IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Oscar de la Hoya, ако е тоя за който си мисля, става ясно донякъде що е такава цената .
    Доста има за довършване- шпакловки, подове, врати, бани и т.н., което си е доста разход и труд все пак, но пък си го правиш както ти е кеф.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      Стига с това паркиране бре...
      Все едно човек без кола е равно на тъпак...
      Аз живея в едно от оградените пространства, нарочно няма да казвам къде точно. Човек, който живее до НДК няма нужда от кола. Хората, които твърдят това обикновенно не са хора от центъра и са зависими от транспорт. На мен всичко ми е на 5 мин пеша, най много 10. Ако пък отивам някъде по-далеч хващам такси или метро. И имай предвид, че съм доста заможен... просто колата по скоро ми пречи, а не ми помага. С жената, като ходим на почивка си ходим с рейс и ни е перфектно, защото не се притесняваме за нищо.

      Колкото до малкото каре там на практика е почти невъзможо да си намериш място за паркиране. Освен това целия център е синя зона.
      Мисленето на човек без деца, познавач на добрите кръчми и т.н. е доста различно от това на такъв с деца. Искам да видя как ще ходиш някъде с три деца и багаж с автобуса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Аз лично бих се съгласил донякъде само с малкото каре долу, и то от страната на НДК. И пак не е ясно как е с паркиране, шум и т.н.
        Стига с това паркиране бре...
        Все едно човек без кола е равно на тъпак...
        Аз живея в едно от оградените пространства, нарочно няма да казвам къде точно. Човек, който живее до НДК няма нужда от кола. Хората, които твърдят това обикновенно не са хора от центъра и са зависими от транспорт. На мен всичко ми е на 5 мин пеша, най много 10. Ако пък отивам някъде по-далеч хващам такси или метро. И имай предвид, че съм доста заможен... просто колата по скоро ми пречи, а не ми помага. С жената, като ходим на почивка си ходим с рейс и ни е перфектно, защото не се притесняваме за нищо.

        Колкото до малкото каре там на практика е почти невъзможо да си намериш място за паркиране. Освен това целия център е синя зона.
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Напълно съм съгласен с Мажоритаря!

          Иначе малкото каре долу в ляво е супер тихо, много е приятно, все едно си в градината.
          Нооо, аз все пак си предпочитам гледката.

          Шум наистина не се чува, не знам от височината ли или от дограмата.
          Все пак ако е отворен прозореца се чува нещо, иначе е абсолютно тихо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
            Не веднъж е коментирано къде са най-добрите места за живеене... Това са за мен те..
            By majoritaria at 2011-02-09
            Аз лично бих се съгласил донякъде само с малкото каре долу, и то от страната на НДК. И пак не е ясно как е с паркиране, шум и т.н.

            Коментар


            • Не веднъж е коментирано къде са най-добрите места за живеене... Това са за мен те..
              By majoritaria at 2011-02-09
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Отсечката на Нансен между Патриарха и Левски е перфектна за живеене... Зеленина, спокойно е въпреки трафика по Нансен, идеален център, нямаш нужда от кола, кеф ти заведения, кеф ти театри, кина, магазини, училища, болници и т.н....
                Абе Oscar de la hoya знае за ккаво говоря..

                А иначе, като казах от другата страна на НДК нямах предвид първа линия срещу парка, а втора и трета линия "Цар Асен" и "Княз Борис". Там е перфектно за живеене също..
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Става въпрос за покупка сега май месец 2011
                  Иначе 2000 година ееех, тогава ако бях понакупил.Спомням си, че съм гледал парцели по България по 40 USD...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                    Аз са да питам, като не много следящ тенденциите в тоз форум, като си купих едно тристайно жилище на ф.нансен с гледка към ндк то на културата и таз големата планина- за 1000 eur/м2 преебах ли се аджеба, или съм на далавера
                    Кеш плащане и говорим за чиста площ, ако сложим мазе и таван х 12 м2 и примерно 15-20 % общи части става към ту некъде 650-700 евра.
                    Модерен ли съм са или е трябвало да следя по - внимателно обявите за панелки в емил марков от ЧСИ???
                    Няма универсална рецепта нито общовалидно правило.
                    Не казваш кога си купил жилището. Ако е било през 2000 година - цената е височка. Ако е било през 2007 - цената е смешна.
                    Аз лично не бих си купил апартамент на това място, особено щом става въпрос за живеене, а не за инвестиция или отдаване под наем. Но това си е моето лично мнение, ако на теб ти харесва жилището, това е предостатъчен аргумент.
                    Като цяло смятам, че сделката е добра.
                    Never underestimate the predictability of stupidity

