайве ?
        Непременно ще си направя фотография пред ЦУМ и ще си я туря на фейсбука.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
          Оскар, поздравления и от мен за успешната покупка.

          Защончо не е точно брокер, ами е по-скоро служител в някоя напапана банка. До преди две години е раздавал кредити на който мине по улицата, а сега шефчетата са му възложили да преточи през ЧСИ-то обезпеченията и е много любопитен по темата. Затова навсякъде му се привиждат брокери, които му пречат. Ама ще свикне с конкуренцията, няма как. Иначе е добро момче и много може да се научи от него. Аз също нямах представа къде не трябва да пия кафе ако дойда в София, че да не ми личи селския произход.
          селтак ,
          ся как ша та познаим , кат не щеш в старбъкса да пийш кайве ?
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
            Crux точно това казвам и аз.Смешно е да се твърди,че нещо ТРЯБВА да струва толкова и толкова, това да не е комунизъм.Същото е и бензина -на който му е скъпо, да ходи пеша.Ламбото е пример в същата посока, а не кой може да си го позволи!
            Защончо, благодаря за безценните съвети относно къде да се пие кафе и къде не, за да не те помислят за селянин и къде да се ходи с колата през уикенда, но след като аз ти дадох по конкретна информация, сподели и ти в коя фирма си брокер и конкретни впечатления от пазара.Предполагам, че си брокер, нали?
            Оскар, поздравления и от мен за успешната покупка.

            Защончо не е точно брокер, ами е по-скоро служител в някоя напапана банка. До преди две години е раздавал кредити на който мине по улицата, а сега шефчетата са му възложили да преточи през ЧСИ-то обезпеченията и е много любопитен по темата. Затова навсякъде му се привиждат брокери, които му пречат. Ама ще свикне с конкуренцията, няма как. Иначе е добро момче и много може да се научи от него. Аз също нямах представа къде не трябва да пия кафе ако дойда в София, че да не ми личи селския произход.

            Коментар


            • Ако има нещо по зле от БФБ това е пазара на жилищни имоти и офис площи в големите градове. Такава трегедия с предлагането и почти нулево търсене на тази цени...мале мале....

              В софия където и да се обърнеш табелка: продава/дава под наем апартаменти/магазини/офиси

              Де толкова народ да живее и работи в тези чудни произведения на строителство?

              Коментар


              • Crux точно това казвам и аз.Смешно е да се твърди,че нещо ТРЯБВА да струва толкова и толкова, това да не е комунизъм.Същото е и бензина -на който му е скъпо, да ходи пеша.Ламбото е пример в същата посока, а не кой може да си го позволи!
                Защончо, благодаря за безценните съвети относно къде да се пие кафе и къде не, за да не те помислят за селянин и къде да се ходи с колата през уикенда, но след като аз ти дадох по конкретна информация, сподели и ти в коя фирма си брокер и конкретни впечатления от пазара.Предполагам, че си брокер, нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                  Относно колите, омръзна ми да ви казвам че има паркинг под НДК, имам 3 коли там, и съм станал нарицателно, защото сутрин тръгвам пеша от кравай, взимам кафе от старбъкс, взимам си колата от паркинга и отивам в офиса, който е в лозенец -срещу хотел хилтън Какво да се прави, като съм свикнал с колата...
                  С тоя старбъкс ми падна в очите, по-добре не казвай, че нещо купуваш от там. Има едни хора от провинцията, дето се гордеят, че като са били в София са хапвали в луксозния ресторант Макдоналдс , не ставай като тях. По твоите думи излиза, че работиш в магазин за GSM в Сити Центъра За трите коли остава не ме интересува историята защо са ти точно 3, чудно ми е как са те одобрили за кредит, но в интернет форумите всичко е възможно.
                  Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                  Защончо, мерси,жилището е 100 м2, брокерката беше семейна приятелка на продавачите, малка фирма -май само тя и още една жена.Защо те интересува толкова?
                  Интересува ме да видя дали има шанс да пишеш истината или по-скоро си продаваш илюзии из форума.
                  Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Остави ги 'разбирачи' като защоточно...Ако някой е вперил очи единствено в цената...Щом е за живеене и ти харесва и си си го платил кеш,,,то всичко е наред и остава само да си много щастлив дълги години в това жилище.
                  Ей затова сме на тоя хал, защото много хора са с акъла на Бертрам, защото много хора просто не мислят разумно. Колко глупави хора купуваха, купуваха, купуваха без да гледат цената, искаха всичко да им е наред и да си живеят дълги години в жилището. Да, обаче не стават така нещата, не е като в рекламите за кредити всичко безгрижно и розово. Е на сега затова има толкова много длъжници, дето се чудят какво да правят, и още два пъти по толкова ипотекари, които се чудят какво ще правят идните години с вноските по ипотеката.

