IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    Е че по тая сметка всяка година ще мога да си купувам по два апартамента... Леле...
    Да купиш, да купиш, колко да купиш?... Да купиш 10... Едва ли ще живееш в повече от 2! За останалите 8 няма да намериш наематели за да ти излизат сметките. Ще им плащаш данъците, режийните и охраната без 1 стинка възвращаемост в очакване на светлото бъдеще!... Смешкооооо...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      Е че по тая сметка всяка година ще мога да си купувам по два апартамента... Леле... Нямам търпение да дойдат тези времена...
      ко пък тегля кредит и имам 50% самоучастия ще мога да купя цели 4...

      Ама надали...
      така се заканваха и за 1500 в лозенец а това новото на оскар щяха да му искат 2300 минимум а не по 1000 да го продават

      факта е че жлищата среден клас предназначени за даване под наем на средната класа със средна заплата трябва да се избиват със 100 средни наема цена на вторичен пазар иначе няма никакъв инвестицоне смисъл а като тук няма все някъде има то това правило не е дошло от въздуха
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        Много ми е интересно дали от HSBC са си направили труда да проверят колко ТРЯБВА да струват новото Lamborghini Aventador в България???
        Сигурно не повече от 20 хиляди евра,нали?
        За да може примерно среден - топ мениджър да си го позволи за няколко години...
        Аре по-сериозно.
        а колко жилища отоговярят на хректирстиките за визия, уникалност и стил Lamborghini Aventador колко са като шкода фабия ? а тия двустаините ново строителство в манастирските са направо като малката кия
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
          http://spisanie.imot.bg//sdelki-s-im...s-sedmici.html

          От форума на Imot.bg
          45 научен работник
          Неутрално 11:34 02.06.11

          Отговор
          Проучване на редица международни фирми за оценка стойността на имотите в отделните страни са обобщили, че за България средната цена на жилище в големите градове трябва да е около 20 хил.лева. За София и Варна 100 кв.м в средно състояние район е преценено че следва да върви около 35 хил.лв. Това е мнение на изследователски отдел в HBSC и потвърден от три независими европейски и американски оценителски агенции. Вие си пишете каквото искате, обричате пазара на НИ в страната на дълга /години/ стагнация, вместо да се премине към разумната реалност и работещ пазар. Банките и агенциите ще си посипват сол на главата поради некомпетентността на експертните им служители. За тия които искат да купуват - ако можете да изчакате година / две ще сте на неочаквана сметка. След време ще ви представя някои факти, съждения, анализи, изследвания. На вас успех, на тия които с алчоста и желанието за бързи и огромни печалби съсипаха икономиката - не знаете какви проблеми ви очакват
          Е че по тая сметка всяка година ще мога да си купувам по два апартамента... Леле... Нямам търпение да дойдат тези времена...
          ко пък тегля кредит и имам 50% самоучастия ще мога да купя цели 4...

          Ама надали...
          Last edited by Мажоритаря; 03.06.2011, 19:24.
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Много ми е интересно дали от HSBC са си направили труда да проверят колко ТРЯБВА да струват новото Lamborghini Aventador в България???
            Сигурно не повече от 20 хиляди евра,нали?
            За да може примерно среден - топ мениджър да си го позволи за няколко години...
            Аре по-сериозно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
              Проучване на редица международни фирми за оценка стойността на имотите в отделните страни са обобщили, че за България средната цена на жилище в големите градове трябва да е около 20 хил.лева. За София и Варна 100 кв.м в средно състояние район е преценено че следва да върви около 35 хил.лв. Това е мнение на изследователски отдел в HBSC и потвърден от три независими европейски и американски оценителски агенции.
              Казал съм го много отдавна, че по времето на социализма ценообразуването бе поставено на научна основа... Точно такива бяха цените на жилищата през 80-те години когато средната заплата в левове бе каквато е в момента... Единствената разлика е, че тогава населението плащаше много по-малко за храна, облекло, ток, вода, парно!!! А следователно дори и тези цени посочени от HSBC са доста завишени!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Art lubitel сигурно е същото -започнат е тотален ремонт, като е свалена мазилката и махнато старото дюшеме със сгурията, сменени са вик и ел инсталациите и е сложена дограма и климатици.
                Със сигурност ще отидат много пари, особено както искам да го направя.Но винаги ми е било много смешно като ми показват някакви жилища и да ме убеждават колко е хубаво или запазено, като аз само гледам и вече си представям как всичко се срива и изхвърля
                В смисъл не може да вземеш жилище и де не го направиш по твой вкус
                Ти откъде си го гледал мойто, то стоя много малко като обява, даже без снимка беше????