                    Коментар


                    • Мерси, мерси!
                      Радвам се да споделя информация от първа ръка, за хората, които се интересуват.
                      От другата страна на НДК също е много хубаво, но движението по Витошка е двупосочно, по-натоварено е, няма дървета и по-трудно се спира.
                      Има една антена на аптека, която прави всичко там неприемливо за мен и после има една на високата сграда на парчевич и витошка.Малко съм параноик с тези антени, но за мене беше много важно.
                      Иначе точно на Магурата гледах един 70 м2, с даже по яка гледка от моя, беше за около 1200 -1300 евра , продаде се за дни, брокерката даже не ми се обади, после видях ,че са свалили транспраранта.Просто отдих да го видя, въпреки че бях капарирал другия, иначе ми е малък 70 м2.
                      Мисълта ми е, че ако наистине се следят нещата, може да се намери нещо в момента на добра цена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                        Ето специално за защончо НДК ту и Витоша на едно
                        За съжаление не може да се хване обема, трябва да се правят некакви фото магии за по голям обхват, а пък с телефона съвсем не може.Просто се вижда цялата градина, има ВЪЗДУХ.Дано да ме разбирате...
                        А за продаването, дано не ми се налага да разбирам мога ли или не мога да го продам барзо.Идеята ми е даже след време да купя и този над мене, а над него е мой таван и още два тавана.И става зверски пентхаус. Не знам дали някой е обръщал внимание на Нансен и Гургулят какво има на покрива -погледнете някой път
                        Все пак е хубаво да се отбележи, че тази цена е постигната благодарение на няколко щастливи обстоятелства, които просто се наредиха.До мене продават 105 м2 за 300000 евра
                        Апаратментът го купих през брокер за съжаление, цената за 1 месец преговори я свалихме с 20 %.
                        Това е.
                        Ако е апартамента, който си мисля даже познавам човека от който си го купил...
                        Мястото е много хубаво. Еваларка за цената...

                        Аз лично предпочитам района от другата страна на НДК, заключен между
                        Гургулят и Парчевич. Но запазените сгради там са даже по скъпи и от на Нансен.

                        Иначе Защончо го зарежи... Покупката ти е отлична ... Поздрави.
                        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Честито, цената си я бива, колкото и песимист да съм относно цените на имотите . Все пак си е топ място.
                          Ама не е ли малко шумничко за живеене там все пак.

                          Коментар


                          • Ето специално за защончо НДК ту и Витоша на едно
                            За съжаление не може да се хване обема, трябва да се правят некакви фото магии за по голям обхват, а пък с телефона съвсем не може.Просто се вижда цялата градина, има ВЪЗДУХ.Дано да ме разбирате...
                            А за продаването, дано не ми се налага да разбирам мога ли или не мога да го продам барзо.Идеята ми е даже след време да купя и този над мене, а над него е мой таван и още два тавана.И става зверски пентхаус. Не знам дали някой е обръщал внимание на Нансен и Гургулят какво има на покрива -погледнете някой път
                            Все пак е хубаво да се отбележи, че тази цена е постигната благодарение на няколко щастливи обстоятелства, които просто се наредиха.До мене продават 105 м2 за 300000 евра
                            Апаратментът го купих през брокер за съжаление, цената за 1 месец преговори я свалихме с 20 %.
                            Това е.
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Появи се ипотека с фиксирана лихва до 10 г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                                Как върви пичове.. Докарахте ли имотите до 100 лева квадрата...

                                От време на време ще ви проверявам докъде сте стигнали...

                                Да си безимотен е лошо нали...
                                Не го караме ние !!!!
                                Карат го много малкият брой сделки .
                                По-малко от всякога, от последните
                                20 години. Тенденцията продължава !!!!
                                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                                Коментар

                                Working...
                                X