                  Докато има такива като Бертрам, няма надежда за страната.
                  Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                  тегля кредит...ще мога да купя цели 4...
                  И какво ще ги правиш тогава? Защото натам са тръгнали нещата, яко ще падат цените. И ще има много още празни апартаменти
                  Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Да купиш, да купиш, колко да купиш?... Да купиш 10... Едва ли ще живееш в повече от 2! За останалите 8 няма да намериш наематели за да ти излизат сметките. Ще им плащаш данъците, режийните и охраната без 1 стинка възвращаемост в очакване на светлото бъдеще!... Смешкооооо...
                  +1 Ето и един форумец в час
                  Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Слагаш ги в банка тези пари и там за 100 месеца ще ти ги удвоят ли ?
                  Ти защо пишеш в тая тема? Ти просто не си за тук, върви да ръсиш лайна другаде. И разбира се, че ако си вложиш парите в банка, за 100 месеца ще ти ги удвоят. По дългосрочните депозити са с по лихви от порядъка на 8-9%, 100 месеца са 8 години и 4 месеца, ако сложиш 100 000 при лихва 9%, след 8 години и 4 месеца ще имаш 205 000. Даже да е по-ниска лихвата, примерно 7,5%, парите се удвояват за 10 години (120 месеца). Как я мислиш тая работа, къде си тръгнал да спориш, като елементарни сметки не можеш да си направиш?

                  Коментар


                  • Максималното централното за мен подходящо за деца е малко в страни както написах в предния си пост и сега ще доуточня на Иван Асен

                    Широко междублоково пространсво не е пипано от едно време... огромни стари градинки (незастроени) стари големи дървета... все едноче живееш в парка на алеи (според зависи къде точно си в квартала) някои кооперациите 60г+ не са толкова лоши нямат под със сгурия като тези от 50г а са си свремени сгради...

                    улицата е с много криви павета което води до ниска скорост на колите и е безопасно за деца ... доколкото може сф да е безопасна...

                    иначе да има ги същите проблеми със съседите но не всички са така
                    паркирането се ядва много повече отколото по в ляво....
                    Last edited by marketleverage; 04.06.2011, 00:14.
                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                      Много ми е интересно дали от HSBC са си направили труда да проверят колко ТРЯБВА да струват новото Lamborghini Aventador в България???
                      Сигурно не повече от 20 хиляди евра,нали?
                      За да може примерно среден - топ мениджър да си го позволи за няколко години...
                      Аре по-сериозно.
                      Тука доста се излагаш. Падаш до нивото на протестиращите срещу високите цени на горивата, дето смятат колко кила бензин можели да се купят с една средна заплата в БГ и в Щатите и оттам вадят извода, че литър бензин в България трябвало да струва 20 стинки
                      Значи, ламбото никъде по света не е кола за среден - топ мениджър, а за мултимилионер. Освен това ламбото (както и бензинът, между впрочем) може да се продаде както в България, така и в Америка, така и в Дубай. Съответно цената е (почти) еднаква навсякъде. Апартаментът в София може да се продаде в... София
                      Never underestimate the predictability of stupidity

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                        А за мен тук ->

                        Очевидно не си живял в очертания район, иначе нямаше да мислиш така.
                        Аз съм роден там и до 29-ата си година (с известни прекъсвания) живях в квартала, родителите ми са си там до ден-днешен. Никога няма да се върна да живея в този квартал.
                        Апартаменти - в общия случай просторни, с големи стаи и високи тавани. Дотук добре. Повечето сгради обаче са строени преди войната и са в кошмарно състояние. Голяма част от апартаментите са празни, друга голма част се обитават от възрастни хора с ниски доходи. Съответно общите части са тотално занемарени, апартаментите не са виждали боя от десетилетия, инсталациите са в плачевно състояние. За цените няма да коментирам.
                        Паркиране - мисия невъзможна. Гаражите в целия ограден район са не повече от 20, половината са направени на магазинчета. Тротоарите са задръстени от коли. Една част е Синя зона. Приказките как всичко ти е на 2 крачки и затова нямаш нужда от кола са за наивници. Бих искал да видя как щастливият новодомец пътува всеки ден от Оборище до Бизнес парка или до Люлин с градския транспорт.
                        Магазини - малко, с беден асортимент, затова пък супер скъпи. Все пак престижен квартал е това, с богаташи, тука ако не скубят, къде - в Обеля ли?
                        А това дето ще си пускаш децата да играят навън е най-големият виц. Навремето, преди 25 години, ритахме топка на ул. Велико Търново. Днес там от коли не можеш да се разминеш, хем улицата е затворена в средата заради резиденцията на американския посланик.
                        Never underestimate the predictability of stupidity

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Да купиш, да купиш, колко да купиш?... Да купиш 10... Едва ли ще живееш в повече от 2! За останалите 8 няма да намериш наематели за да ти излизат сметките. Ще им плащаш данъците, режийните и охраната без 1 стинка възвращаемост в очакване на светлото бъдеще!... Смешкооооо...
                          Гледай си депозитите и не не ме занимавай с глупости...
                          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • marketleverage

                            Слагаш ги в банка тези пари и там за 100 месеца ще ти ги удвоят ли ?
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Cleo

                              Това са откровенни глупости , на такава цена не може да се строи в България. У нас всичко е внос почти и за него трябва да се плаща заплати на чуждестранни работници , цените на горивата са като насякъде в Европа и дори малко по скъпи.Как да стане това с цените на новите жилища , на мен ми е непонятно. В момента цените са на нива на които е невъзможно ново строителство затова такова няма..няма и да има докато цените са толкова ниски.Държава в която не се строи икономиката и е обречена на разпад , приходите в хазната ще продължат за намаляват.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Oscar de la Hoya, тя обявата още седи в сайта на
                                Бългериан пропъртис май беше (като продадено) -има и снимки.
                                Иначе - да, по-добре изкъртено и подготвено за ремонта, щото иначе и това трябва да правиш.
                                Абе, локацията все пак си е най-важна, и гледката няма кой да ти закрие - добре си е.

                                Коментар

                                Working...
                                X