                Относно децата, детския кът го направиха страхотен, аз гледам пързалките му!Но все пак аз като израснал в квартала може и да съм пристрастен, не знам....Само паметника да оправят, ама се надявам сега с метрото да стане.
                Иначе за Витошка моята теория е, че повечето магазини там ще станат заведения и улицата ще стане ненормална -като свърши метрото става завинаги пешеходна, без трамваи-само кафета и барове.Ще видим.Вече като гледам Memento примерно какво става, е нещо такова, ама по 100-Като в Западна Европа, една голяма пешеходна улици с много заведения.Това е правилният път според мен.Магазините-в моловете.
                Относно колите, омръзна ми да ви казвам че има паркинг под НДК, имам 3 коли там, и съм станал нарицателно, защото сутрин тръгвам пеша от кравай, взимам кафе от старбъкс, взимам си колата от паркинга и отивам в офиса, който е в лозенец -срещу хотел хилтън Какво да се прави, като съм свикнал с колата...

                Защончо, мерси,жилището е 100 м2, брокерката беше семейна приятелка на продавачите, малка фирма -май само тя и още една жена.Защо те интересува толкова?

                Съгласен съм, че жилище на същото място без гледка трябва да е по евтино, не чак с 30 % ,но по евтино.Аз не бих си взел там без гледката.Безмислено ми е.
                Jimmy - докторската и оборище също е хубаво, ама да си имаш една голяма аристрократична къща с двор там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
                  http://spisanie.imot.bg//sdelki-s-im...s-sedmici.html

                  От форума на Imot.bg
                  45 научен работник
                  Неутрално 11:34 02.06.11

                  Отговор
                  Проучване на редица международни фирми за оценка стойността на имотите в отделните страни са обобщили, че за България средната цена на жилище в големите градове трябва да е около 20 хил.лева. За София и Варна 100 кв.м в средно състояние район е преценено че следва да върви около 35 хил.лв. Това е мнение на изследователски отдел в HBSC и потвърден от три независими европейски и американски оценителски агенции. Вие си пишете каквото искате, обричате пазара на НИ в страната на дълга /години/ стагнация, вместо да се премине към разумната реалност и работещ пазар. Банките и агенциите ще си посипват сол на главата поради некомпетентността на експертните им служители. За тия които искат да купуват - ако можете да изчакате година / две ще сте на неочаквана сметка. След време ще ви представя някои факти, съждения, анализи, изследвания. На вас успех, на тия които с алчоста и желанието за бързи и огромни печалби съсипаха икономиката - не знаете какви проблеми ви очакват
                  Тоя "научен работник" вместо да пише глупости, да вземе да си намери истинска работа. С това което "дават" в БАН и 35 000 лв ще са му много.

                  Коментар


                  • http://spisanie.imot.bg//sdelki-s-im...s-sedmici.html

                    От форума на Imot.bg
                    45 научен работник
                    Неутрално 11:34 02.06.11

                    Отговор
                    Проучване на редица международни фирми за оценка стойността на имотите в отделните страни са обобщили, че за България средната цена на жилище в големите градове трябва да е около 20 хил.лева. За София и Варна 100 кв.м в средно състояние район е преценено че следва да върви около 35 хил.лв. Това е мнение на изследователски отдел в HBSC и потвърден от три независими европейски и американски оценителски агенции. Вие си пишете каквото искате, обричате пазара на НИ в страната на дълга /години/ стагнация, вместо да се премине към разумната реалност и работещ пазар. Банките и агенциите ще си посипват сол на главата поради некомпетентността на експертните им служители. За тия които искат да купуват - ако можете да изчакате година / две ще сте на неочаквана сметка. След време ще ви представя някои факти, съждения, анализи, изследвания. На вас успех, на тия които с алчоста и желанието за бързи и огромни печалби съсипаха икономиката - не знаете какви проблеми ви очакват
                    Мнението е лично - не препоръчвам нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                      А за мен тук ->

                      точно така и аз съм на мнение че баш центъра си е зад двореца и храм паметника и това е точно до него... освен това човеко потока в този раьон около оборище и трафика ми се струват малко по ниски отколкот около ндк което предполага по голяма възможност да си пуснеш детето да играе само навън ама пак е относително още малко като мръднеш по в страни става идеално

                      и пак жилищата с гледка трябва да са по скъпи от останалите с около 30%
                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                        Аз са да питам, като не много следящ тенденциите в тоз форум, като си купих едно тристайно жилище на ф.нансен с гледка към ндк то на културата и таз големата планина- за 1000 eur/м2 преебах ли се аджеба, или съм на далавера
                        Кеш плащане и говорим за чиста площ, ако сложим мазе и таван х 12 м2 и примерно 15-20 % общи части става към ту некъде 650-700 евра.
                        Модерен ли съм са или е трябвало да следя по - внимателно обявите за панелки в емил марков от ЧСИ???
                        Оскаре честито!

                        ако не си на 5-ти подпокривен етаж без асансьор си идеален, а даже и да си ако си млад пак е ок.
                        Поздрави!

                        Остави ги 'разбирачи' като защоточно и компания, които гледат дупките обявени при съдия изпълнителите и не си дават сметка за какво иде реч. Ако някой е вперил очи единствено в цената на кв. то за него е ясно едно, че е мизерник...
                        Тук освен нормалните хора дето купуваме продаваме или просто коментираме имоти ... има 2 типа тролове - за едните винаги ще е скъпо, а за другите винаги ефтино ... в дъглосрочен план и двете групи са еднакво преебани.

                        Щом е за живеене и ти харесва и си си го платил кеш,,,то всичко е наред и остава само да си много щастлив дълги години в това жилище.

                        Поздрави и успех.


                        ПП защоточно, нямам нищо общо с бизнеса с НИ. Нито съм ипотекар, нито отдавам имоти под наем. Следя редовно офертите при ЧСИ и знам какви боклуци е оферират. Има и добри, но в 95% от случаите обявите въобще не стават публични... Мненията ти тук ясно показват, че си ... много зле...
                        Last edited by bertram; 03.06.2011, 17:32.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Не веднъж е коментирано къде са най-добрите места за живеене... Това са за мен те..
                          А за мен тук ->

                          Don't work hard, work smart!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                            Напълно съм съгласен с Мажоритаря!
                            На брокер си ми мязаш и това е, но айде. Кажи Оскаре от кой брокер го взе и за каква площ става дума, това си го пропуснал. И ще кажа накрая какво мисля. Трябва да сметна и колко пара ще ти отиде за ремонт, но това ако покажеш снимки от вътре как е - точно тоя имот аз не съм го гледал, за разлика от Мажоритаря, който твърди обратното.

                            И пак да ти пожелая честито като новодомец и със здраве да си ползваш имота и да му се радваш. Нансен е еднопосочна, има място да си оставяш колата на улицата, ама не е оферта, доколкото разбирам, ти си като мажоритаря, от малко непълноценните мъже дето не карат кола, но това е въпрос и на гледна точка. Има хора, които си живеят съвсем спокойно и без кола, особено ако работят някъде в района, ходят си пеша на работа и си гледат кефа. Повечето народ от масовите квартали ходи с транспорт на работа и си ползва колата само през уикенда, където мърда я на язовир, я на нещо подобно, или ако е с жената на някаква мини екскурзия, което се състои в излизане от софия, обикаляне насам - натам с колата и ядене на кебапчета на обед.

                            Социално мястото е много добро, жената/приятелката/съвместния партньор ще са много доволни, със сигурност повече от теб. Витошка никога не е била нещо кой знае какво, просто разни реститути се мъчеха да я рекламират като нещо уникално, за да могат да си цедят тлъсти наеми, но вече не е така, всичко що годе класно и марково забегна по моловете още преди 2 - 3 години. Ако съм към късните 30 и все още ти се обикаля по заведения, то определено мястото е плюс. Има всякакви хора, изглежда ти си намерил подходящ имот за себе си, така че честито още един път

                            Коментар


                            • и аз съм на мнение че не може да живееш в този район с деца и да ги пускаш сами да си играят... лозенец, иван вазов, изток, изгрев гео милев са по добри от гледна точка отглеждане на деца (макар че аз съм с частно мнение за София като цяло - топ е къща в Банкя)


                              ама щом си ви харесва няма да ви скъша хатъра хубаво е жилището,
                              а и старата тухла има и комини и може да се бодне една камина което създава неповторим домашен уют (по добра гледка е само златните кубета и планината едновремено)



                              пп а за колите и работата пеша най добре платените работи в сф за по младите под 35 не са в центъра на растояние пеша от този район...

                              ппп подобно жилище в радису от 150 метра даже в същата сграда ако е без гледка трябва да е 30% по евтино
                              Last edited by marketleverage; 03.06.2011, 16:22.
                              mWPCloud.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Мисленето на човек без деца, познавач на добрите кръчми и т.н. е доста различно от това на такъв с деца. Искам да видя как ще ходиш някъде с три деца и багаж с автобуса.
                                Имам едно дете първокласник и засега нямаме проблем.
                                За второ скоро може би ще му мислим.

                                Успех.
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X